07.11.2016, 03:30 • Honda Center, Anaheim • Jan Prošek

Tipsport: 1.86 3.9 3.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Michael Frolík (CGY): 0+0, 2 střely na branku, čas na ledě: 14:38 (06:19:37)
1. Clayton Stoner (ANA) 1+0
2. Ryan Kesler (ANA) 2+0
3. Jonathan Bernier (ANA) 25 zák., 1 gól, 96,0%
Po první třetině byl stav zápasu nerozhodný. Ve druhé třetině vstřelil Anaheim další dvě branky, čímž se dostal do vedení 3:1. Ve třetí periodě svůj náskok ještě navýšil, a tak se raduje spolu se svými fanoušky z výhry 4:1. Ducks čeká třízápasový venkovní trip, a tak se body z dnešního zápasu hodí. Velký rozdíl byl také v přesilovkách, domácí proměnili dvě, hosté ani jednu.

59:59

Už se nic nestane. Domácí tento zápas vyhrají poměrem 4:1.

59:34

Do zakončení se probojoval ještě domácí Cam Fowler, ale neuspěl.

59:13

Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Ryan Kesler – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Calgary Flames (Sam Bennett – 2 min., hrubost).

59:00

Probíhá poslední minuta hry v zápase.

58:37

Brett Kulak rychlou střelou zkusil překonat brankáře soupeře, to se mu ale nepodařilo.

58:34

Hunter Shinkaruk se probojoval do zakončení, ale branku trefit nedokázal.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

57:50

V naprosto klidném tempu se zápas dohrává, střel na branku v těchto minutách není k vidění mnoho.

57:02

Necelé tři minuty hry zbývají do konce třetí třetiny, Jyrki Jokipakka zblokoval střelecký pokus Nicka Ritchieho.

56:07

Johnny Gaudreau se pokosil obkroužit branku a k tyčce poslat kotouč. Výborně se stihl přesunout domácí brankář, který šanci zneškodnil.

55:25

V poklidném tempu se zápas dohrává. Domácí hokejisté vedou o tři góly a míří za výhrou v tomto zápase.

Ryan Getzlaf právě zaznamenal 531. přihrávku v dresu Anaheimu Ducks. Tím vyrovnal rekord, který patří Teemu Selännemu. Oba se tak dělí o první místo.

4:1

Branky a nahrávky: 3. Stoner (Perry, Getzlaf), 24. Kesler (Perry, Getzlaf), 28. Cogliano (Silfverberg, Manson), 54. Kesler (Perry, Getzlaf) – 17. Chiasson (J. Gaudreau, Monahan)

Anaheim Ducks: Bernier – Fowler, Manson, Stoner, Vatanen, Holzer, Bieksa – Sgarbossa, Rakell, Perry – Cogliano, Kesler, Silfverberg – Cramarossa, Vermette, Garbutt – Wagner, Boll, Getzlaf.

Calgary Flames: Ch. Johnson – Giordano, Brodie, Kulak, Engelland, Jokipakka, D. Hamilton – J. Gaudreau, S. Bennett, Brouwer – Tkachuk, Backlund, Frolík – Ferland, Monahan, Chiasson – Stajan, F. Hamilton, Shinkaruk.

Rozhodčí: O'Rourke, Kowal – Cameron, Grandt

Diváci: 16 218

02:29 ANA 1:0 Stoner (Perry, Getzlaf)
04:28 ANA 2 Vermette, hákování
06:48 ANA 5 Boll, bitka