Regionální liga mladšího dorostu

HC Stadion Litoměřice – HC Děčín

4:1

konec (1:0, 2:0, 1:1)

16.10.2016, 17:30 • Kalich Arena, Litoměřice • Info o důležitých událostech (Vít Trubička (@VtTrubika))

V třetí třetině měli více ze hry hosté, domácí se jen bránili. Avšak díky povedené práci tria Neudeker, Landa, Smola zůstávají cenné tři body v Kalich aréně. Tímto se s Vámi loučím a u dalších zápasů ELIOD ligy mladšího dorostu nashledanou. (19:35:22)

59:14

Vyloučení v týmu HC Děčín (Kouřil – 2 min., faul loktem).

57:46

Litoměřice právě vstřelily branku!
Vítězství Litoměřic utvrdil povedenou akcí před brankou Mazourka LUKÁŠ LANDA. Asistence: Jan Smola

55:08

53:08

Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Landa – 2 min., krosček).

50:27

Děčín právě vstřelil branku!
Krátce po skončení přesilovky hostí se podařilo HAMPLOVI poslat puk pod betony brankáře Sluky a snížit na 3:1. Asistence: Kudrhalt

50:08

48:08

Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (France – 2 min., držení protihráče).

47:44

45:44

Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Landa – 2 min., hákování).
Dnešní utkání sleduje 63 diváků.

40:05

40:01

Druhá třetina byla daleko bohatší na akce a útočné situace, to se také podepsalo na skóre a počtu vyloučených. Věřme, že v podobném duchu se bude nést i třetí třetina, která začne přibližně v 19:02

40:00

38:05

Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Smola – 2 min., vražení na hrazení).
Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Sluka.

37:55

35:59

Při hře 5 na 3 se trefil do Mazourkovy branky JAKUB NEUDEKER, který tímto dovršuje svůj dnešní hattrick. Asistence: Vojtěch France, Jan Smola

4:1

Branky a nahrávky: 16. Neudeker (Landa), 30. Neudeker (Smola), 36. Neudeker (France, Smola), 58. Landa (Smola) – 51. Hampl (Kudrhalt)

HC Stadion Litoměřice: Sluka (Kohout) – Domin, Hák, Hozák, Cornová, Vahalík, Vízner, France, Kříž, Čapek – Macel, Sarnovská, Klepetko, Krocker, Smola, Landa, Sluka, Čichovský, Neudeker, Bartoníček

HC Děčín: Mazourek – Kudrhalt, Zeman, Kadlec, Petrlík, Slavík, Kouřil – Weis, Lehký, Hamršmíd, Doskočil, Herčík, Hampl, Tot, Horáček, Konopásek

Rozhodčí: Novák – Biedermann, Janíček