Tipsport extraliga

HC Olomouc – HC Energie Karlovy Vary

3:0

konec (0:0, 3:0, 0:0)

30.10.2016, 17:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • 17. kolo • Zuzana Spurná

Tipsport: 1.63 4.85 4.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z olomouckého zimního stadionu je to pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek večera. (19:15:26)
Ani ve třetí třetině se fanoušci další branky nedočkali, víc práce měl však hostující Závorka. Obrana Kohoutů nadělala především v posledních minutách zápasu Energetikům pořádné problémy. Po nepovedeném utkání na ledě Pardubic si ale cenné tři body zaslouženě připisují domácí. Branislav Konrád pak další čisté konto.
Nejlepší hráči utkání: Juraj Mikúš (OLO) – Tomáš Dvořák (KVA).

59:16

Poslední minuty se dohrávají před Konrádovou svatyní.

58:30

Skuhravý našel na levém kruhu volného Benáka, který napřáhl a hned střílel. Mířil ale příliš vysoko.

58:00

Kohouti se rychle osvobozují a posílají puk až k Závorkovi.

57:16

Přesilovku si na konci zápasu znovu zahraje i Energie. Tomáš Houdek (OLO) je potrestán dvěma minutami za nedovolené bránění.

57:16

Dnešní utkání sleduje 4 127 diváků!

56:58

Olomoučtí znovu operují před Závorkovou svatyní, hostující brankář teď ale nemusel zasahovat.

56:23

Chvíli na to míří znovu do útoku domácí, ani ti ale Závorku ohrozit nedokázali.

55:56

Karlovarští se usadili v útočném pásmu, ke střele se ale zatím nedostali.

55:12

Karlovy Vary se snaží najít cestu do útoku, už za útočnou modrou čárou je ale připravená olomoucká obrana.

54:40

Oba hráči, jak Tomáš Dvořák (KVA), tak Miroslav Holec (OLO) jsou tak potrestáni čtyřmi minutami za hrubost.

54:40

Po jedné ze střel Kohoutů se před brankou Závorky strhla bitka mezi Holcem a Dvořákem. Roztrhávat oba hráče museli až rozhodčí.

54:10

Hosté znovu opakovaně vyhazují puk, Hanáci se ale velmi rychle vrací do útočného pásma.

52:50

Kohouti si zahrají další přesilovku. Tomáš Dujsík (KVA) si odpyká menší trest za podražení a větší, desetiminutový, za nesportovní chování. Menší trest odpyká Milan Davídek.

51:48

Po levé straně se mezi dvěma hráči protáhl až do kruhu Knotek, který chvíli vyčkal se střelou, pak ale trefil jen připraveného Závorku.

51:22

Po buly zamířil před Závorku Mullane, tomu ale před olomouckou brankou sklepli puk z hole domácí.

3:0

Branky a nahrávky: 31. J. Mikúš (Laš), 32. Holec (Eberle, Houdek), 39. Rác (Skladaný)

HC Olomouc: Konrád – Vyrůbalík (C), Rašner, Jaroměřský, Houdek, Ondrušek, Staněk, Matai – Laš, J. Knotek, Strapáč – Holec, Ostřížek, Eberle – Skladaný, J. Mikúš, Rác – Burian, Fořt.

HC Energie Karlovy Vary: Závorka – Harant, Dujsík, Sičák, M. Rohan, Tomáš Dvořák, Rýgl, Benák – T. Rachůnek, Kindl, Mikulík – Davídek, Skuhravý (C), V. Tomeček – Harkabus, Gríger, Flek – Mullane, Stloukal, Gorčík.

Rozhodčí: Mrkva, Svoboda – Komárek, Ondráček

05:25 KVA 2 Sičák, nedovolené bránění
08:40 OLO 2 Staněk, podražení
15:27 OLO 2 Strapáč, vražení na hrazení
20:54 OLO 2+10 Vyrůbalík, naražení zezadu+naražení zezadu, odpyká Fořt
22:01 KVA 2 Sičák, sekání
25:54 KVA 2 T. Rachůnek, hákování
26:31 KVA 2 Sičák, hrubost