Erste Bank Young Stars League

HC TWK Innsbruck – HC LERAM Orli Znojmo

5:2

konec (0:1, 3:1, 2:0)

26.10.2016, 18:30 • Tiroler Wasserkraft Arena • 14. kolo • Info o důležitých událostech (Michal Břuchanský)

Z tohoto duelu je to vše, mějte se fajn. (20:37:48)
Je dobojováno! Innsbruck na svém ledě dvakrát prohrával, od čtyřiadvacáté minuty ale neinkasoval už ani jednou a otočil stav na konečných 5:2. Největší podíl na tomto výsledku mělo duo Teschauer-Paulweber, které dohromady zaznamenalo devět kanadských bodů!
Střely ve 3. třetině: 10 – 12

Střely celkem: 36 – 43.

59:59

Innsbruck právě vstřelil branku!
A ještě jeden pojišťovací gól do prázdné branky! Opuštěnou klec Orlů tentokrát trefil CLEMENS PAULWEBER, který ke svým třem asistencím tedy přidává i gólovou trefu. Asistence: Dennis Teschauer, Andreas Huber.

57:43

Dvě minuty a sedmnáct sekund před koncem třetí periody je pravděpodobně rozhodnuto! Orli zariskovali a odvolali brankáře, jenže to se jim nyní vymstilo. Prázdnou branku totiž trefil DENNIS TESCHAUER, jenž snadno přišel k hattricku! Asistence: Lukas Bär, Lukas Jaunegg.

56:04

54:04

Vyloučení v týmu HC TWK Innsbruck (Mathias Kastner – 2 min., napadení).

45:00

43:00

Vyloučení v týmu HC TWK Innsbruck (Daniel Schwaighofer – 2 min., sekání).

40:01

Střely na branku ve 2. třetině: 15 – 12.

40:00

36:21

34:21

Vyloučení v týmu Orli Znojmo (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Zdeněk Brabec.

33:17

Rakušané obrací skóre a poprvé v utkání se ujímají vedení! Největší zásluhu na tom má LUKAS BÄR, který svou povedenou střelou rozvlnil síť ve znojemné svatyni. Asistence: Dennis Teschauer, Clemens Paulweber.

25:25

Gólově bohatý úvod druhé třetiny pokračuje druhým kotoučem za Geržovými zády! Po dobře načasovaném pasu v podání Paulwebera se stejně jako před malou chvíli dokázal prosadit DENNIS TESCHAUER. Asistence: Clemens Paulweber.

23:50

Orli právě vstřelili branku!
Hosté si však velmi rychle berou jednobrankový náskok zpět! Autorem branky je FILIP JEŘÁBEK, který zužitkoval povedenou přihrávku od Jiřího Svatušky. Asistence: Jiří Svatuška, Michal Kruckovič.

5:2

Branky a nahrávky: 23. Teschauer (Bär, Paulweber), 26. Teschauer (Paulweber), 34. Bär (Teschauer, Paulweber), 58. Teschauer (Bär, Jaunegg), 60. Paulweber (Teschauer, Huber) – 11. P. Bulín (J. Bulín, Kruckovič), 24. Jeřábek (Svatuška, Kruckovič)

HC TWK Innsbruck: Huber (Merra) – Huber, Schwaighofer, Jaunegg, Riley, Nick, Peskoller, Riedl, Lupinski, Untergasser – Fender, Teschauer, Frischmann, Sparber, Bär, Kastner, Krippels, Koudelka, Gschwentner, Brandstätter, Paulweber.

HC LERAM Orli Znojmo: Gerža (Slavík) – Kruckovič, Kuntoš Mandát, Brabec, Hrubý, Konečný – Oščádal, Svatuška, Jeřábek – Bulín J., Růžička, Bulín P. – Niederhafner, Fruhwirt, Jambor – Fruvirt, Minarčík.

Rozhodčí: Wallner – Huber, Schauer

07:37 INS 2 Kastner, napadení
10:27 ZNO 2 Brabec, vražení na hrazení
10:29 ZNO 0:1 P. Bulín (J. Bulín, Kruckovič)
18:10 INS 2 Paulweber, hákování
22:48 INS 1:1 Teschauer (Bär, Paulweber)
23:50 ZNO 1:2 Jeřábek (Svatuška, Kruckovič)