konec (1:0)

15.10.2016, 10:15 • 10. kolo • Vít Muzikář

Tipsport: 1.7 3.8 3.85 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

90

Domácí Jiří Kabele má dohráno! Autor druhé branky zápasu přenechá místo na poslední sekundy normální hrací doby Petru Barnatovi.

88

Střídání hostů má za cíl pošetřit čas. Odchází Faust a přichází místo něj Šimeček.

82

Dohráno má Ondřej Kocourek, střelec úvodní branky ze třetí minuty, kdy se prosadil střelou na vzdálenější tyč branky Jiřího Krčka, nahradí jej Antonín Holub.

81

Marek Vybíral dostává žlutou kartu. Tento hráč dnes přišel na hřiště se začátkem druhého poločasu.

76

Hostující mužstvo tento zápas ještě nevzdává. Do hry zasáhne Mocyk, který nahradí Hájka.

68

Hostující trenér Jiří Sabou sahá ke střídání. Ze hřiště stahuje kapitána Petra a nahrazuje jej Bohánkem!

58

Jakub Grunert si prohlédl žlutou kartu po faulu za polovinou hrací plochy, respektive na útočné polovině domácích.

56

56. KABELE - 2:0

56

Litoměřice právě vstřelily branku!
Jenže rohový kop neznamenal konec nebezpečí pro hostující fotbalisty, posléze prošel velice snadno obranou hostí JIŘÍ KABELE! Nepřidal na razanci, nýbrž dobře umístil svoji střelu na vzdálenější tyč! 2:0.

46

Hostující trenér se rozhodl pro dvě změny. Od druhého poločasu do hry již nezasáhne dvojice Ježdík – Šlapák. Nahradí je Vybíral a Milan Procházka.

14

Marek Faust dostává jako první v tomto zápase žlutou kartu po zbytečném faulu za polovinou hřiště!

3

3. KOCOUREK - 1:0

3

Je tady branka! Teď byli hosté hodně nedůslední v obranné činnosti, ONDŘEJ KOCOUREK ukázal celkem dobré rychlostní předpoklady, navedl si míč na levou nohu a střelou po zemi na vzdálenější tyči branky, ve které nyní stojí Jiří Krček posílá domácí fotbalisty do vedení!