Tipsport extraliga

HC Olomouc – HC Energie Karlovy Vary

3:0

konec (0:0, 3:0, 0:0)

30.10.2016, 17:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • 17. kolo • Zuzana Spurná

Tipsport: 1.63 4.85 4.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

57:16

Přesilovku si na konci zápasu znovu zahraje i Energie. Tomáš Houdek (OLO) je potrestán dvěma minutami za nedovolené bránění.

57:16

Dnešní utkání sleduje 4 127 diváků!

54:40

Oba hráči, jak Tomáš Dvořák (KVA), tak Miroslav Holec (OLO) jsou tak potrestáni čtyřmi minutami za hrubost.

54:40

Po jedné ze střel Kohoutů se před brankou Závorky strhla bitka mezi Holcem a Dvořákem. Roztrhávat oba hráče museli až rozhodčí.

52:50

Kohouti si zahrají další přesilovku. Tomáš Dujsík (KVA) si odpyká menší trest za podražení a větší, desetiminutový, za nesportovní chování. Menší trest odpyká Milan Davídek.

51:48

Po levé straně se mezi dvěma hráči protáhl až do kruhu Knotek, který chvíli vyčkal se střelou, pak ale trefil jen připraveného Závorku.

44:30

Aktivní Eberle se znovu objevil před Závorkou. Z těsné blízkosti ale mířil nad branku hostů.

38:47

Další početní výhoda pro domácí. Kapitán Energie, Václav Skuhravý, je potrestán dvěma minutami za zdržování.

38:18

38:18 Roman RÁC - 3:0

38:18

Olomouc právě vstřelila branku!
V závěru prostřední části přidávají Hanáci další gól. František Skladaný našel přihrávkou zpoza brány ROMANA RÁCE najíždějícího z druhé vlny. Olomoucká devětaosmdesátka pak mířila přesně nad beton. Asistence: František Skladaný.

37:46

Chvíli na to ale mohl Ostřížek dorážet před karlovarskou brankou, hostující brankář jeho úmysly ale dobře přečetl a puk vyrazil.

32:34

Kohouti si zahrají další přesilovku. Na trestnou lavici je na dvě minuty za podražení odeslán Tomáš Harkabus (KVA).

31:08

31:08 Miroslav HOLEC - 2:0

31:08

Hanáci velmi rychle zvyšují svůj náskok, když se z velkého úhlu, už v klasické přesilovce, trefil přesně pod břevno branky hostů MIROSLAV HOLEC. Asistence: Jan Eberle, Tomáš Houdek.

30:22

30:22 Juraj MIKÚŠ - 1:0

30:22

Kohouti využívají dvojnásobnou přesilovou hru, když se z mezikruží přesně do pravé šibenice trefil JURAJ MIKÚŠ. Asistence: Marek Laš.

29:59

Vladimír Sičák (KVA) míří potřetí na trestnou lavici. Hostující obránce se provinil zdržováním hry.

28:48

Tentokrát si přesilovou hru zahrají domácí. Na trestnou lavici míří David Gríger (KVA), který se provinil podražením.

27:37

Na druhé straně zahrozil Harkabus, který orazítkoval tyčku Konrádovy branky!

27:10

Jaroměřský zkusil své štěstí téměř od modré, jeho střela mířila ale jen kousek nad branku.

26:31

Po menší strkanici před karlovarskou brankou se znovu vylučuje. Na trestnou lavici míří současně Vladimír Sičák (KVA), a to na dvě minuty za hrubost a Jan Knotek (OLO) také na dvě minuty za sekání.

25:54

Zdá se, že je Tomáš Rachůnek v pořádku. Hostující útočník totiž po chvíli míří za hákování na trestnou lavici.

23:41

Další velká šance Kohoutů! Od modré nejprve nahazoval puk Strapáč a jeho střelu se před brankou pokoušel tečovat Knotek, mířil ale trochu mimo.

22:51

Před olomouckou brankou na chvíli zůstal ležet Tomáš Rachůnek, který pak ale za pomoci spoluhráčů zamířil na střídačku.

22:01

Poměr sil na ledě se na chvíli srovná. Za sekání je dvěma minutami potrestán Vladimír Sičák (KVA).

21:50

Po střele jednoho z hostujících hráčů Konrád puk vyrazil jen před sebe. Ke kotouči se dostal Eberle, který prosprintoval přes celé kluziště a zkusil překvapit Závorku. Hostující brankář ale jeho střelu vyrazil.

20:54

Kohouti se musí znovu bránit. Olomoucký kapitán Martin Vyrůbalík je potrestán dvěma minutami a osobním trestem za naražení zezadu. Menší trest odpyká Tomáš Fořt.

18:40

Eberle si stáhl puk trochu níž, až k dolní hranici pravého kruhu a střílel. Trefil však jen břevno Závorkovy branky.

16:47

Dvořák na pravém kruhu napřáhl a pálil, jeho střela byla natolik silná, že proletěla skulinkou v ochranné síti až mimo hřiště.

15:27

Energie si zahraje další přesilovku. Petr Strapáč (OLO) si odpyká menší trest za vražení na hrazení.

14:48

Davídek z otočky nahodil puk do olomouckého brankoviště a jeho střelu ještě dorážel Skuhravý, olomoucký brankář ale včas srazil betony k sobě.

13:04

Staněk se pokusil překvapit Závorku střelou od modré a jeho střelu ještě dorážel Ostřížek, hostující brankář si ale dokázal poradit.

08:40

Tentokrát mají početní výhodu k dispozici hosté. Robin Staněk (OLO) míří na dvě minuty na trestnou lavici za podražení.

06:16

Knotek se těsně před Závorkovou brankou dostal k puku a zkoušel z otočky dostrkat kotouč za hostujícího brankáře, Závorka ale včas scvakl betony.

05:25

První přesilovku si zahrají domácí. Vladimír Sičák (KVA) byl potrestán dvěma minutami za nedovolené bránění.

04:30

Ondrušek dokázal vybojovat puk mezi kruhy mezi několika hráči a střílel. Závorka ale jeho střelu vyrazil. Puk se pak ocitl před Skladaným, který ale z levé strany mířil mimo.

03:50

Velmi důrazný byl před brankou hostů Holec, ani po několika dorážkách ale puk do svatyně Energetiků dostat nedokázal.

3:0

Branky a nahrávky: 31. J. Mikúš (Laš), 32. Holec (Eberle, Houdek), 39. Rác (Skladaný)

HC Olomouc: Konrád – Vyrůbalík (C), Rašner, Jaroměřský, Houdek, Ondrušek, Staněk, Matai – Laš, J. Knotek, Strapáč – Holec, Ostřížek, Eberle – Skladaný, J. Mikúš, Rác – Burian, Fořt.

HC Energie Karlovy Vary: Závorka – Harant, Dujsík, Sičák, M. Rohan, Tomáš Dvořák, Rýgl, Benák – T. Rachůnek, Kindl, Mikulík – Davídek, Skuhravý (C), V. Tomeček – Harkabus, Gríger, Flek – Mullane, Stloukal, Gorčík.

Rozhodčí: Mrkva, Svoboda – Komárek, Ondráček

05:25 KVA 2 Sičák, nedovolené bránění
08:40 OLO 2 Staněk, podražení
15:27 OLO 2 Strapáč, vražení na hrazení
20:54 OLO 2+10 Vyrůbalík, naražení zezadu+naražení zezadu, odpyká Fořt
22:01 KVA 2 Sičák, sekání
25:54 KVA 2 T. Rachůnek, hákování
26:31 KVA 2 Sičák, hrubost