Tipsport extraliga

HC VERVA Litvínov – HC Olomouc

3:2

po s.n. (1:0) (0:2, 1:0, 1:0 - 0:0)

21.10.2016, 17:30 • Zimní stadion Ivana Hlinky, Litvínov • 14. kolo • Vendula Zdražilová

Tipsport: 1.75 4.7 3.73 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Lukáš VÁLEK - 3:2

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC VERVA Litvínov.
Jediným úspěšným exekutorem samostatných nájezdů se stal LUKÁŠ VÁLEK, jenž dokázal prostřelit Konráda a rozhodl tak o bonusovém bodu pro Litvínov navíc.

64:58

Trávníček a Lukeš měli velké šance v závěru prodloužení, ale Konrád podržel Olomouc.

64:47

Domácí si zahrají přesilovou hru. Laš dostává dvě minuty za nedovolené bránění a hrát se bude čtyři na tři.

58:14

58:14 Daniel SÖRVIK - 2:2

58:14

Litvínov právě vstřelil branku!
Tento taktický tah Radimu Rulíkovi dokonale vyšel. Domácí se uhnízdili v pásmu Olomouce, kotouč se dostal k DANIELU SÖRVIKOVI, který z vrcholu levého kruhu vyslal střelu, která doplachtila až za záda Konráda – 2:2. Je vyrovnáno, domácí využili svou početní výhodu vyšperkovanou ještě o jednoho hráče navíc a začíná se znovu od začátku. Asistence: František Lukeš, Viktor Hübl.

57:23

Janus je na střídačce, domácí to zkouší se šesti bruslaři v poli.

57:23

Trenér Radim Rulík si bere oddechový čas.

57:23

A další vyloučení. Tentokráte na hostující straně. Ostřížek zahákoval kapitána Trávníčka a už putuje na trestnou lavici.

54:53

Další trest pro domácí. Pavlík dostává dvě minuty za sekání a hosté budou hrát pět na tři.

54:25

Herman se vracel z trestné lavice a hned se dostal do samostatného úniku. Ale dvě zasekávačky před Janusem nakonec neskončily v jeho síti. Domácí si tak mohli hodně oddychnout.

53:19

Síly na ledě se ale srovnají, Gula inkasuje dvě minuty za vysokou hůl a uvidíme hru ve čtyřech hráčích na obou stranách.

52:25

Jakub Herman nyní zbytečně oslabuje svůj tým a nabízí domácím přesilovou hru, když se dopustil sekání.

51:29

Obrovská skrumáž před brankou Olomouce. Martin Hanzl zabojoval o kotouč za brankou Konráda, poslal ho do předbrankového prostoru, kde se ho několikrát snažili dorážet Reichel, Robin Hanzl a také i jeho bratr Martin, ale hosté tutu nebezpečnou situaci zvládli.

46:21

Litvínov bude mít k dispozici další početní výhodu, David Ostřížek dostává dvě minuty za podražení a už pyká na lavici hanby.

42:34

Hosté hráli v šesti a dostávají trest za příliš mnoho hráčů na ledě. Ten odpyká Fořt.

37:51

Karel Kubát vyhodil kotouč do hlediště a dostává dvě minuty za zdržování hry. Hosté si tak zahrají další přesilovou hru.

35:28

Domácí měli další šanci před Konrádem, ale Válek svou střelu nezakončil přesně. Domácí však měli vyrovnání doslova na dosah.

34:05

34:05 Tomáš PAVELKA - 1:2

34:05

Domácí hráči snižují na rozdíl jediné branky. Nejprve střílel z pravé strany František Lukeš, ale kotouč se od Konráda pouze odrazil na levý kruh, kde byl připravený TOMÁŠ PAVELKA, jenž svou tvrdou ránu poslal do hostující klece – 1:2. Kontaktní branka je tak na světě a hra tak bude mít určitě nový náboj. Asistence: František Lukeš, Viktor Hübl.

25:06

Hanáci si zahrají přesilovou hru. Martin Hanzl krosčekoval Jana Jaroměřského a už sedí na trestné lavici.

21:29

Za vražení na hrazení je vyloučen hostující Ostřížek a VERVA si zahraje přesilovou hru.

16:12

Hübl dorážel střelu svého spoluhráče těsně před Konrádem, který chvíli nevěděl, kde je puk. Nakonec ho našel a hned ho ukryl pod svojí lapačku. Domácí nebyli daleko od kontaktní branky!

14:19

Nyní si přesilovou hru zahraje Litvínov. Skladaný dostal dvě minuty za podražení.

14:05

14:05 Jan KNOTEK - 0:2

14:05

Olomouc právě vstřelila branku!
Hosté přeci jenom svou početní výhodu využívají. Po několika dorážkách před Janusem se k opuštěnému puku dostal JAN KNOTEK, který do odkryté brány poslal svou střelu a hosté rázem vedou o dvě branky – 0:2. Asistence: Jan Jaroměřský, Marek Laš.

12:12

Navíc budou Litvínovští hrát ve čtyřech. Martin Hanzl inkasuje dvě minuty za vysokou hůl a už sedí na lavici hanby.

12:12

12:12 Juraj MIKÚŠ - 0:1

12:12

Při signalizované výhodě pro hosty se Kohouti drželi v pásmu Litvínova a JURAJ MIKÚŠ dostal přihrávku na levý kruh, odkud svou střelou dokázal překonat jinak výborného Jaroslava Januse – 0:1. Hosté se tak ujímají vedení. Asistence: Marek Laš, Jan Knotek.

08:22

Velká šance hostů. Tomáš Fořt se dostal do těsné blízkosti Jaroslava Januse a okamžitě na něho vystřelil. Brankář Litvínova ale svým přesným zákrokem nyní své kolegy hodně podržel!

04:03

Síly na ledě se ale srovnají. Juraj Mikúš zahrál na Trávníčka vysokou holí a uvidíme tak hru ve čtyřech hráčích na obou stranách.

03:15

Je tu první vyloučení tohoto utkání. Na trestnou lavici za držení protihráče putuje Pavelka a VERVA se tak bude bránit ve čtyřech hráčích.

3:2

Branky a nahrávky: 35. T. Pavelka (Lukeš, V. Hübl), 59. Sörvik (Lukeš, V. Hübl), rozh. náj. Válek – 13. J. Mikúš (Laš, J. Knotek), 15. J. Knotek (Jaroměřský, Laš)