1. liga (SR)

HK DUKLA Ingema Michalovce – HK Gladiators Trnava

2:1

konec (1:1, 0:0, 1:0)

02.11.2016, 17:00 • Zimný štadión Michalovce • 18. kolo • Info o změnách stavu (Dominika Haršáni Handzušová) sk

Tipsport: 1.13 9.0 7.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Michalovciam na dnešné víťazstvo stačili dva góly. Hosťujúci brankár kryl ďalších 46 striel a dlho držal svojmu tímu nádej na body, ale Trnave sa ani v záverečnej power-play nepodarilo vyrovnať a z východu tak odchádzajú po veľmi tesnej prehre naprázdno.
Strely na bránu v tretej tretine 17:13, celkove 48:34. Ďakujeme za pozornosť. (19:12:31)

58:24

Michalovce si berú oddychový čas.

57:48

Trnava si berie oddychový čas. Martin Juríček ostáva na striedačke a hostia sa pokúsia o vyrovnanie v šiestich.

57:36

Trnava sa ubránila aj tomuto oslabeniu.
Dnešné stretnutie sleduje 700 divákov.

55:36

Vylúčenie v tíme HK Gladiators Trnava (Mihalko – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

53:22

Dukla Michalovce dala gól!
RADOVAN CÚTT posúva domácich opäť bližšie k trom bodom!
Asistencie: Marcel Baláž a Daniel Hančák.

47:44

Michalovce nevyužili ani túto presilovku.

45:44

Vylúčenie v tíme HK Gladiators Trnava (Bohucký – 2 min., faul lakťom).

40:01

Začala sa tretia tretina.
V druhej tretine sme gól nevideli, oba tímy mali dvakrát šancu vo výhode o jedného hráča. Strely na bránu v druhej tretine 19:13, priebežne 31:21.