SKLH Žďár nad Sázavou – Bílí Tygři Liberec

4:1

konec (1:1, 1:0, 2:0)

09.10.2016, 17:00 • Bouchalky • 9. kolo • Jakub Janů

Ve 3tř. domácí svoje vedení ještě po gólu Trejbala a v závěru utkání Poizla do prázdné brány završili na 4:1 a připsali si tak další cenné tři body do tabulky. Ode mě je to pro dnešek vše a příště – Na počtenou. (19:20:42)

59:48

Rozhodčí těsně před koncem píská offsajd. Bude se ještě jednou vhazovat.

59:04

Oba týmy jsou kompletní.

58:19

Žďár právě vstřelil branku!

A na Bouchalkách je pro dnešek vymalováno. Do prázdné brány se prosazuje DANIEL POIZL. Bez asistence.

57:48

Zajíček je na střídačce a hosté odvrátili hru na svojí útočnou polovinu.

56:58

Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Cikhart – 2 min., podražení).

56:57

Hosté odvolali brankáře a zkusí hru v šesti.

56:42

Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Klodner – 2 min., nedovolené bránění).

56:42

Oddechový čas pro Liberec.

55:39

Zakázané uvolnění domácích. Následuje vhazování před Nedvědem.

54:48

54:22

Hosté vyhazují a aspoň na chvíli se osvobozují.

53:51

Po teči končí puk na tribuně.

53:03

Bude se vhazovat ve středním pásmu.

52:44

Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Adamec – 2 min., faul kolenem).

52:14

Do dobré střelecké pozice dostal nahrávku Primožič, ale svojí střelou vyprášil pouze Zajíčkovu výstroj.

51:34

Po dorážce si připisuje další zákrok Nedvěd.

50:58

Po střele od modré zazvonila za Zajíčkem tyčka.

50:47

Po střele jednoho z domácích se bude vhazovat před brankářem hostů.

49:44

Střelu Cikharta vyrazil Nedvěd mimo svojí bránu.

48:54

Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Vomáčka – 2 min., sekání).

47:17

K odraženému kotouči se před Zajíčkem dostal MICHAL TREJBAL, který dává třetí gól domácích, kteří tak odskakují už na dvoubrankové vedení. Asistence: Matěj Jindra, Filip Boštík

45:55

Hosté jsou ve čtyrech.

45:24

Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Rychlovský – 2 min., nedovolené bránění).

45:01

Na to se tentokrát rozjel Drábek, ale svojí kličkou dopadl stejně jako jeho spoluhráč ve 2tř. a stav je tak stále – 2:1 pro domácí.

45:01

Po úniku hostujícího hráče je tu opět faul a nařízeno další trestné střílení.

44:49

Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Virág – 2 min., vražení na hrazení).

43:39

Střelu jednoho z hostů od modré ztečoval domácí útočník mimo, ujal se puku a přenesl tak hru na druhou stranu kluziště.

43:18

Následuje vhazování opět před domácím brankářem.

42:57

Po střele si připisuje další zákrok Nedvěd.

42:39

Zakázané uvolnění domácích. Bude se vhazovat před Nedvědem.

41:20

K nebezpečné střele se dostal jeden z hostů ale netrefil ideálně puk.

40:53

40:20

Do útoku se hned ženou domácí a pokračují ve své přesilovce.

40:01

V druhé třetině se trefili pouze domácí, když se po gólu Klodnera dostali do vedení – 2:1. Třetí třetina začne cca v 18:31

40:00

39:40

Střelu Klodnera od modré ztečoval jeden z hráčů nad bránu. Bude se vhazovat před Zajíčkem.

39:00

Hosté se osvobozují.

38:54

Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Dospěl – 2 min., podražení).

38:35

Na to se rozjel Rychlovský, ale svojí kličkou na Nedvěda nevyzrál a stav se tak nemění.

38:35

Po úniku jednoho z hostů bylo po faulu nařízeno trestné střílení.

38:22

Další zákrok si připisuje Zajíček.

37:56

Do slibné šance se prodral domácí hráč, ale puk poslal přímo do Zajíčkovy výstroje.

37:36

Přihrávka rukou jednoho z domácích. Rozhodčí vykázal hru do středního pásma.

37:27

Zakázané uvolnění hostů. Bude se vhazovat před Zajíčkem.

37:00

Střelu z mezikruží si pohlídal Nedvěd. Bude se vhazovat před domácím brankářem.

35:55

Liberec se za svojí bránou ujímá puku a snaží se dostat do útočného pásma.

34:28

Střela od modré od jednoho z domácích obránců letěla nad Zajíčkovu bránu.

33:55

Bude se vhazovat před domácím brankářem.

32:57

32:26

Domácí vyhazují a hostům tak už zbývá necelá půlminuta z přesilovky.

31:08

Hosté už jsou před Nedvědem a kombinují.

30:55

Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Klodner – 2 min., podražení).

30:35

Liberec se hned po buly ujímá puku a kombinuje před Nedvědem.

29:49

Plameny využívají přesilovku a jdou opět do vedení. Po střele od modré čáry se prosadil JAN KLODNER. Asistence: Daniel Poizl

29:42

Nahozený kotouč kryje zajíček v lapačce.

29:34

Hosté vyhazují.

29:00

Plameny jsou na puku rozjíždí před Zajíčkem přesilovkový kolotoč.

28:32

Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Žůrek – 2 min., vražení na hrazení).

28:12

Po pěkné střílené nahrávce šikovně tečoval kotouč Pytlík, ale zajíček si puk pohlídal a na poslední chvíli ho schoval pod lapačkou.

27:44

Další zásah si připisuje po střele z levého kruhu Zajíček.

27:14

26:55

26:40

K střele se dostal jeden z hostů a Nedvěd musel zasahovat.

25:24

Na puku jsou domácí a ve hře 4 na 4 se snaží dostat do útočného pásma, zatím ale neúspěšně.

25:14

Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Rychlovský – 2 min., hákování).

24:55

Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Trejbal – 2 min., vysoká hůl).

23:55

Zakázané uvolnění. Bude se vhazovat ve středním pásmu.

23:04

Střelu jednoho z hostů kryje Nedvěd do výstroje.

22:10

Plameny teď dostaly na nějakou chvíli hosty pod tlak, ale žádnou šanci si si vytvořit nedokázali.

21:09

Střelu Cikharta srazil Nedvěd mimo bránu. Bude se vhazovat před domácím brankářem.

20:32

Vhazovat se bude před Nedvědem.

20:05

Buly vyhráli domácí, ale v zápětí o něj přišli a hra se přesouvá na druhou stranu.

20:01

V první třetině jsme viděli po jednom gólu na každé straně. Nejprve se trefil domácí Pytlík a následně vyrovnal za hosty Rychlovský. Stav po 1tř. je tedy – 1:1. druhá třetina začne zhruba v 17:42

20:00

19:08

Domácí hodili kotouč na druhou stranu a zahájili střídání. Zbývá necelá minuta do konce 1tř.

18:09

Po nahození musel zasahovat domácí Nedvěd.

17:34

Do šance se dostal Jindra, ale jeho střela letěla nad bránu.

17:07

Následuje vhazování před Zajíčkem.

16:26

Hosté se mohli dostat k ohrožení brány, ale jeden z domácích obránců na polední chvíli zasáhl a střelu zblokoval mimo.

15:51

Bude následovat vhazování ve středním pásmu.

14:30

Liberec právě vstřelil branku!

Je srovnáno. Do přečíslení dva na jednoho ujel Dospěl s JAKUBEM RYCHLOVSKÝM, kdy se následně druhý jmenovaný trefil nad betony domácího brankáře. Asistence: Luboš Dospěl, Miroslav Adamec

13:52

Domácí jdou do vedení. Po pěkné individuální šanci se prosazuje z levého kruhu JAROMÍR PYTLÍK. Asistence: Žán Primožič

13:02

Pěknou střelu Pytlíkové vyrazil Zajíček ramenem nad bránu.

12:16

Na puku jsou momentálně hosté a kombinují před Nedvědem, ale zatím bez výsledku.

11:11

Do šance se šikovně prodral Malenovský, ale Zajíček vytasil svůj beton a puk vyrazil mimo bránu.

10:09

09:27

Další zákrok Zajíčka po tečované střele.

09:16

Až teď se dostal ke střele jeden z obránců, ale Zajíček byl pozorný.

08:58

Plameny už jsou v útočném pásmu a snaží se vymyslet nějakou gólovou střelu, ale zatím se jim jejich kombinace moc nedaří.

08:09

Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Nikolič – 2 min., vysoká hůl).

07:49

Ke střele se mohl dostat před brankovištěm Žurek, ale netrefil kotouč tak jak potřeboval.

06:57

Střela Dospěla od modré letí mimo domácí branku.

06:15

Offsajd. Bude se vhazovat ve středním pásmu.

05:38

Hosté se teď mohli dostat i ke střele ale finální nahrávku před brankoviště neposlal přesně jeden z hostujících hráčů.

04:44

Liberec se opět dostal do útočného pásma a kombinuje.

03:52

03:09

Domácí se na chvíli dostali do útočného pásma, ale na puku je Liberec, který přenesl hru před Nedvěda.

02:26

Rozhodčí píská postavení útočníka v brankovišti. Bude se vhazovat ve středním pásmu.

02:09

Puku se ujímají domácí a přenášejí hru na svou útočnou polovinu.

01:48

Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Poizl – 2 min., napadení).

01:25

Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Starý – 2 min., nedovolené bránění).

00:35

S první střelou si poradil Nedvěd. Bude se vhazovat právě před domácím brankářem.

00:01

SKLH Žďár nad Sázavou:Nedvěd (Růžička) – Černohorský, Pachl, Klodner, Poizl, Pytlíková, Čermák, Tomín – Jindra, Štola, Tomek, Pytlík, Malenovský, Trejbal, Boštík, Primožič, Hromádka

Bílí Tygři Liberec: Zajíček (Hosnedl) – Kovář, Adamec, Hampl, Žůrek, Starý, Kollert – Pray, Rychlovský, Dospěl, Jansa, Nikolič, Liška, Drábek, Cikhart, Křepelka, Vomáčka, Strnad, Virág

Rozhodčí: Veselý – Potůček, Urubčík.
SKLH Žďár n/S (3. místo, 16 bodů, 28:24)

Plameny jsou v tabulce na třetím místě se ziskem 16. bodů. Zatím poslední zápas odehrál Žďár na ledě Hradce Králové, což byl přímý souboj o první místo v tabulce. Tento zápas vyšel jasně lépe domácímu Hradci, když dokázali vyhrát vysoko 7:0 a upevnil si tak vedení ve skupině střed. Žďár se vracel domů s prázdnou.

Nejproduktivnější hráči:

Jaromír Pytlík ...17. bodů (13+4)
Jiří Puczek ...13. bodů (8+5)
Žán Primožič ...6. bodů (1+5)
Bílý Tygři Liberec (8. místo, 11 bodů, 22:27)

Bílý Tygři jsou na osmém místě. Poslední duel odehráli doma proti Jihlavě. Po 2tř. sice hosté vedli ještě o dvě branky 1:3. Ale ve 3tř. stihli domácí ještě dvě branky vstřelit a vyrovnat tak na 3:3. Utkání tak šlo do prodloužení. V tom branka nepadla a šlo se na nájezdy. V nich vstřelil vítěznou branku Juda a Jihlava si tak na Vysočinu přivezla o bod víc než domácí Liberec. Konečný výsledek – 3:4pn.

Jan Cikhart ...7. bodů (4+3)
Luboš Dospěl ...6. bodů (4+2)
Jakub Rychlovský ...6. bodů (2+4)
Zdravím Vás u 9. kola ELIOD Extraligy mladšího dorostu mezi SKLH Žďár nad Sázavou a hostujícími Bílými Tygry z Liberce. Utkání začíná v 17:00 na žďárských Bouchalkách. Kdo nebude přímo na místě tak může průběh utkání sledovat tady.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

4:1

Branky a nahrávky: 14. Pytlík (Primožič), 30. Klodner (Poizl), 48. Trejbal (Jindra, Boštík), 59. Poizl – 15. Rychlovský (Dospěl, Adamec)

SKLH Žďár nad Sázavou: Nedvěd (Růžička) – Černohorský, Pachl, Klodner, Poizl, Pytlíková, Čermák, Tomín – Jindra, Štola, Tomek, Pytlík, Malenovský, Trejbal, Boštík, Primožič, Hromádka

Rozhodčí: Veselý – Potůček, Urubčík

01:25 LIB 2 Starý, nedovolené bránění
01:48 ZNS 2 Poizl, napadení
08:09 LIB 2 Nikolič, vysoká hůl
13:52 ZNS 1:0 Pytlík (Primožič)
14:30 LIB 1:1 Rychlovský (Dospěl, Adamec)
24:55 ZNS 2 Trejbal, vysoká hůl