1:2

po prodl. (0:0, 1:0, 0:1 - 0:1)

09.10.2016, 04:00 • T-Mobile Arena, Las Vegas • Tomáš Reiner

Tipsport: 2.08 3.6 3.07 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Colorado orazítkovalo v každé z úvodních dvou třetin brankovou konstrukci a vzápětí mělo k dispozici přesilovou hru, která trvala čtyři minuty. Gól ovšem ze strany Avalanche nepřišel a v závěru druhé třetiny přišel trest z hole Jeffa Cartera. Hosté byli na pokraji porážky, v závěru ale odvolali brankáře a Michajl Gregorenko v čase 58:46 poslal zápas v T-Mobile Areně do prodloužení. To ovšem nemělo dlouhého trvání, když obrat Colorada dovršil rozhodujícím gólem kapitán Gabriel Landeskog. Avalanche zvítězili během přípravy NHL pošesté v řadě a stále zůstávají bez ztráty kytičky. Konečný výsledek. Los Angeles Kings 1 Colorado Avalanche 2 po prodloužení. (06:41:02)

60:45

Colorado právě vstřelilo branku!
GABRIEL LANDESKOG hned v úvodu prodloužení zmrazil fanoušky LA Kings a přesnou střelou dokonal skvělý comeback Colorada Avalanche, které v T-Mobile Areně vítězí po prodloužení 2:1!

60:01

Colorado v úvodu první a druhé třetiny orazítkovalo tyč a krátce před druhou přestávkou poté inkasovalo gól, když se krásnou střelou prosadil Jeff Carter, na jehož gól při hře bez brankáře necelé dvě minuty před koncem odpověděl Michajl Gregorenko a utkání v T-Mobile Areně poslal do prodloužení. Skóre po 60 minutách. Los Angeles Kings 1 Colorado Avalanche 1.

60:00

59:16

Jake Muzzin a Tyler Toffoli se dostali na pravém křídle v rychlém sledu k nebezpečně střele, ani jeden z hráčů Kings ale nedokázal překonat skvělého Sergeje Varlamova.

59:00

Do konce normální hrací doby zbývá odehrát 1 minuta.

58:46

MICHAJL GREGORENKO při hře bez brankáře krásně vypálil z levého kruhu pro vhazování a v závěr utkání vyrovnává na 1:1! Asistence: Matt Duchene a Joe Colborne.

58:03

Sergej Varlamov zůstal po přerušení hry na střídačce a Colorado Avalanche to v závěru utkání zkouší při hře bez brankáře!

57:45

Jonathan Quick podržel v závěru utkání Los Angeles Kings, když střelu Colorada Avalanche vyrazil.

56:04

Kempe se v závěru přesilové hry ke střele na bránu nedostal a vyloučený Matt Duchene je zpět na ledě.

55:15

Los Angeles Kings se marně snaží dostat do slibné šance a sekundy z jeho početní výhody rychle ubývají.

54:01

Kings mají šest minut před koncem k dispozici početní výhodu a ideální možnost rozhodnout dnešní utkání.

53:51

Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Matt Duchene – 2 min., faul kolenem).

1:2

Branky a nahrávky: 39. Carter (Doughty, Muzzin) – 59. Gregorenko (Duchene, Colborne), 61. Landeskog

Los Angeles Kings: Quick – Muzzin, Doughty – Setoguchi, Kopitar, Brown.

Colorado Avalanche: Varlamov – Johnson, Zadovor – Soderberg, Duchene, Grigorenko.

15:33 COL 2 Smith, hákování
19:06 LAK 2 Brown, hákování
24:47 LAK 2 Martinez, nedovolené bránění
31:35 LAK 2+2 Setoguchi, vysoká hůl+vysoká hůl
38:01 LAK 1:0 Carter (Doughty, Muzzin)
53:51 COL 2 Duchene, faul kolenem
58:46 COL 1:1 Gregorenko (Duchene, Colborne)