ELIOD extraliga mladšího dorostu

VHK ROBE Vsetín – HC ZUBR Přerov

5:2

konec (4:0, 1:1, 0:1)

09.10.2016, 11:00 • Zimní stadion Na Lapači • 9. kolo • Info o změnách stavu (Pavel Černý)

56:24

Marco Lukačka dostává menší trest za hákování.

55:19

Šimon Jenáček se provinil podruhé za sebou, tentokrát je potrestán za hákování.

49:31

Dvě minuty za podražení si na trestné lavici odsedí domácí Šimon Jenáček.

43:54

Přerovský Daniel Indrák zahákoval soupeře a odchází na trestnou lavici.

43:01

Peter Lobodowski je sice produktivní, ale dnes také hodně fauluje, když nyní přidává 2+10 minut za zásah do oblasti hlavy a krku.

41:35

Jan Kopeček dostává dvě minuty za vražení na hrazení.

38:15

Neuvěřitelná nedisciplinovanost Přerova pokračuje, když je Kryštof Šánek vyloučen na dvě minuty za hrubost a jako přídavek dostává desetiminutový osobní trest za nesportovní chování.

35:10

Druhé vyloučení pro Petera Lobodowského ve druhé třetině, tentokrát za podražení.

33:46

Festival vyloučení hostujícího celku pokračuje, tentokrát na trestnou lavici míří Matúš Hlaváč za podražení.

30:08

Jan Kopeček je vyloučen na dvě minuty za vražení na hrazení.

28:14

Filip Chytil dostal 2+10 minut za zásah do oblasti hlavy a krku.

26:12

Peter Lobodowski tentokrát fauloval kolenem, za což půjde pykat na trestnou lavici.

16:15

Vyrovnaná hra hostům dlouho nevydržela, když Jan Barveníček fauluje kolenem a půjde vychladnou na trestnou lavici.

15:51

Matěj Vávra podrazil svého soupeře, za což si na dvě minuty odpočine na trestné lavici.

12:42

Daniel Indrák dostává trest na dvě minuty za vražení na hrazení a Patrik Kleniar dostává osobní trest do konce utkání za kopnutí. V dresu domácích je pak za hrubost potrestán Matěj Mikulík dvěma minutami.

5:2

Branky a nahrávky: 5. Lobodowski (Kuboš, Jenáček), 14. Adámek (Kuboš, Lobodowski), 17. Kuboš (Lobodowski, Baďura), 19. Lukačka (Lobodowski, Adámek), 40. Lobodowski (Jenáček) – 23. Indrák, 57. Chytil (Indrák, Svozil)

VHK ROBE Vsetín: Ševců (Lidák) – Fojtášek, Kuboš, Vávra, Houser, Lukačka, Mikulík, Kunst, Sviták, Navrátil – Půček, Adámek, Lobodowski, Dohnal, Pochylý, Calaba, Jenáček, Baďura, Hradil

HC ZUBR Přerov: Rachůnek (Postava) – Šabršula, Kopeček, Raška, Vohrabal, Svozil, Hlaváč, Zeman, Gréč – Krupa, Šimanský, Indrák, Barveníček, Kleniar, Dvořáček, Hanák, Chytil, Štědrý

Rozhodčí: Fiala – Novák, Rožánek