3:1

konec (0:1)

15.10.2016, 14:30 • stadion na Údolní, Blansko • 11. kolo • Boris Hasa

Tipsport: 3.34 3.8 2.05 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Utkání končí vítězstvím domácího celku, který po změně stran vstřelil zásluhou Jana Koudelky dvě branky z pokutových kopů, třetí pak v 82. minutě přidal Luboš Chloupek. Z Blanska se loučíme a těšíme příště napočtenou. (16:23:11)

90+2

90+2

Šrom z úhlu vystřelil mimo tři tyče.

90

Druhý poločas bude nastaven o dvě minuty.

89

Po zaváhání Müllera a poté i Šplíchala se do šance dostal Ondřejka, který však opět minul.

86

86. Červená karta

86

V přerušené hře udeřil D. Pospíšil zcela zbytečně protihráče a po čtyřech minutách pobytu na hřišti vidí červenou kartu.

86

86.

86

Po akci Kučery a následném centru orazítkoval Chloupek břevno!

86

Střela Kolaříka po rohovém kopu mířila mimo tři tyče.

84

Trestný kop Číhala pokryl Juran.

82

82. CHLOUPEK - 3:1

82

Blansko právě vstřelilo branku!
A domácí navyšují své vedení, když se potovou střelou zpoza vápna prosazuje LUBOŠ CHLOUPEK – 3:1.

82

Domácí naposledy střídají, místo dvougólového střelce Koudelky jde na hřiště D. Pospíšil.

80

Ve střelecké pozici se na pravé straně ocitl Ondřejka, který zamířil naštěstí pro domácí mimo.

79

Hlavičku Číhala pokryl pozorný Juran.

77

77. KOUDELKA - 2:1

77

A také podruhé je JAN KOUDELKA úspěšný, tentokrát si na jeho střelu k levé tyči brankář sáhnul, ale míči v cestě do sítě nezabránil – 2:1.

75

Hostující brankář uviděl žlutou kartu,.

75

Chloupek přihrál do vápna Kučerovi, kterého srazil brankář Chytil a rozhodčí bez váhání ukazuje na značku pokutového kopu.

72

Domácí podruhé střídají, místo Trtílka naskočil do hry Chloupek.

71

Hosté střídají, místo T. Pospíšila jde do hry Číhal.

69

Centrovaný míč Lacigy ze standardky se nepříjemně snesl, Juran jej vyrazil na roh.

63

Koudelka v šanci, Chytil jeho střelu chytá.

57

JAN KOUDELKA střelou k pravé tyči vyrovnává stav utkání – 1:1.

56

Za tento faul uviděl Matoušek žlutou kartu.

56

Faul Matouška na Kolaříka ve vápně, domácí mají výhodu pokutového kopu.

54

Píškovu hlavičku hostující brankář Chytil pokryl.

52

Koudelka prošel až do vápna, centr z jeho kopačky končí v náručí brankáře.

51

Kolařík se uvolnil, jeho střelu z 20 metrů Chytil v pohodě pokryl.

49

Kučera se probil do vápna, kde jeho zpětnou přihrávku jeden z hostů srazil těsně vedle pravé tyče.

48

Střelu Postavy zblokoval ve vápně Müller.
Dnešní utkání sleduje 268 diváků.

46

Domácí jdou do druhé půle s jednou změnou, místo Minxe naskočil do hry Kolařík.

46

V prvním poločase jsme byli svědky vcelku vyrovnané partie, domácí měli k dispozici několik rohových i trestných kopů. Z nich se jim však brankáře Chytila překonat nepodařilo. Hosté vstřelili hned v 8. minutě prozatím jedinou branku utkání, když se přesnou střelou prosadil Michal Šrom.

45

45

Z následného trestného kopu domácí branku Chytila neohrozili.

45

Za faul na Minxe uviděl žlutou kartu hostující kapitán Laciga.

43

Po standardce Koudelky chyběl domácím ve vápně k zakončení větší důraz.

40

Za protesty vidí žlutou kartu T. Pospíšil.

38

Minx našel přízemní přihrávkou ve vápně Píška, tomu však míč odskočil.

35

Po centru Matouška hlavičkoval ve výborné pozici Šrom, svoji hlavičku však namířil přesně do místa, kde stál připravený Juran.

35

Střelu Koudelky na vzdálenější tyč brankář Chytil vyrazil.

35

Laciga posunul míč na Postavu, jeho přihrávku ve vápně dobře vystihl Šplíchal.

32

Lacigovu střelu Juran vyrazil a následně si poradil si s dorážkou.

31

Šplíchal fauloval těsně před vápnem T. Pospíšila, hosté mají výhodu trestného kopu.

27

Míč po dalším rohu Koudelky doputoval k nohám Koláčka, který ve slibné pozici nezakončil přesně.

26

Koudelkův centr našel hlavu hostujícího Kostky, který ohrozil vlastního brankáře, Chytil míč naštěstí pro hosty vytáhl nad břevno.

26

Po Koláčkově zblokovaném centru mají domácí k dispozici další roh.

25

Koudelka našel na vzdálenější tyči Müllera, od něho se míč odrazil do zámezí.

24

Trestný kop Koudelky Kostka hlavou odvrátil do autu, roh pro Blansko.

22

Hosté jsou častěji v držení míče, do střeleckých příležitostí je však domácí v této fázi nepouštějí.

18

Rohový kop Koudelky hostující obrana odvrací do zámezí.

17

Minx prověřil pozornost Chytila, ten jeho střelu z hranice vápna vyrazil na roh.

14

Po centru Matouška hlavičkoval vedle levé tyče Ondřejka.

13

Roh Koudelky, hosté míč odvrací mimo vlastní vápno.

12

Střelu Kučery tečoval hlavou Píšek, Chytil s námahou míč vytáhl nad břevno.

8

8. ŠROM - 0:1

8

Hulín právě vstřelil branku!
A hostující hráč se při další šanci nemýlil a posílá střelou k pravé tyči Hulín do vedení – autor branky MICHAL ŠROM – 0:1.

7

V šanci Šrom, Juran jeho střelu vyrazil.

5

5.

5

Centr Postavy tečoval do břevna vlastní branky Šplíchal.

1

Před výkopem utkání domácí vedení ocenilo Lukáše Koláčka, který v minulém kole poskytl první pomoc zraněnému hráči Otrokovic Robinu Elšíkovi.

FK Blansko: Juran – Gromský, Šplíchal, Müller, Koláček (C) – Duda, Kučera – Koudelka, Trtílek, Minx – Píšek
Náhradníci: Kolařík, Kratochvíl, Chloupek, D. Pospíšil, Motyčka, Kutal, Floder

SK Spartak Hulín: Chytil – Kostka, Ondřejka, Laciga (C), Dvořáček, Šrom, Matoušek, Postava, Zlámal, Vyskočil, T. Pospíšil
Náhradníci: Barcuch, Minář, Číhal, Vogl

Rozhodčí: Ivo Nováček – Michal Pfeifer, Tomáš Nejedlý
Delegát: Karel Vidlák.
Další zápasy 11. kola (15. a 16. 10. 2016):
sobota, 14:30: Líšeň – Zlín B, Hlučín – Otrokovice, Mohelnice – Vyškov, Kroměříž – Petřkovice, Třebíč – 1. HFK Olomouc
neděle, 10:15: Uničov – Slovácko B, Velké Meziříčí – Sigma Olomouc B
Domácím patří v tabulce se ziskem 7 bodů 14. místo. Hosté z Hulína mají na svém kontě bodů 17 a jsou na 7. místě.
Zdravíme všechny příznivce třetiligového fotbalu. 11. kolem (12. hrané) dnes pokračuje Moravskoslezská liga. Fotbalisté FK Blansko dnes na svém stadionu na Údolní hostí celek SK Spartak Hulín.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30.