14.10.2016, 02:00 • Scottrade Center, St. Louis • Michal Janoštík

Tipsport: 2.4 3.6 2.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tři hvězdy utkání

Nail Jakupov (STL) – 1+1
Patrik Berglund (STL) – 0+2
Colton Parayko (STL) – 0+1
Dnešní utkání je za námi, St. Louis Blues v něm poráží svého soupeře 3:2 a připisují si tak již druhé vítězství ze dvou zápasů. Naopak pro Wild je to první porážka hned v prvním zápase. Objektivně musíme uznat, že pravděpodobně zaslouženě. Blues byli po většinu zápasu lepším týmem, vyrobili sice pár chyb, které hosté potrestali, ale i tak dokázali vyhrát.

59:52

Puk je ve skrumáži u mantinelu, to domácím vyhovuje.

59:28

Wild jsou zpátky v útočné třetině. Moc času už jim ale nezbývá.

59:07

Blues se podařilo vyhodit a ušetřit tak cenné vteřinky!

58:52

Oddechový čas pro domácí.

58:52

Scandella to vzal na sebe, vystřelil, ale jeho projektil byl zblokován mimo bránu. Vhazovat se bude po pravici Allena.

58:37

Hosté hrají v šesti!

57:47

Do protiútoku se dostali Blues, ale střelu Steena Dubnyk pokryl a udržel tak spoluhráče ve hře!

57:19

Berglund zavezl puk do útočné třetiny, kde o něj bojuje u mantinelu.

56:52

To sice zvládli, ale pak pouze odevzdali puk aby mohli vystřídat.

56:19

Do útoku se ženou hosté, kteří však záhy přišli o puk a musí se bránit nájezdu Tarasenka.

56:00

Začínají nám poslední čtyři minuty třetí třetiny, které nám pravděpodobně nabídnou hodně zajímavou podívanou.

55:28

Coyle vybojoval puk, který poslal na Zuckera, ale ten jej nezvládl zpracovat. I tak však vybojoval vhazování před Allenem.

54:57

Ani to už ovšem neplatí, na puku jsou opět Bluesmani, kteří se však nepřesnou kombinací vyhnali z pásma.

54:19

Naopak jsou to hosté, kdo se dostali do útočné třetiny.

3:2

Branky a nahrávky: 11. Steen (Fabbri, Stastny), 33. Jakupov (Parayko, Berglund), 45. Pääjärvi (Jakupov, Berglund) – 24. Suter, 53. Coyle (Zucker, Dalpe)

St. Louis Blues: Allen (Hutton) – Bouwmeester, Pietrangelo, Gunnarsson, Shattenkirk, Edmundson, Parayko – Fabbri, Stastny, Steen – Perron, Lehterä, Tarasenko – Pääjärvi, Berglund, Jakupov – Upshall, Brodziak, Reaves.

Minnesota Wild: Dubnyk (Kuemper) – Suter, Spurgeon, Scandella, Dumba, Reilly, Brodin – Parise, Staal, Coyle – Granlund, M. Koivu, Pominville – Niederreiter, Haula, Stewart – Zucker, Pulkkinen, Dalpe.

01:50 STL 2 Upshall, hrubost