3:1
konec (0:1)
15.10.2016, 14:30 • stadion na Údolní, Blansko • 11. kolo • Boris Hasa
Tipsport: 3.34 3.8 2.05 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 3.34 - 3.8 - 2.05
FK Blansko – SK Spartak Hulín
3:1
konec (0:1)
Branky: 57. Koudelka, 77. Koudelka, 82. Chloupek – 8. Šrom
Karty: 40. Pospíšil (HUL), 45. Laciga (HUL), 56. Matoušek (HUL), 75. Chytil (HUL) 86. Pospíšil (BLA)
Neproměněná penalta:
FK Blansko:
Juran – Gromský, Šplíchal, Müller, Koláček (C) – Duda, Kučera – Koudelka (82. D. Pospíšil), Trtílek (72. Chloupek), Minx (46. Kolařík) – Píšek
Náhradníci: Kolařík, Kratochvíl, Chloupek, D. Pospíšil, Motyčka, Kutal, Floder
Trenér:
SK Spartak Hulín:
Chytil – Matoušek, Kostka, Zlámal, Vyskočil – Dvořáček – Postava, Laciga (C), Ondřejka, Šrom – T. Pospíšil (71. Číhal)
Náhradníci: Barcuch, Minář, Číhal, Vogl
Trenér:
Rozhodčí:
Ivo Nováček – Michal Pfeifer, Tomáš Nejedlý
Delegát: Karel Vidlák
Diváci: 268
90+2
90+2
90
89
86
86. Červená karta
86
86
86.
86
86
84
82
82. CHLOUPEK - 3:1
82
A domácí navyšují své vedení, když se potovou střelou zpoza vápna prosazuje LUBOŠ CHLOUPEK – 3:1.
82
80
79
77
77. KOUDELKA - 2:1
77
A také podruhé je JAN KOUDELKA úspěšný, tentokrát si na jeho střelu k levé tyči brankář sáhnul, ale míči v cestě do sítě nezabránil – 2:1.
75
75
72
71
69
63
57
JAN KOUDELKA střelou k pravé tyči vyrovnává stav utkání – 1:1.
56
56
54
52
51
49
48
46
46
45
45
45
43
40
38
35
35
35
32
31
27
26
26
25
24
22
18
17
14
13
12
8
8. ŠROM - 0:1
8
A hostující hráč se při další šanci nemýlil a posílá střelou k pravé tyči Hulín do vedení – autor branky MICHAL ŠROM – 0:1.
7
5
5.
5
1
FK Blansko: Juran – Gromský, Šplíchal, Müller, Koláček (C) – Duda, Kučera – Koudelka, Trtílek, Minx – Píšek
Náhradníci: Kolařík, Kratochvíl, Chloupek, D. Pospíšil, Motyčka, Kutal, Floder
SK Spartak Hulín: Chytil – Kostka, Ondřejka, Laciga (C), Dvořáček, Šrom, Matoušek, Postava, Zlámal, Vyskočil, T. Pospíšil
Náhradníci: Barcuch, Minář, Číhal, Vogl
Rozhodčí: Ivo Nováček – Michal Pfeifer, Tomáš Nejedlý
Delegát: Karel Vidlák.
sobota, 14:30: Líšeň – Zlín B, Hlučín – Otrokovice, Mohelnice – Vyškov, Kroměříž – Petřkovice, Třebíč – 1. HFK Olomouc
neděle, 10:15: Uničov – Slovácko B, Velké Meziříčí – Sigma Olomouc B