NHL

Calgary Flames – Carolina Hurricanes

2:4

konec (0:2, 1:1, 1:1)

21.10.2016, 03:00 • Scotiabank Saddledome, Calgary • Michal Muška (@muskamichal)

Tipsport: 2.18 3.73 3.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59:04

Domácí naděje jsou definitivně u konce poté, co si hákem pomohl Troy Brouwer. Canes mají k dispozici 26 vteřin přesilovku pěti proti třem.

57:29

Tlak domácích je u konce. Alex Chiasson nešťastně zasáhl Faulka do obličeje holí a dvě a půl minuty před koncem odchází na trestnou lavici.

45:36

Role se opět prohodí. Canes mají přesilovku poté, co je vyloučen za hákování Brett Kulak.

42:59

Navíc se bude vylučovat. Lee Stempniak dohrál Chiassona a půjde si odpočinout za krosček.

40:29

TJ Brodie udělal chybu na útočné modré a pronikajícího Skinnera pak musel zastavit pomocí faulu. Další přesilovka pro Carolinu.

33:42

Ferland byl při pokusu o dorážku podražen a Dahlbeck už usedá za katr.

30:06

Michael Frolík trefil hokejkou obličej Raska a nabízí hostům další početní výhodu.

21:31

Třetí přesilovka Caroliny. Jyrki Jokipakka dostává menší trest za držení.

17:55

Ta končí za brankou Läcka. Na trestnou lavici putuje Brett Pesce za držení Matta Stajana a nabízí domácím možnost vrátit se do zápasu.

15:39

Domácí jdou do tří! Chiasson přesekl Raskovi hůl a Carolina má k dispozici 33 vteřin hry pěti pro třem.

14:12

Poměr sil na ledě se vyrovná. Lance Bouma dostává dvě minuty za hákování a za tři vteřiny tak začne přesilovka hostů.

12:15

Kris Dahlbeck mimo hru zbytečně trefil Tkachuka a Flames mají šanci na přesilovkový reparát.

08:04

Giordano byl zasažen hokejkou do obličeje a Lee Stempniak dostává čtyřminutový trest.

2:4

Branky a nahrávky: 39. Brouwer, 49. Gaudreau (Hamilton, Jokipakka) – 8. Teräväinen (Hanifin, Aho), 17. V. Rask (Skinner, Hanifin), 25. Stålberg (Dahlbeck, Slavin), 60. Skinner (E. Lindholm, Hanifin)

Calgary Flames: Elliott (Johnson) – Giordano, Brodie, Hamilton, Jokipakka, Kulak, Engelland – Gaudreau, Monahan, Chiasson – Ferland, S. Bennett, Brouwer – Bouma, Backlund, Frolík – Tkachuk, Stajan, Versteeg.

Carolina Hurricanes: Läck (C. Ward) – Hainsey, Faulk, Slavin, Pesce, Hanifin, Dahlbeck – Skinner, V. Rask, Stempniak – Nordström, J. Staal, Di Giuseppe – Aho, E. Lindholm, Teräväinen – Bickell, McClement, Stålberg.

Rozhodčí: Watson, Chmielewski – Galloway, Gibbons

07:55 CAR 0:1 Teräväinen (Hanifin, Aho)
08:04 CAR 2+2 Stempniak, vysoká hůl+vysoká hůl
12:15 CAR 2 Dahlbeck, vysoká hůl
14:12 CGY 2 Bouma, hákování
15:39 CGY 2 Chiasson, sekání
16:12 CAR 0:2 V. Rask (Skinner, Hanifin)