5:4

po prodl. (1:1, 0:2, 3:1 - 1:0)

14.10.2016, 02:00 • MTS Centre, Winnipeg • Michal Břuchanský

Tipsport: 2.34 3.67 2.77 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z tohoto utkání je to vše, přeji Vám poklidný závěr pracovního týdne. (05:13:32)

Vyhraná vhazování: 36% – 64%.
Je dobojováno! Carolina se v páté minutě třetí třetiny dostala už do tříbrankového náskoku, po okamžité odpovědi Jets a gólu v oslabení se ale vše otočilo o sto osmdesát stupňů. Domácí hráči chytli druhou mízu a ještě do konce třetí třetiny senzačně vyrovnali na 4:4. Druhý bod do tabulky si Jets zajistili v následném prodloužení, které rozhodl Mark Scheifele.

62:41

62:41 Mark SCHEIFELE - 5:4

62:41

Winnipeg právě vstřelil branku!
Obrovská radost ve vyprodaném MTS Centre!! Winnipeg ve třetí třetině prohrával 1:4, nicméně nyní slaví zisk dvou bodů za výhru v prodloužení! Skinner na útočné modré nezpracoval dlouhou přihrávku od Hanifina, odražený puk si ve středovém kruhu rukou přivlastnil Wheeler jenž zleva přihrál přes ležícího Hanifina MARKU SCHEIFELEMU a ten z první zvedl kotouč nad levý beton padajícího Warda. Asistence: Blake Wheeler.

62:16

Laine připravil výtečnou pozici pro Perreaulta, který z prostoru mezi kruhy tvrdou ránou přestřelil Wardovu branku!

61:59

Rask si šťastně vyměnil puk s obsazeným Faulkem, zakončení z levé části hřiště si ale Connor Hellebuyck pohlídal.

61:33

Nikolaj Ehlers tak dlouho kroužil útočným pásmem, až musel vystřelit z levého kruhu, čímž jenom mírně vystrašil Warda.

61:08

Winnipeg hlídá kotouč na vlastní polovině a pozvolna vymýšlí recept na bránící trojici Caroliny.

60:45

Střelecký pokus v podání Dustina Byfugliena svou hokejkou přesměroval mimo branku Victor Rask.

60:26

Pětiminutové prodloužení začíná opatrně, kotouč zatím mají pod kontrolou výhradně domácí.

60:01

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:57

V samotném závěru měl rozhodnutí na hokejce Aho, který si vyměnil kotouč se Slavinem, ale z pravého kruhu rovněž minul zařízení!

59:33

Faulkovo zakončení od modré čáry nemělo gólové parametry, hra se stěhuje do středního pásma.

5:4

Branky a nahrávky: 5. Matthias (Enström, Little), 46. Wheeler, 54. Laine (Enström, Connor), 59. Perreault (Wheeler, Laine), 63. Scheifele (Wheeler) – 12. Skinner (Stempniak), 25. Stempniak (Hanifin, Skinner), 40. J. Staal, 46. V. Rask (Faulk, Aho)

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Hutchinson) – Byfuglien, Morrissey, Myers, Enström, Postma, Chiarot – Wheeler (C), Scheifele, Ehlers – Stafford, Little, Matthias – Perreault, Connor, Armia – Lowry, Tanev, Laine.

Carolina Hurricanes: C. Ward (Läck) – Faulk, Slavin, Pesce, Hainsey, Dahlbeck, Hanifin – Stempniak, V. Rask, Skinner – Nestrašil, J. Staal, Nordström – Aho, E. Lindholm, Teräväinen – Stålberg, McClement, Bickell.

Rozhodčí: McIsaac, Walsh – Knorr, Grandt

Diváci: 15 296

04:14 WPG 1:0 Matthias (Enström, Little)
07:51 CAR 2 Aho, podražení
08:02 CAR 2 J. Staal, hákování
11:23 CAR 1:1 Skinner (Stempniak)