konec (0:0, 2:0, 2:1)

26.10.2016, 18:00 • K&K PNEU Aréna, Havířov • 18. kolo • Tomáš Vlček

Tipsport: 2.1 4.1 2.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to pro dnešek z Havířova vše, na počtenou dalších onljnů. (20:08:53)
Po dlouhé době tak na havířovském ledě vidíme děkovačku pro fanoušky po vítězném utkání.
Ve třetí třetině měli hosté dlouho navrch, ale dali jen jednu branku a protože domácí na ni našli dvě odpovědi vyhráli 4:1.

59:37

Havířov právě vstřelil branku!
Jenže RADEK POŘÍZEK se téměř přes celé kluziště trefuje do prázdné třebíčské branky a definitivně rozhoduje o zisku tří bodů pro AZ. Asistence Tomáš Gřeš.

59:32

Hosté to zkouší bez brankáře.
Domácí fanoušci si to naopak užívají, vypadá to na první domácí výhru AZetu od 2. kola WSM ligy.

59:32

Oddechový čas pro hosty.

59:05

Jenže útoky hostů nyní končí většinou už na domácí modré, vypadá to, že utkání je rozhodnuto.

58:30

Maruna vyvezl puk a ještě za modrou vystřelil, Vejmelka vyráží a zakládá tím akci hostů.

58:05

Icing hostů.

57:46

Domácí se viditelně uklidnili. Štumpf prověřil tvrdou střelou Vejmelku, ten puk krotí ve své výstroji.

56:30

Jenže domácí bleskově odpovídají. Rychlou akci po přihrávce Bednáře z pravé strany zakončuje před brankou z první do šibenice MICHAL HLINKA. Asistence Lukáš Bednář.

56:05

Horácká Slavia právě vstřelila branku!
A tento nápor hosté využívají ke snížení na 1:2. Vše zakončil jejich nejlepší střelec RICHARD KRISTL. Asistence David Dolníček.

55:55

Hosté se usadili v útočném pásmu.

55:19

Rychlá akce domácích končí bombou Maruny a zákrokem Vejmelky.

55:08

Icing AZetu.

54:58

Bahounek napřáhl od modré, Vejmelka chytá.

54:38

Rychlý kontr hostů, zpětná přihrávka je však pokryta havířovskými.

54:27

54:07

Až nyní solidní šance, Bednářova střela přes klubko hráčů však končí mimo.

53:41

Přesilovka se AZetu nedaří, nyní je tu jeho ofsajd.

53:29

Tentokrát nazachytil puk na modré Horák a ten končí u Laca.

53:02

Další vyhození puku ze strany třebíčských.

52:40

Po střele Krisla se hosté osvobozují.

52:27

Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Tomáš Havránek – 2 min., sekání).

52:05

Domácí budou hrát přesilovku, zatím mají poskytnutou výhodu.

51:12

Kotala měl trohu místa na pravé straně a bekendem poslal puk na Vejmelku, ten sice nezasáhl, ale puk projel brankovištěm mimo.

50:52

Další Lacův zákrok, nyní jak, dlouhý, tak široký zalehl puk před svým brankovištěm.

50:42

Laco je permanentně v akci. Nejprve tečuje nebezpečnou přihrávku hostů z poza vlastní branky, pak vyráží Wasserbauerovu střelu ze střední vzdálenosti.

50:15

Bartejs při svém střeleckém pokusu od modré přelomil hůl a její čepel na rozdíl od puku doklouzala až k Lacovi.

50:01

Vhazování před Lacem.

49:38

Domácím se v útočné třetině zalíbilo a Vejmelka musí likvidovat další střelu. Hra přerušena.

49:16

Po delší době příležitost AZetu, ale Kalus to z otočky neměl vůbec jednoduché a Vejmelka byl navíc na místě.

48:16

Haas pronikal středem, ale je zastaven už na útočné modré.

47:55

Hosté jsou i nadále aktivnější a v tlaku, domácí na chvíli osvobodí icing.

46:38

Domácí obrana nyní moc nestíhá zvýšené tempo Třebíče, všechny střely však Laco nebo obránci odvrací.

46:22

Dlouho ale puk domácí neměli a opět jsou tu s útokem hosté.

46:00

Hlinka získal puk ve svém pásmu a rozehrává na spoluhráče.

45:05

Wasserbauer se prodral přes dva obránce do zakončení, Laco se ale překonat nenechal.

44:41

Hosté i po skončení přesilovky aktivnější, Eratou střelu tlumí Laco na hrudi.

44:13

Laco si podržel nahozený puk a hra je přerušena.

44:05

43:56

Mrázkova tvrdá střela je sražena obranou do ochranné sítě.

43:25

A opět domácí vyhazují puk přes všechny čáry.

43:00

AZ se osvobozuje.

42:35

Další zákrok domácího brankáře, hra přerušena.

42:17

První přesilovka zápasu přichází až v 43. minutě. Zdráhalova střela od modré je tečí obránce ztlumena a tak Laco puk s přehledem pokryl.

42:05

Vyloučení v týmu AZ Havířov (Jakub Dudek – 2 min., podražení).

41:22

Dvořáček se pěkně na pravé straně zbavil obránce a tvrdou střelou prověřil Vejmelku.

40:48

Souboj hned pěti hokejistů o puk v domácí třetině, úřadovaly hlavně jejich hokejky, ale nakonec je kotouč ve středním pásmu.

40:01

Druhá třetina dlouho přinášela oboustranně poněkud jalový hokej, až v poslední pětiminutovce se domácí přeci je dvakrát prosadili a tak mají k bodům o něco blíže.
Vše ale rozhodne až závěrečných 20 minut, které začnou v cca 19:32.

40:00

39:52

Tak to je branka do šatny jako vyšitá a navíc k ní domácím opět pomohl nejistý zákrok Vejmelky. MAREK KALUS na levém křídle zvažoval zda nahrávat či střílet, nakonec se rozhodl pro střelu na vzdálenější tyč a puk i přes zákrok Vejmelky doklouzal za brankovou čáru. Asistence Daniel Štumpf a Antonín Pechanec.

39:20

Šikovný Erat si z rohu vyjel do zakončení, Laco si betonem s jeho střelou poradil.

38:55

Ofsajd Havířova.

38:38

Po krátkém náporu Třebíče přichází rychlá protiakce domácích, Petranova střela od modré trefuje Vejmelku do masky.

37:16

Ofsajd hostů.

36:58

Nápor domácích, hosté brání zuby i nehty a možná i s faulem, nakonec Marunova střela mimo.

36:19

Na druhé straně přečíslení hostů, na poslední chvíli jim vše překazil obránce Krisl svou položenou holí.

35:55

Domácí šli 3 na 1, ale Gřešovu přihrávku zachytil obránce.

34:41

Skoro 35 minut jsme čekali v Havířově na první branku. Nyní ji dosáhl z téměř neuvěřitelné pozice za brankovou čárou ANTONÍN PECHANEC, když překvapil a zároveň propálil trochu povyjetého Vejmelku. Asistence David Bahounek.

33:32

Na druhé straně úřaduje Lacova hokejka proti přízemní střele od modré.

33:09

A ještě jednou mládežnický reprezentant Lukáš Anděl. Tentokrát vystřelil po vyjetí z rohu a donutil Vejmelku k těžšímu zákroku.

32:38

32:16

Anděl pálí tvrdě z levé strany, ale nad branku.

31:41

Hlinka svedl s Milfaitem dlouhý souboj o puk v rohu domácí třetiny, nakonec jde kotouč na domácí hole.

31:15

Vhazování před Vejmelkou po hře vysokou holí ze strany třebíčských.

30:40

Krátký nápor AZetu, ale do zakončení se havířovští nedostali.

29:58

Další dva zákroky havířovského strážce branky proti střelám od modré.

29:40

Mrázek z pravé strany prověřil domácího gólmana, ten pozorný.

29:10

Erat se dostal trochu kostrbatě ale přeci jen k zakončení, Laco zasahuje lapačkou.

28:55

Opakované urputné soubje o puk v prostředku hostujícího pásma, nakonec puk končí ve středním pásmu.

28:35

Laco zastavuje nahozený puk a vybízí domácí obránce k rozehře.

28:10

Hosty zastavuje další ofsajd.

27:54

Kalus měl před brankou zcela volného Pechance, ale nestihl mu všas přihrát.

27:34

Hosté šli 3 na 2, ale zastavujej je ofsajd.

27:09

Kotala pronikl po levé straně a švihem poslal puk od oblouku branky do síťky nad plexi. Hra přerušena.

26:44

Kristl dostal nabito do druhé vlny a jeho projektil jen těsně míjí tyč.

26:07

Krátký nápor čtvrté hostující lajny, ale nakonec se ke střele nadostala a puk už je ve středním pásmu.

25:23

Zohorna to zkusil středem a prodral se až ke střele, Laco zůstal klidný a puk posílá vyrážečkou do rohu.

24:32

Hra je oboustranně nepřesná a když už se dostane některý z týmů do nadějnějšího útoku obrana vše včas zastavuje. Jako nyní např. bránící Haas útočícího Mrázka.

23:39

Akce domácích však končí hned za modrou a teď jsou to hostující obránci, kdo zakládá útok.

23:11

Dvořáček zastavil útok hostů a ještě sám rozehrál.

22:32

Nepřesná domácí rozehra znamená icing.

22:05

Rychlá akce domácích, přečíslení 3 na 1 zakončuje zlevé strany Kalus, ale Vejmelka nadvakrát puk pokryl.

21:34

Krislova bomba těsně mimo třebíčskou branku.

20:48

Souboj o puk v rohu domácího pásma, nakonec je vítězný pro hráče AZetu.

20:15

Maruna se prodral do zakončení, jeho střelu švihem Vejmelka likviduje vyrážečkou.

20:01

První třetinu máme velmi rychle za sebou (26 minut). Přinesla vyrovnaný hokej s nemnoha vyloženými šancemi. Domácí měli asi více střeleckých pokusů, ale hosté byli brance blíž, když trefili tyč.
Uvidíme co přinese druhá třetina, která začne v cca 18:43.

20:00

19:36

Lenďák dostal na modré nabito a jeho střelu ještě vylepšil tečí Hlinka, Vejmelka je ale pozorný a puk vyráží do rohu.

18:56

Krislovi utíká puk na útočné modré a tak musí AZ začít nový útok až od své branky.

18:16

Kotala s Marunou potrápili hostující obranu, ale ta nakonec stihla na poslední chvíli Marunu zablokovat a pak puk vyhodit.

17:37

Bednář si krásnou stahovačkou vytvořil střeleckou pozici, ale na poslední chvíli mu střelu zblokoval druhý z beků a tak končí puk vysoko nad.

16:25

Gřeš hledal z poza branky před ní Dvořáčka, přihrávka šla těsně kolem hokejky domácího útočníka před kterým byla už jen poloodkrytá branka.

15:59

15:10

Kotala ještě jednou na scéně, tentokrát dravě pronikal v situaci 2 na 2, ale nepřešel přes obránce.

14:38

Kotala nabídl puk na teč před branku Haasovi, ten jen těsně míjí.

13:57

Petranova střela od modré zblokována do sítě nad Třebíčskou brankou.

13:38

Pohledná souhra Koríma s Andělem, druhý jmenovaný zakončuje do Vejmelkových betonů.

13:17

Po souboji v rohu domácí třetiny kočí puk mimo. Hra přerušena.

12:48

Pechanec pálil z leva tvrdě, ale nepřesně.

12:24

11:46

Gřeš tečuje střelu od modré těsně nad hostující branku.

10:49

Na druhé straně trefuje Bartejs po pěkné individuální akci tyč!

10:16

Krátký nápor AZetu vrcholí střelou Krisla těsně mimo.

09:38

Marunova výživná bomba z levé strany v situaci 3 na 2, Vejmelka vyráží.

09:00

Bednář s Dvořáčkem táhli útok, ale obrana je zastavila.

08:20

Eratova střela od modré, zblokoval ji útočník Bednář.

07:30

Hosté se na chvíli usadili v útočném pásmu, ale pak jim rozehru vystihl Gřeš a puk vyvezl.

07:00

Domácím se nepodařilo puk vyhodit ze třetiny a tak jej Havránek poslal z rohu na Laca, ten však chytá kotouč do lapačky.

06:40

Icing AZetu po nepřesné rozehře.

06:18

Pechanec pronikl po pravé straně a bekendem zkusil překvapit Vejmelku. Ten pozorný a puk nadvakrát chytá.

05:30

Tvrdý souboj za Vejmelkovou brankou, na chvíli měli puk domácí, ale obrana Třebíče jej rychle získala zpět.

04:55

Icing domácích.

04:30

Pořízek šel aktivně za pukem i přes přesilu protihráčů, pak z poza branky nahrával na modrou, ale Dudkovi puk utekl z pásma ven.

04:00

Vhazování před domácí brankou, následná Dymáčkova bomba z levé strany míjí Lacovu branku.

03:16

Vhazování před Vejmelkou.

02:16

Gřeš se dostal v útočné třetině na pravé straně k puku a vypadalo to, že bude zakončovat. Nakonec se rozhodl pro přihrávku, ale jeho spoluhráč ji nečekal a puk tak prošel kolem poloodkryté branky mimo.

01:40

Hraje se v domácí třetině, ale bez ohrožení branky.

00:50

Ale také domácí si připisují už v úvodní minutě střelu. Krislovo nahození kryje Vejmělka.

00:35

Na druhé straně Erat nabídl puk do šance Kristlovi, ten jej sice dobře nezpracoval, ale nakonec musel Laco zasahovat proti nebezpečné střele hostů.

00:16

Domácí obránce Lenďák jako první zaváží puk do útočného pásma, ale po souboji padá.

00:01

Hráči mají za sebou předzápasové rozbruslení, místní ledaři úpravu hrací plochy, utkání za pár minut může začít.

Tabulku WSM ligy vede Prostějov.

Vítáme vás u on-line přenosu.

18. kolo WSM ligy svede na havířovském ledě domácí AZ s Horáckou Slavií Třebíč.

AZ Havířov
Domácí AZ má za sebou dlouhou sérii zápasů v níž získal jen 3 body, a která vedla až k sešupu na poslední místo v tabulce a stála místo trenéra Mikeše. Novým hlavním koučem se stal jeho bývalý asistent Martin Janeček. Ten zahájil svou misi ziskem cenného bodu na horkém jihlavském ledě. Nyní jich mají havířovští 16 a to AZ posunulo, díky lepšímu skóre, o dvě příčky vzhůru, tedy na 12. pozici.

Sestava HC AZ Havířov v posledním utkání: Šimeček – Lenďák, D. Seman, Bahounek, Krisl, Korím, Petran, Dudek – Kotala, Haas, Maruna – Štumpf, Pechanec, Kalus – Dvořáček, Hlinka, Bednář – Ollender, Anděl, Pořízek – Gřeš

SK HS Třebíč
Třebíč sice také svými výkony a výsledky neoslňuje, ale je na tom přeci jen o něco lépe. 22 získaných bodů ji řadí na 10. místo tabulky, na dohled od jejího klidného středu. Naposledy svěřenci trenéra Martina Nováka podlehli doma Benátkám 1:2.

Sestava SK HS Třebíč v posledním utkání: Jekel – Niko, Zdráhal, Lojek, Bartejs, Koch, Schejbal, Přibyl – R. Zohorna, Dolníček, Erat – Mrázek, T. Havránek, Kusko – Psota, Milfait, Dymáček – Paták, Huňa, Jan Wasserbauer – Juráň.

Zápas mezi Havířovem a Třebíčí nemá vyloženého favorita. V první čtvrtině WSM ligy vyhrál AZ na Horácku 2:1. Je jasné, že zejména domácí potřebují body jako sůl. Uvidíme, jestli havířovští oslaví první domácí výhru po šesti týdnech, nebo zda si hosté připíší, jako poměrně tradičně, z venkovního zápasu nějaké ty body. Utkání začíná v 18:00.

4:1

Branky a nahrávky: 35. Pechanec (Bahounek), 40. Kalus (Štumpf, Pechanec), 57. Hlinka (Bednář), 60. Pořízek (Gřeš) – 57. Kristl (Dolníček)

AZ Havířov: M. Laco – Lenďák, Horák, Bahounek, Krisl (C), Korím, Petran, Dudek – Kotala, Haas, Maruna – Štumpf, Pechanec, Kalus – Dvořáček, Hlinka, Bednář – Gřeš, Anděl, Pořízek – Ollender.

SK Horácká Slavia Třebíč: Vejmelka – J. Zdráhal, Niko, Bartejs, Lojek, Čejka, Koch, Schejbal – R. Erat, Dolníček (C), Kristl – Kusko, Raška, Mrázek – Dymáček, T. Havránek, Psota – Jan Wasserbauer, Milfait, R. Zohorna – Huňa.

Rozhodčí: Přikryl – Reich, Rampír

34:41 HAV 1:0 Pechanec (Bahounek)
39:52 HAV 2:0 Kalus (Štumpf, Pechanec)
42:05 HAV 2 Dudek, podražení
52:27 TRE 2 T. Havránek, sekání
56:05 TRE 2:1 Kristl (Dolníček)