Tipos Extraliga (SR)

HK Poprad – MHA Martin

3:5

konec (1:0, 2:4, 0:1)

09.10.2016, 17:00 • Zimný štadión mesta Poprad • 11. kolo • Lukáš Rastislav Ovšonka sk

Tipsport: 1.88 4.6 2.96 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Martinčania zvládli tretiu tretinu najlepšie, ako vedeli a po sympatickom výkone odchádzajú zaslúžene domov s tromi bodmi.

Ďakujeme, že ste nás čítali. Pekný večer. (19:21:31)

59:54

Popradčania už strácajú nervy. Tomáš Troliga odchádza na dve minúty za skeanie. Ešte tam pred bránkou boli nejaké strkanice. Bondra a Pacalaj dostávajú po dve minúty.

59:35

59:35 KOYŠ - 3:5

59:35

Martin dal gól!
Kroták síce vyhral buly, no potom sa k puku dostal Pulli, posunul ho po mantineli PATRIKOVI KOYŠOVI a ten zo stredného pásma trafil prázdnu bránu a zavŕšil hetrik!
Asistencia: Jere Pulli.

59:26

Popradčania idú na ľad šiesti. Šúrek ostáva na striedačke.

59:26

Poprad bude hrať v závere tretej tretiny presilovku. Peter Galamboš dostáva dve minúty za držanie a tréner domácich Jonák si berie oddychový čas.

58:11

Bondra sa predral napokon až do zakončenia. Jeho strelu z pravého kruhu musel Corbeil vyrážačkou vyraziť.

57:25

Heizer posunul z rohu klziska medzi kruhy Dírerovi, ktorého strelu zblokovali domáci smerom na ochrannú sieť.

56:28

Domáci budú hrať v oslabení. Krotákove nervy už viseli na vlásku a popradský kapitán napokon aj fauloval. Dostal dve minúty za sekanie.

55:40

Galamboš vyviezol puk von z obranného pásma a podarilo sa mu aj ohroziť Šúreka. Strelu z ľavého kruhu popradský brankár bezpečne vyrazil.

55:22

Krotákova prihrávka od modrej čiary fantasticky prenikla pred bránkovisko až k Lapšanskému. Ten keby však lepšie zakončil, mohlo by byť vyrovnané.

54:19

Fabianova strela od modrej čiary Corbeilovi vypadla, no Ježek ju z tesnej blízkosti už nedokázal doraziť.

54:14

Martin bude hrať v oslabení. Jere Pulli dostáva dve minúty za hákovanie.

53:54

Pokovič poslal z pravého kruhu puk na bránku, pred ktorou bol Troliga. Corbeil však jasne zasiahol a nedovolil domácim dorážať.

53:03

Spomedzi kruhov príklepom pálil Heizer. Jeho pokus Šúrek musel vyrážať svojím betónom.

52:38

Dinda síce nahodil puk do útočného pásma, no to Popradu veľmi nepomohlo. Kroták si s ním nerozumel.

51:34

Lapšanský vytvoril príležitosť pre Lichanca, ktorému naservíroval puk medzi kruhy. Strela Lichanca šla však ďaleko vedľa brány.

51:13

Kuraliho strelu od modrej sa snažil do bránky doraziť Lichanec. Puk však nakoniec šiel mimo bránkoviska.

3:5

Branky a nahrávky: 1. Lichanec, 29. Ježek (Kroták, Paločko), 40. Lapšanský (Zagrapan) – 23. Dírer (Tabaček, Koyš), 25. Koyš, 29. Koyš (Heizer), 35. Korostin (Dokšin), 60. Koyš (Pulli)

HK Poprad: Šúrek (Pajpach) – Suchý (A), Kurali, Dinda, Fabian (A), Cutting, Chaloupka, Pokovič, Potechin – Lapšanský, Zagrapan, Lichanec – Kroták (C), Ježek, Paločko – Bondra, Troliga, Štrauch – Výhonský, Mlynarovič, Danielčak

MHA Martin: Corbeil (Dzubina) – Tabaček (C), Dvořák, Salija, Brňák, Pulli, Rantanen, Pacalaj, Leško – Dírer, Heizer (A), Koyš – Surovka, Galamboš (A), Rzavský – Holli, Dokšin, Korostin – Nemček, Jurášek, Poliaček

Rozhodčí: Lauff, Jura – Bogdaň, Jobbágy