VHK ROBE Vsetín – HC RT TORAX Poruba

4:1

konec (1:1, 0:0, 3:0)

16.10.2016, 11:00 • Zimní stadion Na Lapači • 11. kolo • Kristýna Zigmundová

V poslední třetině se rozhodlo o konečném skóre zápasu a po napínavé poslední třetině si domácí tým odváží zasloužené tři body. V samotném závěru se ještě mezi hráči strhla potyčka a vylučovalo se na obou stranách, ale ani toto již podobu výsledku nezměnilo. Ode mne je to pro dnešek z Lapače vše a přeji vám příjemný zbytek odpoledne. (13:07:25)

59:41

Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Jenáček – 2 min. + 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba (Pitucha – 2 min., napadení + 2 min., napadení).
Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba (Šimek – 2 min., hrubost).

59:41

Na ledě se po střele Adámka strhla rvačka.

58:00

Hra se odehrává ve středním pásmu a na ledě se nic neděje.

55:24

Valaši se stále drží v útoku a Poruba se snaží pouze bránit.

52:55

Vsetín právě vstřelil branku!
JAN PŮČEK sice mířil mimo, ale jeden z hostujících hráčů změnil trajektorii kotouče tak nešikovně, že si ho vlastním přičiněním dostal do brány. Bez asistence.

51:01

Porubě se přesilovka vůbec nedaří a odehrává se převážně v jejich obranném pásmu.

50:00

Domácímu týmu se daří vyhazovat.

49:29

Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Jenáček – 2 min., podražení).

48:16

Hosté se dostali do útočného pásma, ale nedaří se jim ho udržet.

46:51

Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Fojášek – 2 min., napadení).
Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba (Foldyna – 2 min., vysoká hůl).

45:51

LUKÁŠ ADÁMEK se dostal do úniku a po perfektní nahrávce od Šimona Jenáčka dostal kotouč až do horní části brány. Asistence Šimon Jenáček.

43:41

Kuboš kombinoval s Lukačkou před Mokrým neúspěšně. K dorážce se ale ještě dostal Baďura, ani tomu se ale hostujícího gólmana překonat nepodařilo.

42:50

Valachům se daří držet si útočné pásmo a nepouští soupeře do útoku.

41:15

NATÁLIE MLÝNKOVÁ se prokličkovala před Mokrého a střelou k pravé dolní tyčce posílá svůj tým do vedení. Asistence Martin Baďura.

40:31

Jenáček byl sám před Mokrým, bekhendovou střelou se mu ale Mokrého překonat nepodařilo.

40:01

V druhé třetině se hra vyvíjela vyrovnaněji, než v první. Pokud bude chtít domácí tým obhájit své předešlé vítězství bude se muset v poslední periodě hodně snažit. Šance na výhru jsou ale vyrovnané a na konečné skóre si budeme muset ještě minimálně 20 minut počkat. Další třetina začne v cca 12:32.

4:1

Branky a nahrávky: 13. Fojtášek (Půček), 42. Mlýnková (Baďura), 46. Adámek (Jenáček), 53. Půček – 20. Bořuta (Kotásek, Husák)

VHK ROBE Vsetín: Lidák (Ševců) – Fojtášek, Vávra, Kuboš, Lukačka, Mikulík, Kunst, Navrátil – Půček, Bouček, Adámek, Lobodowski, Dohnal, Calaba, Jenáček, Baďura, Mlýnková, Hradil.

HC RT TORAX Poruba: Mokrý (Morys) – Becher, Fabianczyk, Husák, Krátký, Machů, Gajdoš, Šimek, Pitucha – Foldyna, Kotásek, Morávek, Anlauf, Stodůlka, Häring, Bořuta, Boniatti.

Rozhodčí: Přikryl – Novák, Doležel

04:02 VSE 2 Mýnková, hákování
10:13 POM 2 Boniatti, nedovolené bránění
12:13 VSE 1:0 Fojtášek (Půček)
19:39 POM 1:1 Bořuta (Kotásek, Husák)
25:51 VSE 2 Navrátil, krosček