Berani Zlín – AZ Havířov

4:2

konec (1:1, 3:0, 0:1)

30.10.2016, 12:00 • 14. kolo • Michal Janoštík

Zápas je u konce. Havířov sice dokázal ve třetí třetině snížit, ale na víc už to nestačilo. PSG Zlín ho tak v tabulce přeskočí a posune se na třetí místo. za Vítkovice. (14:07:59)

59:47

59:34

Puk je opět u Štipčáka.Zlín navíc velmi dobře napadá rozehrávku.

59:07

Další vyhození, Zlín už to pravděpodobně zvládne.

58:45

Zatím to tak nevypadá, Zlín opět vyhazuje puk přes všechny čáry.

58:22

Havířov se až nyní dostává k tlaku, podaří se jim snížit?

58:00

Zlínu se daří držet hosty mimo třetinu, těm už moc času nezbývá.

57:47

A ten asi bude hodně drtivý, za faul kolenem je vyloučen Jaroněk.

57:17

Zlín se snaží rychle vrátit si náskok. Havířov se však zatím dobře brání a nadechuje se k závěrečnému tlaku.

56:37

Havířov právě vstřelil branku!
Tak přeci jen hosté snižují. Z pravé strany střílel VOJTĚCH PINDEL, který překvapil Lekeše. Havířov se tak dostává na rozdíl dvou branek. Pravděpodobně nás tak čeká zajímavý konec utkání.

56:29

A další vyhození.

56:05

Až nyní se daří domácímu týmu vyvést puk.

55:32

Lekeš dnes ovšem chytá parádně, poradil si se střelou od modré i s následnou dorážkou. Havířov má však stále tlak.

55:16

Havířov čeká možná poslední šance, jak se dostat zpátky do utkání, také to tak vypadá. Hosté se rychle snaží přesilovou hru využít.

54:55

Vyloučení v týmu PSG Zlín (Hrazdira – 2 min., podražení).

54:07

Do konce utkání nám zbývá nějakých šest minut, tempo hry trochu opadlo, ale stále je vidět hodně střetů a dohrávaných soubojů.

53:23

A tak se před Lekešem objevili hostující hráči, kteří však neuspěli. Vybojovali alespoň vhazování po jeho pravici.

53:03

Zlín je sice opticky lepším celkem, ale k žádné větší akci to zatím nevede.

52:07

Zlín je jasně aktivnější v této části hry. Snaží se uštědřit soupeři pověstného bůra.

51:30

Hra je přerušena. Štipčák po souboji před bránou přišel o masku. Čeká nás vhazování po jeho levici.

50:38

Od modré napřáhl Kozubík, ale Štipčák svým betonem vyrazil puk do ochranné sítě.

50:26

Zakázané uvolnění domácího týmu.

50:00

Po dlouhé době se v útoku objevili i hosté, který už moc času na vyrovnání nezbývá.

49:24

Poslední třetina se nese v duchu nepřesných kombinací a boje o každý centimetr ledu.

48:51

Zlín se po špatné kombinaci vyhnal ven ze třetiny a následně se dopustil zakázaného uvolnění.

47:37

O něco lépe jsou na tom teď domácí, kteří jsou více na puku a přehrávají svého soupeře.

46:53

Na ledě se začíná přiostřovat, mladší dorostenci si nic nedarujou.

46:24

Opět se hraje spíše ve středu hřiště. Ani jeden tým se nemůže dostat do souvislejšího tlaku.

45:31

Střela Handla však byla pokryta pozorným Štipčákem. Vhazovat se bude po jeho levici.

45:09

Zlínu se podařilo usadit v útočné třetině, kde se snaží přidat další gól.

44:37

44:28

Ofsajd Havířova.

44:17

Naopak Zlín se po úniku dostal ke střele, ale Štipčák puk bez větších problémů pokryl.

43:57

Tomu se stále nedaří dostat do útočné třetin a vytvořit si tak nějaký tlak.

43:29

PSG se podařilo vyhodit puk a dobře teď napadají rozehrávku Havířova.

43:15

AZ se snaží vybojovat puk a ještě snížit, obrana soupeře však zatím funguje na výbornou. Lekeš znova ukryl puk ve své výstroji.

42:37

Vyloučení v týmu PSG Zlín (Bachánek – 2 min., sekání).

42:29

Puk je za Lekešem, poslední třetina zatím postrádá výraznější náboj.

42:00

41:45

Se střelou od modré si poradil pozorný Štipčák.

41:28

To už neplatí, domácí se navíc dopustili ofsajdového postavení.

41:06

Hosté hrají ve čtyřech. Zlín však zatím stále drží útočnou třetinu.

40:44

Zlín kombinuje v útočné třetiny, ale zatím z toho nebyla ani třela.

40:01

Zlín čeká přesilová hra, na konci druhé třetiny byl za podražení vyloučen Čempel.

40:01

Máme za sebou hodně divokou druhou třetinu, která byla plná vyloučení. Viděli jsme skoro všechny herní situace jako hru 4 na 3, 4 na 4 i 5 na 3. Úspěšněji nakonec zakončili třetinu domácí, kteří dokázali dát tři góly. Jeden gól padl v přesilové hře, jeden při hře 5 na 5 a jeden při hře 4 na 4.

40:00

39:45

Zlín dohrává třetinu v útoku. Přesilovka havířova už asi využita nebude.

39:09

V bráně hostů dochází ke změně. Šemberu střídá Štipčák.

39:09

Zlín právě vstřelil branku!
Zlín využívá hru hru čtyři na čtyři! Hned po buly se dostal ke střele MATĚJ SEVERA, jehož střela propadla za překvapeného Šemberu. Asistence: Tomáš Dřímal.

39:06

Vyloučení v týmu AZ Havířov (Revaj – 2 min., držení protihráče).

38:47

Domácí jsou pod velkým tlakem. Další ošemetnou šanci i s dorážkou musel řešit jeho gólman. Ten dokonce schytal ránu do masky, hra se tak přerušuje.

38:35

Zlínu se však daří držet puk daleko od své brány. A když se hosté dostali na dostřel, tak jejich pokus lapil Lekeš.

37:21

Vyloučení v týmu PSG Zlín (Prokeš – 2 min., podražení).

37:00

Aktivnější je hostující AZ, ale do žádné větší šance se jim nedaří dostat.

36:37

Pokračuje se ve hře čtyři na čtyři.

36:17

Vyloučení v týmu AZ Havířov (WAWRZCKIEWICZ – 2 min., hákování).

36:11

Střelu od modré ukryl ve své lapačce pozorný Lekeš. Ten dnes chytá opravdu dobré utkání.

35:46

Hosté se hned po pár vteřinách dostali do útoku, ale Lekeš si jejich střelu pohlídal.

35:38

Oddechový čas pro hosty.

35:38

Vyloučení v týmu PSG Zlín (Talafa – 2 min., nedovolené bránění).

35:19

Hosté už jsou opět nastěhováni v útočné třetině, kde se snaží dostat do dobré šance.

34:57

Domácí PSG opět začíná oslabení ve velkém stylu, daří se jim držet kotouč ve středním pásmu.

34:38

Vyloučení v týmu PSG Zlín (Holík – 2 min., podražení).

34:22

Až nyní se povedlo domácím vyhodit, AzZ tak bude muset začít s útokem od Šembery.

33:57

Havířov si vytvořil tlak, ale většina jejich střel končí mimo branku.

33:02

Tomeček se ocitl před Lekešem, ale jeho pokus minul bránu. Následné vyhození Zlína končí zakázaným uvolněním.

32:31

32:15

Domácí jsou v oslabení jasně lepším celkem, Havířov k ničemu nepouštějí. Tomu se tak hra v početní výhodě vůbec nedaří.

31:53

Zlín se pak dostal k puku a podařil ose mu vyhodit touš až na druhou stranu hřiště.

31:33

Grygar vystihl rozehrávku PSG a hnal se sám ba brankáře, ten však jeho pokus dokázal zneškodnit.

31:07

Šembera pokryl střelu od modré, bude se tak vhazovat před ním. Zlín ušetří nějaký ten čas.

31:05

30:31

Havířov se dostal do úniku a Jiří Souhrada si musel pomoci hákováním.

30:01

PSG už je znova před bránou Šembery, kde kombinuje s pukem a hledá vhodnou pozici k zakončení.

29:26

Domácí tým se nepřesnou přihrávkou vyhnal z útočné třetiny. Bude tak muset začít od Lekeše.

29:05

Vyloučení v týmu AZ Havířov (Revaj – 2 min., podražení).

28:49

Havířov přidal na obrátkách, ale jeho soupeř se zatím bez větších problémů brání.

28:12

Zlín propadl na modré čáře, ale obránci dokázali tuto ošemetnou situaci vyřešit.

27:54

Ofsajd hostujícího celku.

27:36

Havířov se ke konci přesilovky dostal do tlaku, ale jejich střela minula cíl, Zlín tak může opět pomýšlet na ofenzivní choutky.

27:21

26:42

Úspěšný zákrok si připsal Lekeš, odražený puk se dostal opět na hokejky Zlína, který vyváží kotouč.

26:29

Další vyhození Zlína, ten své oslabení hraje zatím výborně.

26:14

Zlínu se daří vyhodit puk a šetřit tak cenné vteřiny. Havířov se nemůže dostat k puku.

25:21

Vyloučení v týmu PSG Zlín (Uhříček – 2 min., podražení).

25:06

Prchal si od modré sjel mezi kruhy, odkud vypálil. Jeho střelu Šembera vyrazil pouze před sebe, kde byl nachystaný FILIP WEINTRITT. Ten s přehledem zakončil akci. Asistence: Jakub Prchal.

24:46

Vše nakonec končí hvizdem rozhodčího, puk se totiž opět zasekl u mantinelu a nikdo ho nedokázal vydolovat.

24:42

Zlín se usadil v útočné třetině, jejich kombinace je ale zatím hodně kostrbatá.

23:44

Podešva se snažil dostat do útočné třetiny, ale hostující obránci jej dokázali odstavit od puku.

23:22

Po souboje u mantinelu byl zalehnut puk, hra tak bude pokračovat po vhazování před Lekešem.

22:49

Havířov se rychle snaží o vyrovnání, ale obrana Zlína jejich nájezdu odolala.

21:27

A to se mu daří! Mezi kruhy si sjel Jaroněk, jehož střelu Šembera vyrazil, ale k následnoé dorážce se dostal JIŘÍ PODEŠVA, který svou dorážkou posílá Zlín do vedení. Asistence: Jan Jaroněk, Matěj Sebera

21:17

Zlín už je v útočné třetině, kde kombinuje a snaží se vymyslet nějakou kloudnou akci.

20:42

Havířov začal oslabení výborně, podařilo se mu vyhodit.

20:24

Vyloučení v týmu AZ Havířov (Hrček – 2 min., držení protihráče).

20:01

Máme za sebou první třetinu utkání mezi PSG Zlín a AZ Havířov, která skončila vyrovnaným stavem. Havířov nejprve inkasoval ve vlastní přesilovce, když se trefil Handl, ale druhá přesilová hra pro něj již dopadla lépe, prosadil se totiž Dufek. Sledujeme hodně vyrovnaný hokej, který je plný bojovnosti, ale bohužel i nepřesností. Nechme se překvapit, jak bude vypadat další třetina.

20:00

19:37

Hraje se převážně u mantinelu v obranné třetině Havířova. tak nakonec vybojovali puk hosté.

19:02

Hned na to přichází zakázané uvolnění hostujícího týmu. Hra se tak přesouvá před Šemberu.

18:46

Další ofsajd domácího týmu.

18:32

Havířov se hnal do protiútoku, ale nakonec z toho nebyla ani střela, zlínská obrana zafungovala na jedničku.

18:05

Zlín se dopustil ofsajdového postavení.

17:40

Hosté přeci jen využívají přesilovou hru. Před Lekešem vznikla skrumáž, ve které se nejlépe zorientoval KAREL DUFEK, jenž zasunul kotouč za domácího brankáře. Asistence: Ondřej Grygar a Vojtěch Pavelek.

17:15

Havířov se nepřesnou přihrávkou vyhnal sám z pásma. Budu tak muset začínat od vlastního brankáře.

16:59

16:27

Domácí celek se stále drží v útoku, obrana soupeře však funguje na výbornou.

15:59

Domácí jsou usazeni v útočné třetině, kde se jim ale nedaří dostat ke střele. Vše nakonec končí ofsajdovým postavením, které vzniklo špatně zpracovaným pasem.

15:19

PSG dokázalo vyhodit puk tak šikovně, že to není zakázané uvolnění a můžou vystřídat.

14:48

Hra se přelívá ze strany na stanu, ani jeden tým se však nemůže dostat do souvislejšího tlaku. Domácí tým se dopustil zakázaného uvolnění.

14:23

Už to vypadalo, že Sebera se dostane do dobré šance, ale kousek před Šemberou mu byl vypíchnut puk.

13:39

Jde vidět, že se dnes potkávají sousedé z tabulky. Hraje se hodně bojovný a vyrovnaný hokej.

12:52

Hra už pokračuje, do útoku se hrne domácí celek.

12:31

Nyní se čeká na ledaře, než opraví branku.

12:31

Hosté se dostali ke střele, ale Lekeš zatím drží svůj celek, Zlín je teď ovšem pod velkým tlakem.

12:17

Zdá se, že Havířov trochu přidal na obrátkách, nyní je o něco lepším celkem, k žádné větší šanci to však zatím nevede.

11:35

Hosté se nakonec dostali ke střele, ale pozorný Lekeš skákavý puk ukryl ve své výstroji.

11:27

Havířovu se však podařilo dostat k puku, zatím je to velký boj okolo středového kruhu.

10:50

Dřímal dostal puk do útočné třetiny, kde se nyní PSG snaží o přidání druhé gólu.

09:57

Souboj o puk u mantinelu v obranné třetině Zlína vyhráli právě domácí, kteří nyní mohou myslet na ofenzivní choutky.

09:15

08:47

Až nyní se hosté usadili ve třetině soupeře, nyní se však vyhnali nepřesnou kombinací.

08:22

Havířov se stále nemůže dostat do útoku, domácí hrají oslabení perfektně.

07:58

Tak tuto přesilovku si hosté za rámeček nedají. Po většinu času byli lepší domácí, kteří se nakonec dostali k puk a DAN HANDL pokořil hostujícího brankáře.

07:45

Havířov nezačíná přesilovku dobře, domácí se dokonce dostali k útočné akci, ta ale úspěšná nebyla.

07:15

Vyloučení v týmu PSG Zlín (Prchal – 2 min., držení protihráče).

06:27

Domácí šli do rychlého protiútoku, ale zastavuje jej hvizd rozhodčího, ofsajd.

06:03

Šembera si připisuje další zákrok, ani tentokrát to však nebylo nic vážného.

05:41

Zatím to tak nevypadá, hostující obrana dobře brání a nenechává domácím hráčům ani kousek prostoru.

04:57

PSG opět kombinuje v útočné třetině, dočkáme se nějaké zajímavé akce?

04:16

V útočné třetině jsou po delší odmlce i hosté, nepřesnou kombinací se však rychle vyhnali.

03:41

Havířov se zatím nedostává moc k puku, po většinu času drží puk na svých holích.

03:02

Zlín je o něco aktivnější, k žádné větší šanci to však zatím nevede.

02:25

Máme tu první střelu, o kterou se postarali domácí. Hostující gólman jí však pokryl.

01:57

Hraje se většinou ve středu hřiště, ani jeden tým se nedostává do souvislejšího tlaku.

01:29

Zlín je v útočné třetině, kde se snaží dostat k nějaké kloudné kombinaci.

00:54

U puku jsou domácí, kteří kombinují s pukem a snaží se dostat do útoku.

00:01

PSG Zlín: Horák (Lekeš) – Havlík, Suhrada, Uhříček, Holík, Talafa, Jaroněk, Riedl, Prchal, Prokeš – Sebera, bachánek, Podešva, Handl, Kozubík, Dřímal,Hrazdira, Weintritt

AZ Havířov: Šembera (Štipčák) – Koubek, Frančiak, Thiel, grygar, Hrček, Macurák, Pavelek – Bláha, Čienčala, Tomeček, Wawrzckiewicz, Backa, Dufek, Pindel, Szturc, Byčkov, Čempel, Revaj

Rozhodčí: Smilek – Novák, Fiala.
Dobrý den u dnešního zápasu z mladšího dorostu. Dnes se setkají sousedé z tabulky Havířov a Zlín. Havířov je ve skupině Východ třetí a Zlín čtvrtý. Oba týmy mají shodný počet bodů, Havířov má však o něco lepší skóre. Skóre Zlína je 49:30, skóre Havířova 42:16. Dnes nás tak čeká určitě hodně zajímavý zápas!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.

4:2

Branky a nahrávky: 8. Handl, 22. Podešva (Jaroněk, Sebera), 26. Weintritt (Prchal), 40. Severa (Dřímal) – 18. Dufek (Grygar, Pavelek), 57. Pindel

Berani Zlín: Lekeš (Horák) – Havlík, Suhrada, Uhříček, Holík, Talafa, Jaroněk, Riedl, Prchal, Prokeš – Sebera, Bachánek, Podešva, Handl, Kozubík, Dřímal, Hrazdira, Weintritt

AZ Havířov: Šembera (40. Štipčák) – Koubek, Frančiak, Thiel, grygar, Hrček, Macurák, Pavelek – Bláha, Čienčala, Tomeček, Wawrzckiewicz, Backa, Dufek, Pindel, Szturc, Byčkov, Čempel, Revaj

Rozhodčí: Smilek – Blaha, Kučera

07:15 ZLN 2 Prchal, držení protihráče
07:58 ZLN 1:0 Handl
16:59 ZLN 2 Uhříček, podražení
17:40 HAV 1:1 Dufek (Grygar, Pavelek)
20:24 HAV 2 Hrček, držení protihráče