ELIOD extraliga mladšího dorostu

HC Olomouc – HC Vítkovice Ridera

0:5

konec (0:0, 0:5, 0:0)

09.10.2016, 11:30 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • 9. kolo • Kamila Ludwigová

Toto je pro dnešek ode mě vše, přeji Vám hezké odpoledne a u dalších online přenosů napočtenou. (13:24:57)
Ve třetí třetině už jsme další gól neviděli. Gólman hostů Malík si připisuje čisté konto, žádný z domácích hráčů se neprosadil. Favorizované Vítkovice si tak připisují do tabulky tři body za výhru 5:0. Po dvou gólech dnes vstřelili Jakub Lewandowski a Ivan Ivan.

59:26

Zakázané uvolnění Kohoutů.

58:58

Puk je ve skrumáži za Malíkovou brankou.

58:19

Lewandowskiho formace kombinuje v útočném pásmu.

57:51

Smička nahazuje kotouč za Kaplanovu branku.

57:26

Hosté hrají v plném počtu.

56:58

Ve vlastním oslabení se ke střele dostal Lewandowski, Kaplan kryje.

56:43

Vítkovičtí jsou hodně aktivní v napadání.

56:25

Hosté posílají puk přes všechny čáry.

56:11

Handlova střela tečovaná, Malík ji schoval do lapačky.

55:43

Olomouc už je s pukem v útočném pásmu.

55:28

Hned po vhazování se hosté osvobozují.

55:24

První přesilová hra pro domácí. Brada (VIT) vyloučen za sekání.

55:06

Kocián rozehrává od vlastní branky.

54:26

Zajíc zahajuje další útok na domácí branku.

53:20

Malík ukryl ve výstroji střelu Tomajka, vhazování po jeho pravé ruce.

52:54

Handl má problémy s rozehrávkou zpoza vlastní branky, Vítkovičtí hodně aktivně napadají.

52:15

Tvrdý hledal Bradu, ale domácí obrana přihrávku zablokovala.

51:48

Vítkovice motají Kohouty v pásmu, ale chybí jim střelba.

51:23

Střelu V. Plánky domácí gólman zlikvidoval vyrážečkou.

50:55

Smička tvrdě pálil od modré čáry, Kaplan vyrazil ramenem.

50:29

Zajíc měl chvíli času před Kaplanem, ale v poslední chvíli mu puk sklouzl z čepele.

50:05

Zajícova střela minula Kaplanovu branku.

49:27

Ivan nepřešel přes Hladiše a Mora míří do protiútoku.

47:44

Handl posílá kotouč až za Malíkovu branku.

47:34

Pospíšil vyvezl puk do útočného pásma, přechod přes modrou čáru zabrzdil ofsajd.

47:00

Hned po buly se domácí osvobozují.

46:56

Přesilová hra pro hosty. Tomajko (OLO) vyloučen na dvě minuty za sekání.

46:26

Vítkovičtí pozorně brání střední pásmo.

45:21

Handl rozehrává puk z vlastního pásma.

44:47

Malík po nahození ze středního pásma rozehrává puk na Rašku.

43:47

Velký závar před Malíkem! Tři domácí hráči doráželi poskakující puk, Tomajkova poslední dorážka poslala puk nad branku.

42:53

Ivan překazil rozehrávku domácích a vypálil na Kaplana, ten další puk za svá záda nepustil.

42:35

Vítkovice aktivně napadají a Kohoutům se nedaří přejít do útoku.

42:16

Nekvapil rozehrává zpoza vlastní branky.

41:23

Malík pomáhá hokejkou s rozehrávkou a Vítkovičtí rozjíždí další útok.

41:05

Vhazování po pravé ruce Malíka po tom, co přikryl puk lapačkou.

40:34

První střelu třetí části hry si připisuje Kylnár, Kaplan úspěšně kryje.

40:04

První vhazování třetí třetiny pro Kohouty, kteří se vrhají do útoku.

40:01

Hosté jako by začali hrát až po první přestávce. Hned v úvodu třetiny se dostali do dvoubrankového vedení a posléze svůj náskok ještě navýšili. Po druhé třetině Kohouti prohrávají s Vítkovicemi o pět gólů. Dokáží se ještě vrátit do zápasu? To zjistíme přibližně v 12:57.

40:00

39:59

Vítkovice právě vstřelily branku!

Těsně před vypršením času ve druhé třetině se hosté dostali do přečíslení dva na jednoho. Puk do horního růžku poslal IVAN IVAN a připisuje si dnes druhý gól. Asistence: Jiří Tvrdý.

39:40

Další zákrok si hostující brankář připisuje po střele Vintera z mezikruží.

39:10

Nekvapil poslal od modré čáry puk na Malíka a odjíždí střídat.

38:30

Nebezpečné pokusy na obou stranách! Nejprve pálil Pospíšil, z protiútoku se Lewandowski ocitl sám před Kaplanem, ale domácí brankář puk ukryl v lapačce.

38:07

Lewandowski se málem dostal do samostatného úniku, ale puk mu přeskočil hůl.

37:35

Raška udržel puk v útočném pásmu a Vítkovičtí dál svírají Kohouty.

37:17

Další útočné snahy hostů zastavuje přihrávka rukou. Vhazování ve středním pásmu.

36:45

Pospíšil vypíchl protihráči puk a sprintoval do protiútoku. Malík hodně vyjel z brány a k puku se dostal jako první.

35:50

Dvořák nepřešel přes dva protihráče a hosté se znovu hrnou do útoku.

35:33

Malík vyjel z branky, aby obraně pomohl s rozehrávkou.

35:14

Bekhendovým pokusem se blýskl V. Plánka, Kaplan pozorný.

34:00

Tomajko s Pospíšilem se vydali na útočnou zteč, ale jejich kombinaci s Roseckým překazila obrana Vítkovic.

33:24

Po střele Filipa Plánka se snažil dorážet Zajíc, Machatý ukryl puk pod lapačkou.

33:04

Vítkovičtí ostřelují domácí branku, Kaplan má plné ruce práce.

32:59

Kaplan si připisuje další zákrok po střele Zapletala.

32:20

Do přečíslení dva na jednoho jeli Handl a Pernický, přihrávku však zblokoval bránicí hráč.

32:02

Druhá dnešní branka pro JAKUBA LEWANDOWSKIHO, i tentokrát mu přesnou přihrávku poslal Jakub Kylnár. A domácí střídají brankáře, Machatého nahrazuje Kaplan. Asistence: Kylnár.

31:53

Vítkovice přidávají i třetí gól! IVAN IVAN přebral puk a z mezikruží a poslal puk pod betony. Asistence: Pastor, Zapletal.

31:07

Dvořák naslepo přihrával před branku, puk sbírají hosté a vyráží na druhou stranu.

30:20

Vítkovičtí jeli do přečíslení tři na dva, Dvořák stihl situaci dobruslit a hostům překazit jejich kombinaci.

29:37

Levandowski zadovkou hledal Vojtoviče, ten prověřil Machatého, domácí gólman puk vyrazil.

29:09

Kohouti aktivně napadají a Vítkovičtí mají problém s rozehrávkou.

28:40

Vojtovičova střela zblokovaná nad domácí branku.

28:24

Machatý včas sklapl betony a zastavil Vjačkovu střelu.

28:12

Ivan hledal před bránou Vjačka, domácí obrana byla pozorná a puk zachytila.

27:43

Domácí se provinili dalším zakázaným uvolněním.

27:02

T. Handl rozehrává zpoza vlastní branky.

26:38

Zakázané uvolnění domácích.

26:26

Machatý podržel na hrudi pokus Lewandowskiho, vhazování po jeho levé ruce.

26:14

Od modré čáry pálil Cubo, Kylnár se snažil tečovat.

25:44

Vinter zpoza brány hleda volného Ondřeje Tichého, ten ani dvěma střelami Malíka nepřekonal. Jeho druhý pokus skryl hostující brankář v lapačce.

25:21

Dvořák zavezl puk do útočného pásma a nahodil na Malíka.

24:41

Vjačka to zkoušel bekhendem, Machatý puk vyrazil.

24:28

Nekvapil poslal puk přes všechny čáry a domácím je odpískáno zakázané uvolnění, hra se vrací k Machatému.

23:20

Dva rychlé góly Vítkovické nabudily a hostující hráči nyní mají více ze hry a zaměstnávají domácí obranu.

22:53

Machatý zastavuje tlak hostů zákrokem lapačkou, vhazování po jeho pravé ruce.

22:05

Kohouti se nemohou dostat z vlastního obranného pásma.

20:52

Hosté odskakují do dvoubrankového rozdílu! Brada poslal puk na JIŘÍHO TVRDÉHO a ten se před Machatým nemýlil. Asistence: Marek Brada.

20:18

Vítkovičtí skórují hned v úvodu třetiny! Kylnár zavezl puk do pásma a od modré čáry poslal puk JAKUBOVI LEWANDOWSKIMU, který jej jen lehce tečoval za domácího gólmana. Asistence: Jakub Kylnár, Jan Vojtovič.

20:05

Úvodní buly pro hosty, kteří míří do útoku.

20:01

V úvodní třetině jsme gól neviděli, oba brankáři drží čistá konta. Přestože tabulkovými favority jsou hosté, optickou převahu a více šancí měli Kohouti, ale svůj tlak nedokázali přetavit v úvodní gól. Jak se bude utkání vyvíjet ve druhé třetině? To se dozvíme přibližně ve 12:10.

20:00

19:18

Handl s Ondřejem Tichým ujížděli do přečíslení dva na jednoho. Druhý jmenovaný nadvakrát pálil na Malíka, hostující gólman ale puk za svá záda nepustil!

18:48

Vojtovič protečoval do útočného pásma.

18:18

Vhazování na středovém kruhu po tom, co puk opustil ledovou plochu.

17:19

Na modré čáře čekal na přihrávku Rosecký, spoluhráč ho viděl a poslal mu puk, ale Rosecký jej nezpracoval.

16:36

Smička střílel od modré čáry. Puk minul domácí branku.

16:00

Tichý vyslal střelu, Malík úspěšný.

15:37

Zakázané uvolnění hostů.

15:25

Vojtovič pálil tvrdě z mezikruží, Machatý puk vyrazil a Hanáci jej vyváží z pásma.

14:57

Vítkovičtí vystřídali a drží Kohouty v jejich pásmu.

14:43

Domácí se osvobozují jen za cenu zakázaného uvolnění. Puk přes všechny čáry poslal Dvořák.

14:14

Ivan udržel útočné pásmo a kombinuje s Vjačkou.

13:44

Harabiš zavezl puk do útočného pásma, prokličkoval mezi dvěma hráči a vyslal puk na branku. Malík kotouč lapil do lapačky.

13:00

Handl čeká s pukem za vlastní brankou až spoluhráči vystřídají.

12:31

Machatý kryje puk, vhazování po jeho levé ruce.

12:27

Raška pálil od modré čáry, puk zblokoval Přecechtěl.

12:03

Malík znovu pracuje s holí a vysílá dopředu Lewandowskiho.

11:39

Machatý schoval puk v lapačce po střele Ivana.

11:35

Zapletal se snažil projít mezi třemi protihráči, neúspěšně.

11:05

Domácímu hráči přišli na pomoc spoluhráči, takže si mohl nabruslit před branku, kde dostal puk a vypálil. Malík schoval puk v lapačce.

10:35

Tomajko s Bradou svádí v rohu za Malíkovou boj o puk.

10:05

Brada si před brankou klepal o přihrávku, puk se k němu nedostal.

09:19

Pastor namazal Vinterovi, ale ten neměl dostatek sil a puk pouze nahazuje za Maíka.

08:41

Harabiš rozehrává zpoza vlastní branky.

08:07

Ivan zaváží puk do útočného pásma, kde dobře zapracoval Hladiš a o puk ho připravil.

07:31

07:20

V. Plánka se prosmýkl a střílel do horního růžku, Machatý jeho pokus vyrazil ramenem.

06:32

Lewandowski hledal před brankou Vojtoviče, Machatý předvedl zákrok betony.

05:59

Lewandowski prokličkoval mezi třemi hráči, domácí obrana jej do zakončení nepustila a vyhazuje puk přes všechny čáry.

05:40

Domácí se po buly osvobozují.

05:31

První přesilová hra utkání. Jan Tichý (OLO) se provinil hákováním.

05:14

Až nyní se podařilo hostům vyvézt puk z obranného pásma.

04:54

Vítkovice rozehrávají z vlastního obranného pásma, Mora aktivně napadá.

04:20

Kočí střílel od modré čáry, puk zastavuje Handl a vyráží do protiútoku.

03:46

Závar před Malíkem, ale hostující obrana vše vyřešila.

03:23

Cubo zachytil puk na modré čáře a nedovolil Kohoutům se osvobodit.

02:50

Malík pomáhá s rozehrávkuo a posílá puk na Kylnára.

02:29

Střela Pastora zblokovaná, Machatý nemusel zasahovat.

01:44

Dvořák s Pernickým doráželi před Machatým, ani natřikrát ho nepřekonali!

01:17

Pernický od modré čáry nahazuje na Malíka, který rozerává.

01:05

Nekvapil rozehrává z vlastní třetiny.

00:46

Zakázané uvolnění domácích, hra se vrací před Machatého.

00:25

Vojtovič v útočném pásmu hledal Lewandowskiho, domácí obrana zasáhla.

00:05

Úvodní vhazování pro Olomouc, která míří do útoku.

00:01

Zápas za malou chvíli začne, oba týmy už jsou na ledové ploše.

HC Olomouc: Machatý (Kaplan) – Harabiš (C), Hladiš, Nekvapil, Bajer, Vinter, Kocián – O. Tichý, T. Handl, Tomajko, Pospíšil, J. Tichý, Pernický, Dvořák, Přecechtěl, Rosecký

HC Vítkovice Ridera: Malík (Micka) – Cubo, Kočí, Zapletal, Raška, F. Plánka, Smička, Gavlík – Vojtovič, Tvrdý, Kylnár (C), Lewandowski, Zajíc, Brada, V. Plánka, Pastor, Ivan, Vjačka

Rozhodčí: Vepřek – Zouhar, Markovský.
V loňském ročníku se týmy střetly dvakrát. Oba dva zápasy s přehledem vyhráli Vítkovičtí – v šestém kole si s Kohouty poradili 6:1 a v kole patnáctém nepovolili Kohoutům ani gól a zvítězili 5:0.

HC Vítkovice Ridera
Vítkovicím letošní sezona vychází na výbornou. Mladší dorostenci si v osmi zápasech připsali jedinou porážku, když podlehli Šumperku po prodloužení. Stihli si připsat i dvě vysoké výhry – proti Brnu (10:1) a proti Porubě (9:0). Celkově nasbírali jednadvacet bodů a v tabulce se nachází na druhém místě o bod za Třincem, který má odehráno o utkání navíc.
Poslední tři zápasy HC Olomouc:

6. kolo: Warrior Brno – Olomouc 5:4p
7. kolo: Olomouc – Zlín 3:4
8. kolo: Třinec – Olomouc 12:1
HC Olomouc
Mladší dorost Kohoutů začal sezonu dvěma porážkami, následovala série tří vítězných zápasů a poté zase šňůra tří prohraných utkání. Poslední zápas je Hanákům vůbec nepovedl, z Třince si přivezli debakl 12:1. Celkově si Kohouti připsali v osmi utkáních deset bodů a v tabulce se nachází na šestém místě.
Dobrý den, vítám vás u online přenosu ze zápasu ELIOD extraligy mladšího dorostu, kde se podrobněji podíváme na zápas HC Olomouc – HC Vítkovice Ridera. Utkání začíná na olomouckém zimním stadionu v 11:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:30.

0:5

Branky a nahrávky: 21. Lewandowski (Kylnár, Vojtovič), 21. Tvrdý (Brada), 32. Ivan (Pastor, Zapletal), 33. Lewandowski (Kylnár), 40. Ivan (Tvrdý)

HC Olomouc: Machatý (33. Kaplan) – Harabiš (C), Hladiš, Nekvapil, Bajer, Vinter, Kocián – O. Tichý, T. Handl, Tomajko, Pospíšil, J. Tichý, Pernický, Dvořák, Přecechtěl, Rosecký

Rozhodčí: Vepřek – Zouhar, Markovský

05:31 OLO 2 Tichý, hákování
20:18 VIT 0:1 Lewandowski (Kylnár, Vojtovič)
20:52 VIT 0:2 Tvrdý (Brada)
31:53 VIT 0:3 Ivan (Pastor, Zapletal)
32:02 VIT 0:4 Lewandowski (Kylnár)
39:59 VIT 0:5 Ivan (Tvrdý)