Tipsport extraliga

BK Mladá Boleslav – Mountfield HK

3:1

konec (1:0, 1:1, 1:0)

21.10.2016, 17:30 • ŠKOENERGO Aréna • 14. kolo • Vojtěch Drbohlav (@Vojta_Drbohlav)

Tipsport: 2.0 4.4 3.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

35:07

Mountfield si zahraje první přesilovku zápasu. Tomáš Pastor (HKM) byl vyloučen na dvě minuty za krosček.

31:47

Menší trest za hru vysokou holí inkasoval Aleš Pavlas (HKM). Boleslavští budou hrát třetí přesilovku zápasu.

17:01

Podruhé v utkání byl potrestán René Vydarený (HKM). Vyloučení na dvě minuty za držení protihráče dává Středočechům šanci na navýšení skóre.

10:27

René Vydarený (HKM) byl vykázán na dvě minuty za hákování Tomáše Hyky před brankou Hradce Králové. Budeme sledovat první přesilovku zápasu.

3:1

Branky a nahrávky: 12. Klepiš (Musil), 26. Jonák (Hyka, Pastor), 60. Vampola (Lenc) – 30. Dragoun (Šimánek)

BK Mladá Boleslav: Lukáš (Tarkki) – Stříteský, T. Voráček, Hanzlík (C), Kurka, Kučný, Trončinský, Pastor – Látal, Vampola, Lenc – Hyka, Klepiš, Jiránek – Musil, Urban, Pabiška – Žejdl, Jonák.

Mountfield HK: Rybár (Kacetl) – Dietz, Newton, Gregorc, Štajnoch, Vydarený, Pláněk, Čáp, Pavlas – Šimánek, Dragoun, Jarůšek – Köhler, Potulny, Bednář (C) – Bulík, T. Knotek, Pavlík – J. Dvořák, Nedvídek, J. Veselý.

Rozhodčí: Šír, Lacina – Lhotský, J. Svoboda

Diváci: 3 683

10:27 HKM 2 , hákování
11:40 MBL 1:0 Klepiš (Musil)
17:01 HKM 2 , držení protihráče
25:57 MBL 2:0 Jonák (Hyka, Pastor)