1:5

konec (0:2, 0:1, 1:2)

26.10.2016, 18:00 • Zimní stadion Písek • 10. kolo • Martin Dokulil

Tipsport: 1.9 4.5 2.76 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Písek nakonec poprvé na domácím ledě prohrál výsledkem 1:5. Nymburk si odváží všechny body od břehu Otavy. Děkuji za pozornost a přeji pěkný zbytek večera. (20:08:35)

59:27

Domácí v útočné třetině.

58:00

Ohlášeny poslední 2 min. třetí třetiny.

56:39

Nymburk právě vstřelil branku!
Hosté dávají další gól z přesilové hry 5:3. Bičiště nahrál DANIELU ARNOŠTOVI, který puk trefil za záda domácího brankáře. Asistence: Bičiště.

56:30

Vyloučen Vlček za sekání na 2 min.

56:00

Vyloučen Duchoň na 2+10 min. za faul na hlavu.

54:39

Hosté zvyšují na 4:1. FILIP JEČNÝ se trefil po nahrávce svých spoluhráčů. Asistence: Eis, Bičiště.

54:27

Hráč Pýcha od modré čáry prověřil Kadlece, který puk vyráží vyrážečkou pryč.

53:49

Vyloučen Slavík na 2 min. za hákování.

53:43

Nahození na brankáře hostů, vhazování vyhrává Písek.

52:38

Gól, který dal Písek deset minut před koncem zápasu oživil hru.

52:17

Ofsajd hostů.

51:10

Střelou z dálky Sýbek vystřelil, hostující brankář střelu v pohodě kryje.

49:49

Písek právě vstřelil branku!
Domácí snižují na 1:3. Vlček našel volného JANA SÝBKA, který krásnou střelou prostřelil Brázdila. Asistence: Vlček.

49:15

Hosté vyhráli vhazování a snaží se založit další akci, Písek jim puk odebral.

48:51

Oba týmy jsou kompletní ani jeden přesilovou hru nevyužil.

46:34

Vyloučen Slavík na 2 min. za sekání. Čeká nás hra ve čtyřech.

46:01

Vyloučen Eis na 2 min. za faul loktem.

44:30

Z pravého kruhu dobře vystřelil Urbanec, ale hostující brankář vytěsnil puk mimo klec.

44:08

Další icing hostů.

42:58

Zakázané uvolnění hostů.

42:20

Saňa z další akce pálil z mezikruží. Kadlec vyráží puk k mantinelu.

41:00

Do dobré příležitosti se dostal Novák a prověřil Kadlece.

40:46

Domácí mají ještě asi půl minuty přesilovku, ale tlak na Brázdila zatím nevytvořili.

40:01

Další třetina začne přibližně v 19 35 hod.

40:00

39:40

Nymburk vyhazuje až ke Kadlecovi.

39:20

Vyloučen Novák na 2 min. – nedovolené bránění.

38:55

38:30

Střela hostujícího hráče prověřila Kadlece.

38:13

Vyhození puku k Brázdilovi.

37:05

Větší část oslabení domácích je za námi, hosté zatím přečíslení nevyužili gólem.

36:19

Hosté prověřili Kadlece střelou z dálky.

35:58

33:55

Vyloučen Šuhaj na 5 min. + do konce utkání za vražení na hrazení. Trest odpykává Rod.

33:55

Vyloučen Knesl na 2 min. za hrubost.

33:20

Sýbek se dostal do šance, ale po střetu s hostujícím hráčem upadl. V následné situaci měli domácí další příležitost, ale Brázdil puk chytil.

32:00

Po delší době se dostal Písek do přečíslení, ale obrana hostů puk uklidila od Brázdila.

30:30

Bičiště prověřil domácího brankáře.

30:16

Hostující hráč jen těsně minul střelou nad branku Kadlece.

29:35

O. Kříž pálil vedle branky Kadlece.

28:40

Další akci měli opět hosté, tentokrát Kadlec puk chytil bez problémů. Hosté pořád tlačí na domácí tým.

26:59

Další gól hostů. Krásnou nahrávkou Knesla našel volného PETRA PÝCHU, který zvyšuje už na 3:0. Asistence: Knesl, Eis.

26:40

Hosté měli šanci, kdy před Kadlecem bylo několik hráčů hostů, ale další gól nepadl. Byla posunutá branka.

26:23

Vyloučen domácí Vlček na 2 min.za podražení.

26:21

Klesl se dostal do šance a trefil boční síťku branky Kadlece.

26:17

Slavík se dostal do šance, ale hostující brankář znovu zasahuje.

25:30

Hosté vyhazují přes všechny čáry.

23:52

Další šance, Sýbek byl osamocený před brankou, kde mu jeho spoluhráč poslal krásnou nahrávku, ale domácí hráč nedal.

22:40

Domácí se dostali do dobré příležitosti, kdy ze střely a několik dorážek před Brázdilem nakonec nic nevytěžili.

22:12

Vyloučen Ječný na 2 min. za hákování.

22:05

Signalizovaná výhoda pro Písek, který si zahraje přesilovku.

20:40

Z kruhu najel Sýbek, ale Brázdila nepřekonal.

20:01

Další třetina začne přibližně v 18 45 hod.
Máme za s sebou úvodních dvacet minut, kdy domácí měli pár šancí, ale hosté dali dva góly. Nejdříve první gól zápasu dal Barbora. Potom druhý gól hostů přidal Stehlík.

20:00

19:00

Ohlášena poslední minuta úvodní třetiny.

18:50

O. Kříž zkusil střelou překvapit Kadlece.

17:16

Hosté zvyšují dalším gólem. Kuncek našel před brankou JANA STEHLÍKA, který překonává Kadlece. Asistence: Kuncek.

16:41

Domácí se dostali do šance, ale hostující obrana dobře pokryla celou akci.

15:15

Šance domácího výběru a znovu Brázdil chytá.

13:27

Hosté tlačí na Písek v jeho pásmu a domácím se nakonec podařilo puk vyhodit do středního pásma.

12:28

Vyloučen Pašek na 2 min. – podražení.

12:02

Střídání obou týmů.

10:49

10:10

Písek dostal na konci přesilovky soupeře podtlak, ale nakonec z toho gól nepadl.

09:28

Písku se nedaří dostat Nymburk pod tlak a navíc vyhazují na zakázané uvolnění.

08:30

Pašek prověřil střelou Brázdila, který chytil puk do lapačky.

08:07

Vyloučen hráč hostů Rittig na 2 min. – příliš mnoho hráčů.

07:00

Další vyhození přes všechny čáry, vhazování v obranném pásmu u Kadlece.

06:50

Domácí tým vyhazuje na zakázané uvolnění.

05:20

Nymburk dává obraně Písku pořádně zabrat. Hosté se dostali do několika šancí, ale další gól do branky Kadlece nepadl.

03:24

Další pokus hostů končí u Kadlece ve výstroji.

01:58

Po úvodní šanci se ujímá vedení Nymburk. Hostující Smejkal našel před brankou osamoceného DOMINIKA BARBORU, který tečí před Kadlecem dává gól. Asistence: Smejkal.

01:00

První šance Písku po chybě obrany, ale gólman chytá.

00:05

Úvodní buly vyhrál Nymburk.

00:01

Hráči obou týmů jsou na ledě a probíhá rozbruslení.

IHC Písek: Kadlec (R.Kříž) – Hřebíček, Hanus, Červinský, Pokorný, Koutenský, Kozák, Suda – Slavík, Urbanec, Vlček, Sýbek, Koupal, Pašek, Šuhaj, Strnad, Duchoň, Rod.

NED Hockey Nymburk: Brázdil (Krofta) – Loučka, O.Kříž, Knesl, Pýcha, Novák, Rittig, Saňa – Bičiště, Stehlík, Ječný, Šimek, Eis, Arnošt, Smejkal, Dyrynk, Barbora, Kuncek..
Udrží domácí tým neporazitelnost na svém ledě? Porazí vedoucí tým a dostane se na čelo tabulky ? Nebo hostující Nymburk bude prvním týmem, který překoná Písek na jeho ledě ? To vše se dozvíme na zimním stadionu v Písku.
Vzájemné zápasy
V 1. kole II. ligy přivítal Nymburk na svém ledě hostující Písek. Domácí výběr soupeře porazil 5:2.
IHC Písek
V 9. kole do Písku přijel H.Brod. Zápas byl vyrovnaný, ale nakonec vyhrál domácí tým 4:3sn. Nájezdem rozhodl J.Sýbek, který v utkání nastřílel hattrick.
Písek je v tabulce na 2. příčce se 17 body a na domácím ledě zatím neprohrál.

NED Hockey Nymburk
V posledním kole narazil na Ždár, kdy po 60. minutách byl stav utkání 2:2. Rozhodnout muselo až prodloužení, kdy se v první minutě trefil K.Bičiště.
Nymburk po 9. kolech je vedoucím týmem v tabulce s 18. body.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

1:5

Branky a nahrávky: 50. Sýbek (Vlček) – 2. Barbora (Smejkal), 18. Stehlík (Kuncek), 27. Pýcha (Knesl, Eis), 55. Ječný (Eis, Bičiště), 57. Arnošt (Bičiště)

IHC Králové Písek: Kadlec (R.Kříž) – Hřebíček, Hanus, Červinský, Pokorný, Koutenský, Kozák, Suda – Slavík, Urbanec, Vlček, Sýbek, Koupal, Pašek, Šuhaj, Strnad, Duchoň, Rod.

Rozhodčí: Hucl – Rubáš, Tvrdík

01:58 NYM 0:1 Barbora (Smejkal)
08:07 NYM 2 Rittig, příliš mnoho hráčů
12:28 PIS 2 Pašek, podražení
17:16 NYM 0:2 Stehlík (Kuncek)
22:12 NYM 2 Ječný, hákování
26:23 PIS 2 Vlček, podražení