ELIOD extraliga mladšího dorostu

HC Dukla Jihlava – HC Dynamo Pardubice

6:1

konec (1:0, 1:1, 4:0)

09.10.2016, 12:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • 9. kolo • Tomáš Lysý (@tomaslysy86)

S konstatováním, že HC Dukla Jihlava porazila HC Dynamo Pardubice v kvalitním utkání 6:1, se s Vámi loučí a hezkou neděli přeje Tomáš Lysý. (14:31:54)
Třetí třetina dala jihlavským třem bodům definitivu. V šestačtyřicáté minutě Dukla svému soupeři odskočila na 3:1, když se trefil Vítězslav Brož, a když o čtyři minuty později vstřelil svůj dnes druhý gól Matouš Menšík, bylo rozhodnuto. V závěru se Jihlava prosadila ještě dvakrát, prosadil se totiž Martin Zadražil a po třech asistencích se o konečnou trefu zasloužil Adam Najman – 6:1.

59:01

Dukla právě vstřelila branku!
Hezká akce domácích. Kaltounková dala puk na pravý kruh pro Chlubnu, který vystřelil a před brankou Klase usměrnil ADAM NAJMAN kotouč přesně do sítě. Dlužno říct, že po třech asistencích si dnes přesný zásah zasloužil. Asistence: Tomáš Chlubna, Kristýna Kaltounková.

58:24

Dynamo zkouší před brankou Chaloupka kombinovat a alespoň snížit nepříznivý stav, jenže hostům utíká kotouč kousek za modrou.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny a zřejmě i celého zápasu.

57:24

Jihlavští znovu kombinovali v pásmu před Klasem, proto se hosté po krátkém získání puku osvobozují zakázaným uvolněním.

55:46

Je rozhodnuto. Z pravé strany kousek za kruhem napřáhl MARTIN ZADRAŽIL a propálil v přesilovce vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Patrik Čermák.

55:03

Talentovaný sudí Jiří Ondráček má znovu zvednutou ruku, což znamená vyloučení. Ven jde Michal Rouha za sekání.

Na vyloučení: 5-7.

53:55

Tohle se v kategorii mladšího dorostu tak často nevidí. Před brankou Klase vznikla strkanice, po které se do pěstního souboje pustil Vítězslav Brož a Tomáš Jelínek. Na body nerozhodně, na vyloučení 2+2 minuty za hrubost pro každého.

Na vyloučení: 5-6.

53:11

Vhazovat se bude po levici Klase, hosté totiž rozehráli útok na zakázané uvolnění.

52:01

Tlačenici u modré poblíž jihlavské střídačky vyhrávají hosté. Následné nahození Nedelky od modré tlumí Chaloupek lapačkou.

51:30

Jihlava již má více ze hry a užívá si své vedení. Vypadá to, že Dynamo se zatím nedokáže zmoct na jakýkoliv odpor.

49:11

Oba týmy hrají v plném počtu.

49:10

Troufám si tvrdit, že o vítězi utkání je rozhodnuto. Najman poslal puk na branku, kde byl MATOUŠ MENŠÍK a pod betony Klase zatlouká soupeři čtvrtý hřebíček. Asistence: Adam Najman.

48:07

Pardubičtí při hře čtyř proti čtyřem kombinují v pásmu před Chaloupkem, znovu se však nedokáží střelecky prosadit, tentokrát ani pořádně vystřelit.

47:11

Po závaru před brankou Klase se do sebe lehce pustili Vítězslav Brož a David Matěcha. Oba si srazili helmy, poté je sudí odtrhli a jdou tak na dvě minuty ven za hrubost.

Na vyloučení: 3-4.

46:53

Najman se dokázal po pravé straně natlačit až k levé tyči branky. Přihrávkou naslepo podél brankoviště zachytili hostující hráči a puk k Chlubnovi neprošel.

46:32

Střela Jelínka od modré byla zblokována jhlavskými hráči a Chaloupek tak nemusel zasahovat.

6:1

Branky a nahrávky: 4. Menšík (Čermák), 27. Chlubna (Najman, V. Brož), 46. V. Brož (Najman), 50. Menšík (Najman), 56. Zadražil (Čermák), 60. Najman (Chlubna, Kaltounková) – 22. Lašák (Koffer)

HC Dukla Jihlava: Chaloupek (Krejčí) – P. Brož, Rašín, Winkler, Smolko, Křišta, Barák – V. Brož, Najman, Chlubna – Menšík, Čermák, Juda – Mihulka, Zadražil, Krajíček – Kaltounková. Trenér: Petr Svoboda

HC Dynamo Pardubice: Klas (Nečas) – Jelínek, Odehnal, Kaštánek, Matěcha, Pejzl, Hrádek, Nedelka – Rohlík, Zeman, Hricuš – Rouha, Koffer, Lašák – Secký, Šír, Lašák – Kazda. Trenér: Milan Kusý

Rozhodčí: Ondráček – Berger, Tichý

03:35 JIH 1:0 Menšík (Čermák)
04:07 JIH 2 Zadražil, hákování
16:15 JIH 2 Chlubna, podražení
18:12 PCE 2 Matěcha, vysoká hůl
21:44 PCE 1:1 Lašák (Koffer)
23:57 PCE 2 Koffer, podražení
26:10 JIH 2:1 Chlubna (Najman, V. Brož)