MOL Cup

1.FC Slovácko – Slezský FC Opava

3:4

po prodl. (1:0)

11.10.2016, 18:00 • Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty seniora • 3. kolo • Tomáš Kučera

Tipsport: 1.48 3.8 5.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Slovácko nakonec po přestřelce prohrává po prodloužení s druholigovou Opavou 3:4. Domácí celek šel do vedení Havlíkem, hostům se podařilo stav zápasu otočit dvě brankami. Mezi střelce se zapsali Žídek a Jurečka. Svěřenci trenéra Levého ještě do konce hrací doby vyrovnali Ťokem a Hlúpik mohl v 90. minutě rozhodnout ale lob nasměřoval do tyče. V prodloužení padla už jedna branka, která rozhodla o postupu. Schaffartzik proměnil penaltu a Slovácko už do konce zápasu nenašlo na tuto branku odpověď. (20:31:44)

120

120

Realizační tým Opavy už u postranní čáry netrpělivě postává a přeje si ukončení zápasu.

120

Utkání spěje do závěrečné minuty prodloužení a vypadá to, že Opava bude postupovat do osmifinále.

120

Kryštof Lasák viděl žlutou kartu za zdržování hry.

119

Z levé strany šel centr do pokutového území, odražený balon se dostal k Daníčkovi, kterému se vůbec nepovedla střela na branku Opavy.

117

Zajíc centrovalm z pravé strany, hostující Žídek hlavičkoval nechtěně na svoji branku, gólman Lasák byl však na svém místě a balon si pohlídal.

115

V pokutovém území zakončoval akci Opavy Machálek střelou do boční sítě.

114

Domácí diváci se zlobí na rozhodčího Jelínka. Zajíc byl faulovaný na pravé straně, sudí Jelínek nechal hru pokračovat

113

Slovácko už vsází všechno na jednu kartu. S nákopem Rady do pokutového území si hráči Opavy poradili.

111

Jan Schaffartzik byl potrestaný žlutou kartou.

109

Po centru Šimka, mohl vyrovnat Zajíc, ale jeho střelu na poslední chvíli v malém vápně zblokoval hostující obránce, Lasák poté míč chytil.

107

Havlík nacentroval míč do pokutového území. Opava situaci s přehledem zvládla.

106

Domácí hráči mají posledních patnáct minut na to, aby aspoň posunulu utkání do penalt.

106

Začalo druhé prodloužení.

105

První prodloužení skončilo.

104

Opava právě vstřelila branku!
JAN SCHAFFARTZIK proměňuje penaltu doprostřed branky. Brankář Heča skákal na pravou stranu. Opava tak otačí stav skóre ve svůj prospěch bláznivého zápasu.

103

Tomáš Rada dostal za strkanici se Žídkem žlutou kartu.

103

Opava vybojovala rohový kop. Zapalač nacentroval do pokutového území, kde Košút stáhl Žídka a hosté budou kopat penaltu.

3:4

Branky: 28. Havlík, 87. Ťok, 92. Hlúpik – 58. Žídek, 76. Jurečka, 102. Jursa, 104. Schaffartzik (pen.)

Karty:   103. Rada (SLO), 111. Schaffartzik (SLO) – 50. Simerský (OPA), 67. Zapalač (OPA), 120. Lasák (OPA)

1.FC Slovácko: Heča – Chvátal, Rada, Hofmann (83. Ťok), Diviš (46. Hlúpik), Šimko, Tetteh, Havlík, Košút, Koné (59. Zajíc), Daníček
Náhradníci: Daněk – Reinberk, Kerbr, Zajíc, Ťok, Kalouda, Hlúpik

Slezský FC Opava: Lasák – Simerský, Helebrand, Žídek, Hrabina, Kuzmanovič (85. Machálek), Schaffartzik, Zapalač, Jurečka, Janetzký (96. Grussmann), Mozol (63. Jursa)
Náhradníci: Fendrich – Grussmann, Jursa, Radič, Čelůstka, Machálek

Rozhodčí: Julínek – Paták, Peřina