4:2

konec (0:0, 2:2, 2:0)

30.10.2016, 17:00 • SE Aréna • 17. kolo • Michael Hruška sk

Tipsport: 2.33 4.4 2.33 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

MHK 32 Liptovský Mikuláš tak po troch prehratých zápasoch zvíťazil po výbornom výkone 4:2. Trenčania v druhej tretine viedli už 2:0, ale domáci ich prekvapili dvoma rýchlymi gólmi. V tretej tretine domáci hosťom nedovollili žiadnu útočnú aktivitu a strelili dva góly, čo im zaručilo ďalšie tri body do tabuľky Tipsport ligy. (19:12:24)

59:34

Domáci už držia puk na svojich hokejkách a čakajú na koniec zápasu.

58:49

Faithova strela skončila len v Cháberovej lapačke.

58:01

Richard Huna s Rudolfom Hunom boli v protiútoku 2 na 1. Richard presne našiel svojho brata Rudolfa, no jeho strela tesne minula bránku.

57:20

Sikela sa snažil vystreliť spoza obrancu, ale domáci dokázali tento puk zachytiť.

56:30

Uram zachytil rozohrávku hostí v útočnom pásme a prudko vypálil. brankár dokázal puk vyraziť.

55:32

55:32 Ru, HUNA - 4:2

55:32

Liptovský Mikuláš dal gól!

Liptáci boli v rýchlom protiútoku 2 na 1. RUDOLF HUNA to zobral do svojich rúk a presne pod hornú tyčku posiela puk a zvyšuje na 4:2.
Asistencie: Makovský Jakub

54:43

Trenčín kombinoval v útočnom pásme, ale Kozákovi puk ušiel za modrú čiaru a rozhodca píska ofsajd.

54:21

Hostia si presilovú hru dlho nezahrali. Pokračovať sa bude 4 na 4.

54:12

Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (Gašparovič – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

54:05

Hossa išiel sám na bránu a Mezovský zatiahol ručnú brzdu a fauloval ho. Hossa ale stihol zakončiť, tak trestné strieľanie rozhodca nariadiť nemohol.

53:40

Domáci boli znovu nebezpečný, keď zachytili rozohrávku súpera v útočnom pásme, ale brankár teraz Trenčín podržal.

53:18

Po nahodenom puku Nagy prerušuje hru.

52:44

Hostia teraz pekne kombinujú v útočnom pásme a strieľajú na bránu. Vytúženého vyrovnávajúceho gólu sa však dočkať nevedia.

51:30

Domáci boli v útočnom pásme a hosťom pred bránou teda poriadne zavarili, ale ani jeden z bratov Hunovcov nedokázal puk pretlačiť do bránky.

51:10

Domáci sú tretiu tretinu aktívnejším mužstvom a hostí moc do útočnej aktivity nepúšťajú.

50:18

Kopecký sa obtočil okolo bránky, ale nemal komu prihrať a o puk prichádza.

49:00

Hostia zakladajú útočnú akciu spoza vlastnej brány, ale Liptáci im robia problémy a vysoko ich napádajú.

48:07

Stümpelova strela po Uramovej prihrávke narobila brankárovi problémy a takmer ju vyrazil priamo na hokejku Liptákov, ale Trenčania túto situáciu zvládli a puk vyviezli.

47:39

Róbert Huna sa nakorčuľoval medzi kruhy, ale jeho strela bola zblokovaná a puk končí na ochrannej sieti.

46:55

Faith posielal puk pred bránku, ale tam sa najrýchlejšie zorientovali hostia a puk vyviezli.

46:39

Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (Dlouhý – 2 min., sekanie).

46:24

Gašparovič sa po pravej strane uvoľnil, jeho strela spoza obrancu ale netrafila bránku domácich.

46:08

Holenda od modrej čiary vyslal delovku, ale Nagy bol pripravený a hru prerušuje.

45:16

Sikeľa prudkou strelou z kruhu netriafa Nagyovu bránu.

43:57

43:57 KRIŠKA - 3:2

43:57

Uram poslal krásnu prihrávku pred bránkovisko, kde už čakal MARTIN KRIŠKA, ktorý poslal puk za Cháberou chrbát.
Asistencie: Uram Marek, Nádašdi Tomáš

43:20

Vhadzuje sa v obrannom pásme Trenčína. Hostia ale buly vyhrali a vyviezli puk až do útočného pásma.

43:00

Faith vystrelil a puk zostal niekde v bránkovisku. Liptáci ale nedokázali puk pretlačiť za brankárov chrbát.

42:54

Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (M. Novák – 2 min., krosček).

42:46

Domáci sú za bránkou Trenčína, ale po nepresnej prihrávke puk brankár zakrýva a prerušuje hru.

41:40

Šimun sa snažil vystreliť spoza obrancu, ale puk dokázali domáci zachytiť a bojuje sa oň v rohu klziska.

41:00

Sukeľ sa pekne uvoľnil a takmer sa natlačil až pred brankára, ale tam ho dokázali hostia odzbrojiť.

40:10

Novák vypálil od modrej čiary, ale netrafil bránku domácich.

40:01

Začala sa tretia tretina.
Dnešné stretnutie sleduje 2130 divákov.
V druhej tretine sa diváci dočkali štyroch gólov. Vedenia sa najprv ujali hostia po góle Sojčíka. Domáci boli z gólu chvíľu otrasený a o pár minút sa presadil Sojčík opäť a hostia viedli o dva góly. O minútu neskôr bol však v nájazde Sukeľ faulovaný a rozhodca nariadil trestné strieľanie. Sukeľ blafákom prekonal Cháberu a bolo 1:2. Strelený gól domácich nabudil a hosťom robili v obrannej tretine problémy. Netrvalo dlho a domáci vyrovnali. V neprehľadnej situácii pred bránkou sa najrýchlejšie zorientoval Róbert Huna a vyrovnal na 2:2. Diváci na štadióne sa nemajú na čo sťažovať. Hrá sa útočný a rýchly hokej.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

39:51

Buly v obrannom pásme domácich vyhrali Liptáci a puk vyvážajú do útočného pásma.

39:22

Vhadzuje sa v strednom pásme. K puku sa dostali hostia, ale Liptáci ho dokázali vybojovať späť na svoje hokejky.

38:20

V útočnom pásme sú teraz hostia. Hossa bol pred bránkou dobrej príležitosti, ale pod tlakom nedokázal puk poslať za brankárov chrbát.

37:05

Uram v útočnom pásme pekne našiel krížnou prihrávkou Makovského a ten prudko vypálil. Cháberova vyrážačka puk vyrazila.

35:55

Richard Huna spoza bránky našiel Róberta Hunu a ten okamžite vystrelil. Brankár dokázal strelu vyraziť mimo nebezpečenstva.

35:15

Šimun po prechode do útočného pásma vystrelil spoza obrancu ale Nagy si tento puk postrážil a prerušuje hru.

34:40

Domáci sú opäť pri puku v útočnom pásme, ale hosťom sa napokon puk podarilo vyhodiť a píska sa zakázané uvoľnenie.

33:54

Rudolf Huna sa obtočil okolo bránky a vystrelil. Pred Cháberom vznikla neprehľadná situácia v ktorej sa najrýchlejšie zorientoval RÓBERT HUNA a vyrovnáva stav stretnutia na 2:2.
Asistencie: Huna Rudolf

33:10

Domáci sú v útočnom pásme. Števuliak sa dostal medzi kruhmi k odrazenému puku a vystrelil. Zblokovaný puk narobil brankárovi problémy ale napokon sa mu podarilo ho vyraziť za bránku.

32:19

32:19 SUKEĽ - 1:2

32:19

MATÚŠ SUKEĽ to skúsil na brankára blafákom a popod betóny poslal puk za jeho chrbát.

32:19

Sukeľ bol faulovaný a je nariadené trestné strieľanie.

31:56

31:56 SOJČÍK - 0:2

31:56

Trenčín dal gól!

Nenápadná akcia Trenčína. PETER SOJČÍK z uhla vystrelil a snažil sa prekvapiť brankára Nagya. Puk sa od tyčky odrazil za chrbát brankára.
Asistencie: Síkela Matej, Miloslav Jáchym

31:19

Rýchly protiútok Liptovského Mikuláša. Stümpel poslal presnú prihrávku Števuliakovi, ktorý bol sám pred brankárom, ale jeho zakončenie tesne minulo bránku.

31:05

Michal Novák dostal dobrý puk medzi kruhy, ale jeho zakončenie nebolo ideálne a netriafa bránku domácich.

30:25

Laco sa po prechode do útočného pásma snažil vystreliť spoza obrancu, ale puk bol zblokovaný a bankár ho zakryl.

29:07

Richard Huna dostal dobrý puk a vnikol do útočného pásma. Tam ale obrancovia hostí odviedli dobrú prácu a puk mu odobrali.

28:20

Sojčík vnikol do útočného pásma, ale po jeho nahodenom puku brankár prerušuje hru.

27:40

Števuliak prihral v útočnom pásme Kabáčovi, ale ten pod tlakom ideálne zakončiť nedokázal.

26:08

26:08 SOJČÍK - 0:1

26:08

Po veľkej šanci Liptovského Mikuláša boli v protiútoku hostia. PETER SOJČÍK presnou strelou prekonáva Nagya.
Asistencie: Síkela Matej

26:00

Rudolf Huna spoza brány krásne našiel osamoteného Róberta Hunu pred bránou Cháberu, ale jeho strela bola zneškodnená brankárom.

25:50

Po buly v útočnom pásme hostí Sikela okamžite vystrelil, ale puk trafil iba brankára a ten prerušuje hru.

25:05

Švec prenikol po pravej strane do útočného pásma a vystrelil. Nagy si s týmto pukom poradil a prerušuje hru.

24:05

V strednom pásme vyhrali hostia. Už sú v útočnom pásme a kombinujú. Po nepresnej prihrávke sa sami o pásmo pripravili.

23:05

Mezovský sa pred bránou snažil nájsť Richarda Hunu, ale prihrávka nebola presná a k puku sa dostávajú hostia.

22:32

Po zakázanom uvoľnení sa vhadzuje v obrannom pásme Trenčína. Buly vyhrali hostia, ale Liptáci už puk vybojovali na svoje hokejky.

22:03

Vhadzuje sa v strednom pásme. Puk zostal na hokejkách Trenčína, ktorý okamžite vošiel do útočného pásma, ale nahodený puk Nagy chytá do lapačky a prerušuje hru.

21:40

Laco prenikol do útočného pásma, ale v rohu klziska v súboji o puk prišiel.

20:47

Kriška vybojoval puk v útočnom pásme a vystrelil. Jeho zakončenie brankár vyrážačkou vyrazil mimo nebezpečenstva.

20:17

20:17

20:17

Róbert Huna krásne našiel svojho brata Rudolfa v obrovskej príležitosti, ale jeho strela letela tesne ponad bránku.

20:01

Začala sa druhá tretina.
V dnešnom stretnutí sa hrá zatiaľ v Liptovskom Mikuláši rýchly a kvalitný hokej. Oba celky si vypracovali viacero šancí na skórovanie, ale ani jeden tím zatiaľ puk do bránky dopraviť nedokázal. Uvidíme, či v druhej tretine dokáže niektorý z tímov otvoriť stav zápasu.

20:00

Prvá tretina sa skončila.

19:52

19:52

19:52

Bravúrny zákrok Nagya. Po peknej akcii mal Sojčík pred sebou len ležiaceho brankára, ale ten dokázal lapačkou puk chytiť.

19:10

Dlouhý sa dostal medzi kruhmi k puku, ale jeho nie veľmi vydarenú strelu strelu dokázal Nagy vyraziť.

18:56

Nagy teraz podržal Liptovský Mikuláš. Po nahodenom puku vznikla pred bránou domácich neprehľadná situácia, ale hostia ani po viacerých dorážkach nedokázali brankára prekonať.

18:35

Uram sa pekne uvoľnil po pravej strane a prudkou strelou sa snažil Cháberu v bráne prekonať. brankár puk chytá do lapačky a prerušuje hru.

18:00

Trenčín je v útočnom pásme, ale kombinuje len okolo mantinelu a k strele sa ešte nedostal.

16:55

Vhadzuje sa v útočnom pásme Trenčína. Buly vyhral domáci tím a snaží sa preniknúť do útočného pásma.

16:00

Hossa pre bránkou domácich tečoval nahodený puk od modrej čiary. Puk trafil len tyčku Nagyovej brány.

15:37

Uram pri prechode do útočného pásma puk stratil a do útoku išiel Trenčín. Po nahodenom puku ale brankár Nagy hru prerušuje.

14:40

Rudolf Huna popred bránku hľadal Richarda Hunu ale ten v dobre príležitosti na puk nedotiahol.

14:11

Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (Ölvecký – 10 min. osobný trest, nešportové správanie).

13:50

13:50

13:50

Stümpel peknou prihrávkou našiel na modrej čiare Šišku, ktorý prudko vypálil. Jeho strelu ale Chábera s problémami vyráža.

12:51

Trenčín aj po skončení presilovej hry zostal v útočnom pásme, ale kombinuje len okolo mantinelov.

12:40

Domáci v plnom počte.

12:02

Liptáci puk opäť vyhadzujú a môžu sa tak na chvíľu oslobodiť.

11:40

Kozák prudko vystrelil od modrej čiary. Nagy betónmi puk vyrazil.

11:10

Liptovský Mikuláš po súboji v rohu klziska puk vyhodil cez všetky čiary.

10:50

Hostia sú v útočnom pásme, ale k strele sa zatiaľ neodhodlali.

10:40

Vylúčenie v tíme MHK 32 Liptovský Mikuláš (Ru. Huna – 2 min., krosček).

10:07

Po zakázanom uvoľnení sa vhadzuje v útočnom pásme Liptovského Mikuláša. Bobček po vhadzovaní vystrelil od modrej čiary, ale brankára puk vyrazil.

09:20

Domáci bojujú o puk v útočnom pásme, ale hostia boli úspešnejší.

08:39

Hostia v plnom počte.

08:10

Nádašdi nebezpečne vystrelil od modrej čiary, ale Chábera dokázal puk vyraziť.

07:25

Novák v oslabení hľadal v rýchlo protiútoku Hossu, ale ten nedokázal puk dopraviť do siete Liptovského Mikuláša.

06:45

Domáci boli v útočnom pásme, ale po nepresnej prihrávke sa oň sami pripravili.

06:38

Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (Síkela – 2 min., podrazenie).

06:27

Kabáč sa natlačil do útočného pásma kde bol faulovaný po dobrej individuálne práci.

05:45

Hostia bojujú o puk pri mantinely v útočnom pásme. Strela Kozáka od modrej čiary bola nepresná.

04:59

Protiútok 2 na 1. Sukeľ perfektne prihral Uramovi, ktorý mal pred sebou odkrytú bránku, ale puk mu preskočil hokejku a tak nedokázal veľkú príležitosť na otvorenie stavu stretnutia využiť.

04:20

Vhadzuje sa v strednom pásme. Buly vyhrali hostia, ale o puk prišli. Uram sa ihneď vrhol do útoku a spoza bránky hľadal Sukeľa, ale ten na prihrávku nedotiahol.

04:20

Dukla Trenčín bojovali o puk v rohu klziska v obrannom pásme Liptovského Mikuláša, ale rozhodca hru prerušil kvôli prihrávke rukou.

03:20

Róbert Huna sa snažil individuálne preniknúť do útočného pásma, ale hostia mu dokázali puk vypichnúť.

02:30

Kopecký sa po Hossovej prihrávke tlačil pred brankára Nagya, ale obrancovia ho dokázali dobre ubrániť a zobrali mu puk.

01:55

Sikela sa snažil nahodiť puk do útočného pásma, ale domáci puk dokázali zachytiť a rozohrávajú zo svojho pásma.

00:56

Kriška bol v rýchlom protiútoku so Sukeľom a krížnou prihrávkou sa ho snažil nájsť, ale do tejto prihrávky vložil obranca hostí hokejku.

00:25

Domáci sa po úvodnom vhadzovaní vrhli do útočného pásma. Rudolf Huna našiel medzi kruhmi svojho brata Róberta, ale jeho strela trafila iba brankára Cháberu.

00:01

Stretnutie sa práve začalo.
Úvodné zostavy:

MHK 32 Liptovský Mikuláš: Nagy – Mezovský, Šiška, Nádašdi, Makovský, Kadlubiak, Moravčík, Bobček, Brezniak – Ru. Huna, Ro. Huna, Ri. Huna – Kriška, Sukeľ, Uram – Faith, Piatka, Laco – Števuliak, Stümpel, Kabáč

Dukla Trenčín: Chábera – M. Novák, Holenda, Hatala, Kozák, Jáchym, Bohunický – Ölvecký, Kopecký, Hossa – Dlouhý, Švec, Gašparovič – Sojčík, Šimun, Síkela – Veilleux, Briestenský

Rozhodca: Konc – Kollár, Korba.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Vážení športoví priatelia, vítame vás pri sledovaní nedeľňajšieho hokejového zápasu 17. kola Tipsport ligy, v ktorom domáci tím MHK 32 Liptovský Mikuláš privíta na vlastnom štadióne Duklu Trenčín. Zápas sa začína o 17:00.

MHK 32 Liptovský Mikuláš
Domácim sa v posledných zápasoch nedarí a v posledných troch zápasoch inkasovali dokopy 15 gólov. V piatok Liptáci odohrali zápas na ľade Nových Zámkov, kde hneď v úvode stretnutia inkasovali dva góly. Od druhej tretiny domáci svoje vedenie len zvyšovali až na finálnych 7:0 a hostia tak domov odchádzali po debakli bez jediného bodu. Liptovský Mikuláš je v tabuľke na piatom mieste s 25 bodmi rovnako ako Dukla Trenčín.
Skóre: 43:47
Najproduktívnejší hráč: Huna Róbert (4+8)

Dukla Trenčín
V posledných troch zápasoch takisto nezvíťazila, ale z piatkového zápasu s Banskou Bystricou si dokázala odniesť aspoň jeden bod po prehre po predĺžení. Stav zápasu otvárala práve Dukla Trenčín, ale netrvalo dlho a hostia vyrovnali. V druhej tretine šiel do vedenia opäť Trenčín, ale šesť minút pred koncom stretnutia Banská Bystrica vyrovnala a v predĺžení po necelej jeden a pol minúte Buc rozhodol o víťazstve svojho tímu. Rovnako ako Liptovský Mikuláš majú v tabuľke po 25 bodov a preto bude tento zápas dôležitý s pohľadu oboch tímov.
Skóre: 46:48
Najproduktívnejší hráč: Gašparovič Jakub (7+9)

Posledný vzájomný zápas:
Dukla Trenčín – MHK 32 Liptovský Mikuláš 6:1 (3:1, 2:0, 1:0)
Góly: 10. Veilleux (Kozák, Ölvecký), 18. Hlinka (Ölvecký), 19. M. Novák (L. Novák), 22. Tybor (Kalináč), 38. Ölvecký (Veilleux), 60. Kozák (Drgoň) – 5. Ró. Huna
Strely: 35:25
Vylúčenia: 3:5
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:00.

4:2

Branky a nahrávky: 33. Sukeľ (TS), 34. Ro. Huna (Huna), 44. Kriška (Uram, Nádašdi), 56. Ru. Huna (Makovský) – 27. Sojčík (Síkela), 32. Sojčík (Síkela, Jáchym)

HK DUKLA Trenčín: Chábera – M. Novák, Holenda, Hatala, Kozák, Jáchym, Bohunický – Ölvecký, Kopecký, Hossa – Dlouhý, Švec, Gašparovič – Sojčík, Šimun, Síkela – Veilleux, Briestenský

Rozhodčí: Konc – Kollár, Korba