07.11.2016, 14:30 • Kazachstan Arena • Jan Prošek

Tipsport: 1.9 4.6 3.12 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Československá stopa v zápase¨
Jakub Krejčík (ZAG) 0+0, 4 střely, čas na ledě 20:35;
Tomáš Mertl (ZAG) 0+0, 0 střel, čas na ledě 19:40. (16:44:03)
Na úvodní branku čekali fanoušci do 22. minuty, kdy se na konci přesilové hry prosadil Roman Savčenko. Hostující celek se dlouhou dobu pokoušel o vyrovnání. V době, kdy měl přijít tlak Záhřebu se nechali dva hostující hokejisté vyloučit. Domácí sekundu před koncem zápasu trefili prázdnou branku. Body zůstávají v Astaně za výhru 2:0.

59:59

59:59 Martin St. Pierre - 2:0

59:59

Astana právě vstřelila branku!
Při oslabení ještě zkusili hosté odvolat brankáře, ale do prázdné branky se trefuje domácí MARTIN ST. PIERRE. Gól v přesilové hře upravuje konečný výsledek na 2:0.

59:21

Hostující celek hraje ve třech proti pěti, takhle těžko vyrovná.

59:21

Vyloučení v týmu Medveščak Záhřeb (Shaone Morrisonn – 2 min., podražení).

59:11

Vyloučení v týmu Medveščak Záhřeb (Brandon McMillan – 2 min., sekání). Hostující celek si tímto zbytečným faulem hodně komplikuje možnost vyrovnání.

59:00

Probíhá poslední minuta hry ve třetí třetině.

58:50

Výborně hrají domácí obránci, kteří nedávají soupeři mnoho prostoru pro hru v útočném pásmu.

58:04

Hostující celek hraje v šesti, brankář Drew MacIntyre sleduje hru ze střídačky.

58:04

Oddechový čas pro hosty.

57:35

Hostující celek potřebuje vyrovnat, ale zatím se nemůže probojovat stabilněji do útočného pásma.

57:00

Dostáváme se posledních tří minut, domácí fanoušci začínají zpívat písničku Ole, ole ole. Věří ve výhru svých oblíbenců.

56:53

Kotouč vylétl z hrací plochy, vhazovat se bude v útočném pásmu domácích.

56:20

Mnoho času hostujícím hráčům na vyrovnání nezbývá, domácí stále vedou o jednu branku. Šancí na další gól v posledních minutách mnoho není.

55:20

Střelu od modré čáry, kterou vyslal Shaone Morrisonn viděl dobře Henrik Karlsson, který celkem snadno dokázal zastavit kotouč. Buly před brankou Astany.

54:40

Ani Záhřeb se však nevzdává bez boje a i hosté se snaží něco vymyslet před brankou Astany. Zatím marně.

54:13

Sledujeme poklidný závěr zápasu. Domácí hokejisté stále vedou o jednu branku a nyní se po delší době dostávají do zajímavých střeleckých pozic.