konec (0:2)

15.10.2016, 17:00 • Stade Marcel Picot, Tomblaine • 9. kolo • Jakub Kopřiva

Tipsport: 7.0 4.4 1.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z mé strany vše, hezký zbytek soboty přeji. (18:51:38)
Je dobojováno. Sledovali jsme duel, ve kterém hosté kralovali v prvním poločase, kdy se dostali do vedení 2:0. Ve druhém poločase celek z Paříže polevil a domácí dokázali snížit. Žádná další branka ale už nepadla a PSG potvrdilo roli favorita a porazilo Nancy 2:1.

90+4

90+3

Domácí se ještě snaží a tlačí se dopředu, ale vypadá to, že PSG si své vedení pohlídá a získá cenné tři body.

90+1

Rozhodčí přidal čtyři minutky.

90

Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

89

Ani ze svého čtvrtého rohu domácí nic nevytěžili a v závěru utkání stále prohrávají o gól.

89

Rohový kop pro Nancy.

89

Střídání v týmu Paris Saint-Germain: ze hřiště odchází Edinson Cavani, přichází Jean-Kévin Augustin.

87

Cavani dostal dobrou přihrávku do vápna, ale nezvládl zpracování a sám se o šanci připravil.

86

Žlutou kartu dostává Presnel Kimpembe (Paris Saint-Germain).

84

Grzegorz Krychowiak postrčil ve vápně domácího hráče, ale rozhodčí byl blízko a penaltu pro Nancy neodpískal!

83

Střídání v týmu AS Nancy-Lorraine: ze hřiště odchází Benoît Pedretti, přichází Youssef Aït Bennasser.

82

Střídání v týmu AS Nancy-Lorraine: ze hřiště odchází Diallo Guidileye, přichází Christophe Mandanne.

80

Rychlá akce PSG skončila ofsajdem. U míče jsou domácí, kteří se snaží něco vymyslet.

79

Na hřišti se pořádně přitvrdilo a k vidění nyní bylo několik faulů. Rozhodčí zatím vše řeší domluvou.

77

Hostům se ve druhém poločase příliš nedaří, ale zatím stále vedou o jednu branku.

75

Střídání v týmu Paris Saint-Germain: ze hřiště odchází Lucas Moura, přichází Hatem Ben Arfa.

73

Thomas Meunier byl v souboji na polovině Nancy hodně důrazný a nakonec mu byl odpískán faul. Na tahu jsou domácí fotbalisté.