MOL Cup

FK Králův Dvůr – FK Jablonec

1:1

po penal. (5:3) (1:1)

11.10.2016, 16:00 • Fotbalový stadion, Králův Dvůr • 3. kolo • Ondřej Novotný (@NovotOndra)

Tipsport: 7.7 5.0 1.28 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

MOL Cup přinesl další nečekaný výsledek. Třetiligový Králův Dvůr totiž poráží po penaltách prvoligový Jablonec a postupuje tak do další části poháru, kde narazí znovu na velice atraktivního soupeře! (18:37:58)

5. série 5:3

Králův Dvůr úspěšný i na pátý pokus a poráží tak prvoligový Jablonec!

4. série 4:3

Jenomže Jablonec nedává! Domácí vzápětí mohou rozhodnout.

Prozatím předposlední sérii začali domácí dobře.

3. série 3:3

Jenomže hosté také úspěšní.

3. série 3:2

Králův Dvůr si bere vedení zpět.

2. série 2:2

A Jablonečtí také skórují, máme tak zpět vyrovnáno.

2. série 2:1

Domácí jdou do vedení, odpovědět musí Jablonec.

1. série 1:1

Hosté srovnávají.

1. série 1:0

První penalta od domácích proměněna.

Střílení penalt začíná.
Ani po 120. minutách jsme nepoznali vítěze, takže se rozhodnout musí v penaltovém rozstřelu. Ten začíná už za malý moment!

120

Druhé prodloužení skončilo.

106

Začalo druhé prodloužení.
Úvodní prodloužení nerozhodlo, prosadí se jeden z celků v závěrečných patnácti minutách?

105

První prodloužení skončilo.

91

Začal první poločas prodloužení.
Je tomu skutečně tak, nerozhodný stav 1:1 zůstal i po druhém poločase, takže o postupujícím do další fáze MOL Cupu, kde by případně na domácí čekalo další velké mužstvo, se rozhodne buď v nastavené půl hodině nebo v penaltách.