3:1

konec (2:1, 0:0, 1:0)

08.10.2016, 17:00 • Sportcentrum Lužánky • 8. kolo • Jiří Komárek

Tipsport: 2.1 4.3 2.25 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je dobojováno. Brňané si připisují první tříbodovou výhru v sezóně, kterou tak potřebovali. V dnešním duelu jsme byli svědky spousty šancí na obou stranách, ale díky výbornému Slavíčkovi hosté nedokázali vstřelit víc než jednu branku. To je pro dnešek vše, u dalšího onlajnu napočtenou. (19:17:08)

59:22

Chvostek vyslal svižnou střelu z pravého kruhu, ale vedle.

59:03

Na dve minuty si jde sednou Zdeněk (NIJ).

58:33

Brzobohatý dojel nahozený kotouč a nahrával na volného Benýška, kterému se však nepodařilo zpracovat kotouč.

58:00

Do konce třetiny zbývají dvě minuty a je dost možné, že jsou to také poslední dvě minuty dnešního utkání.

56:56

Chvostek vystřelil tvrdou střelu, která ovšem minula branku.

56:20

Kaluža nahrál osamocenému Brzobohatému, kterému však touš přeskočil hokejku.

55:58

Novotný střílí z pravého kruhu mimo.

55:18

Zdeněk pálil dělovku na Slavíčka, který kotouč pohotově lapil.

54:30

Bustin se nyní podél pravého mantinelu prodral do útočné třetiny a zkoušel střelu bekhendem. Bohužel pro domácí bez výsledku.

53:22

Florek tečoval střelu od modré, ale Slovák včas sklapl betony.

53:11

Vašut nahodil kotouč do pásma, kde jej získala Technika a vyrazila do protiútoku.

52:35

Slavíček vyráží jednu střelu za druhou a drží svůj tým.

51:47

Běhal pálí dělovku mimo domácí branku.

51:37

Gebauer prošel sám až ke Slavíčkovi, který si však celou akci pohlídal.

51:05

Kaluža pálí dělovku mimo.

50:57

Touš po teči vyletěl mimo ze hřiště.

50:43

Florek se snažil objet obránce hostů, ovšem neúspěšně a přišel o kotouč.

50:34

Domácí uklidňují hru zakázaným uvolněním.

50:27

Hosté se derou za snížením. Po střele Uhler ještě dorážel kotouč. Slavíček podržel svůj tým.

50:06

Po přihrávce Uhlara se ocitl Chvostek zcela osamocen mezi kruhy, ale jeho střela z první minula branku.

49:58

Slovák uklidňuje situaci a drží touš v lapačce.

49:27

Bahounek nahazuje kotouč na branku, ale puk letí mimo.

48:24

Benýšek jel osamocen na Slováka a trefil horní tyčku branky. Štěstí na straně hostů, smůla na straně domácích.

48:10

47:32

Stehlík vyhazuje kotouč a šetří čas.

47:03

Trma vrma před brankou domácích. Jen díky pohotovému Slavíčkovi Technika stále vede o dva góly.

46:44

Kaluža vyvezl kotouč z obrané třetiny a úspěšně zdržuje hru.

46:15

Za podražení si jde odpykat dvě minuty Čtvrtníček (TEC)

45:59

Brzobohatý se ocitl úplně sám před brankou, ale minul.

45:38

Hosté vyhazují přes všechny čáry a píská se zakázané uvolnění hostů.

45:20

Stehlík poslal kotouč před branku, kde byl připravený Buhaj, ale toho důsledně bránil jeden z obránců hostů.

44:54

44:50

Kaluža pálí dělovku, která je však ztečovaná mimo.

43:23

Domácí tlačí na svatyni hostů, ale obrana Nového Jičína zatím odolává.

43:00

Hosté vyhazují kotouč na střídačku a hra je přerušena.

Za hákování si jde odsedět dvě minuty Dresler (NJI)

42:01

Technika právě vstřelila branku!
Domácí navyšují svůj náskok. TOMÁŠ BUHAJ propálil svižnou střelou Slováka, který byl proti této střele bezmocný. Asistence: Odehnal

41:25

Hosté se hnali do protiútoku, který byl překažen dobrým obraným zákrokem Kozáka.

40:49

Brzobohatý vyslal svižnou střelu z levého kruhu, ale píská se postavení útočícího hráče v brankovišti.

40:24

40:01

Ve druhé třetině jsme branku neviděli. Oba týmy měly spoustu šancí a hokej byl vyrovnaný, ale tentokrát ani jeden z mužů v masce nepochybil a nedovolil soupeři skórovat. Další třetina začne přibližně v 18:40.

40:00

39:40

Běhal prokličkoval obranou domácích a vystřelil. Střelu se ještě snažili dorážet jeho spoluhráči, ale Slavíček podržel svůj tým.

38:54

Dresler pálí dělovku od modré, která jen těsně prolétla kolem branky domácích.

38:23

Bustin si odpyká 2+10 za vražení na hrazení.

38:14

Chvostek pálil z levého kruhu, ovšem jeho střela byla sražena mimo.

37:25

Kozák zaváží kotouč do útočného pásma, ale tam o něj přichází a hosté mají šanci na založení útoku.

36:36

Domácí se usadili v útočném pásmu a snaží se zvýšit svůj náskok.

35:42

Gebauer chtěl vypálit dělovku, ovšem kotouč mu na poslední chvíli přeskočil hokejku.

35:18

Hosté přecházejí do rychlého protiútoku, ale domácí obrana nyní zafungovala dobře.

34:51

34:32

Švejda odjíždí do kabin za pomoci spoluhráčů.

34:32

Kocián nyní ohrozil Slavíčka střelou zápěstí, ale domácí gólman byl pozorný.

34:01

Sedlákovi utekl kotouč a domácí musí vyklidit útočné pásmo.

33:38

Domácím se nedaří vytvořit souvislejší tlak na branku hostů.

33:25

Rozehrávka se nyní domácím nepovedla a píská se zakázané uvolnění.

33:00

Několikrát tečované nahození letělo jen těsně vedle branky hostů.

32:51

Na dvě minuty za podražení si jde sednout Hruška (NIJ)

32:15

Boček posunul puk na osamoceného Biolka, ale toho na poslední chvíli zastavil jeden z obránce hostů.

31:59

31:29

Sedlák kazí rozehrávku hostů a vyhazuje kotouč.

30:45

Domácím se zatím daří držet kotouč mimo jejich obranou třetinu.

29:59

Za podražení si jde odsedět dvě minuty Švejda (TEC)

29:59

Slavíček klidní situaci a schovává touš ve své lapačce.

29:28

Brzobohatý se ocitl na chvíli sám mezi kruhy a měl možnost vypálit, ale trefil pouze připraveného Slováka.

28:50

Benýšek pálí mimo branku hostů.

28:15

Uhlar se obtočil kolem branky a Slavíček se tak tak stihl přemístit k levé tyčce.

28:06

Stránský si najel před Slavíčka a nahrával na volného spoluhráče, přihrávka se mu však nepovedla jak si představoval a z této šance nic nebylo.

27:21

Na ledě zůstal ležet Jan Švejda, ale po chvíli se za pomoci spoluhráčů zvedá z ledu a odjíždí na střídačku.

26:57

Dalajka zachytil kotouč na modré čáře a pálí dělovku, která jen těsně minula domácí branku.

26:20

Bustin střílel z levého kruhu a Slovák měl co dělat, aby střelu vyrazil betonem.

25:46

25:15

Novotný se dostal mezi kruhy a vysílá svižnou střelu zápěstím. Slavíček je úspěšnější, ale hosté takto šetří sekundy v oslabení.

24:35

Domácí vytvářejí tlak na svatyni hostů, ale ti se zatím úspěšně brání.

23:53

Hosté útočí v oslabení. Zdeněkova střela byla ovšem zblokována.

23:46

Dvě minuty za sekání si jde odpykat Běhal (NJI)

22:58

Stehlík se dostal do útočného pásma a střílel bekhendem, Slovák měl však své betony připravené.

22:25

Po špatné rozehrávce domácích se kotouče zmocňují hosté.

21:48

Kozák se ihned po buly tlačí před Slováka. Obrana hostů mu sebrala kotouč, ale vyhazuje na zakázané uvolnění.

21:44

Hosté vyhazují na zakázané uvolnění.

21:35

Vše je v pořádku, hra může pokračovat.

21:35

Na ledové ploše jsou krvavé skvrny, která se právě čistí.

21:18

Domácí pokazili přechod Nového Jičína do útočného pásma a přecházejí do protiútoku.

20:39

Biolek vyslal svižnou střelu z mezikruží, ale mimo.

20:01

Úvodní buly druhé periody vyhrávají domácí.

20:01

V úvodní periodě jsme viděli rychlý hokej plný šancí. Skóre utkání otevřeli hosté, ale domácí dokázali vyrovnat a minutu před koncem se dokonce dostali do vedení 2:1. To vše hlavně díky Jiřímu Kozákovi, který vstřelil obě branky domácích. Další třetina začne přibližně v 17:48.

20:00

19:11

Technika se ocitla v přečíslení dva na jednoho a JIŘÍ KOZÁK po nahrávce Floreka Matěje bez váhání prostřelil Slováka. Asistence: Matěj Florek

18:09

Běhal pálil střelou zápěstí z pravého kruhu, ale Slavíček byl pozorný.

17:39

Sonnek se pokusil prokličkovat mezi obránci Techniky, ale ti ho důrazně včas zastavili.

17:23

Nahození se snažil ještě dorazit Biolek, ale Slovák byl pohotový a nedovolil domácím dostat se do vedení.

17:01

Boček se teď snažil protlačit před brankáře, ale obránce hostů jej nenechal projít.

16:09

Zdeněk pálil dělovku, ovšem mimo branku.

15:29

Čtvrtníček měl šanci vystřelit dobrou střelu z pravého kruhu, ale kotouč mu na poslední chvíli přeskočil hokejku.

14:53

Uhlar pálil hned po buly a Slavíček jen tak tak dokázal touš vyrazit.

14:47

Slovák uklidňuje situaci a ukrývá kotouč ve své lapačce.

14:05

Útočné snahy domácích nyní překazil ofsajd.

13:36

Hra se nyní přelévá ze strany na stranu, oba týmy se snaží získat vedení na svou stranu.

12:51

Hosté vyhazují přes všechny čáry a píská se zakázané uvolnění.

12:19

Před brankou hostů bylo nyní rušno a toho využil JIŘÍ KOZÁK, který dorazil kotouč za záda gólmana a vyrovnává na 1:1. Asistence: Jan Boček

12:00

Čtvrtníček vyslal svižnou střelu zápěstím z pravého kruhu, která však trefila pouze připraveného Slavíčka.

11:32

Po chybě hostů ve středním pásmu přechází Technika do protiútoku.

11:02

Hosté chtějí zvýšit svůj náskok a tlačí na domácí svatyni.

10:28

Před Slavíčkem tečoval kotouč Boček a byly z toho horké chvíle pro hostujícího gólmana, kotouč ovšem letěl těsně mimo tyče.

10:18

09:37

Běhal nahazoval kotouč a Čtvrtníček se jej snažil tečoval, ale nepovedlo se mu to.

08:55

Hosté se osvobozují a vyhazují kotouč.

08:33

Běhal pálil dělovku od modré, ale Slovák byl pozorný.

08:16

Hruška (NJI) si jde odpykat dvě minuty za držení hole.

08:07

Puk byl sražen na střídačku hostů. Vhazuje se v útočné třetině domácích.

07:17

Nový Jičín právě vstřelil branku!
Zmatku před brankou využil hostující DOMINIK NOVOTNÝ, který po střele dorazil kotouč za bezmocného Slavíčka. Asistence: Sonnek

06:43

Slavíček nyní překazil samostatný únik Chvosteka svojí hokejkou.

05:37

Trma vrma před domácí brankou. Uhlar dorážel kotouč, ale Slavíček byl rychlejší a puk zachytil lapačkou.

05:23

04:37

Bustin zdržuje hru a šetří sekundy svému týmu.

03:54

Hosté se nyní sami vyhnali z útočného pásma špatnou přihrávkou.

03:28

Domácí ihned po vhazování vyhazují kotouč.

03:20

Kupčík (TEC) si jde odpykat dvě minuty za napadení.

03:03

02:27

Stehlík nahazoval touš před branku, ale útočícímu hráči se jej nepodařilo tečovat.

01:38

Biolek se pokoušel překonat Slováka svižnou střelou, ale bez úspěchu.

01:10

Gebauer (NJI) vyhodil kotouč vem ze hřiště a jde si odsedět dvě minuty.

00:42

Hosté nyní rychle přešli do útočného pásma, ale díky důsledné obraně domácích se nedostali k větší příležitosti.

00:20

Po nahození Slovák ukrývá kotouč v lapačce.

00:01

Úvodní buly vyhrávají domácí.

00:01

HC Technika Brno
Celek z Brna nutně potřebuje body, protože jeho situace je již kritická. Vysokoškoláci mají pouze dva body za výhru nad Porubou po samostatných nájezdech, což je po šesti odehraných utkáních velice málo a řadí je to v tabulce na poslední pozici.

Technika nemá vyloženého lídra bodování, protože se o první místo dělí celkem čtyři hráči se dvěma kanadskými body. Největší problém Sov je zatím zakončení. Sedm vstřelených branek stačí pouze na poslední místo v produktivitě. Technika, stejně jako její soupeř, bude chtít napravit dojem z posledního zápasu. Sovy totiž prohrály na ledě Hodonína vysoko 6:0.
HK Nový Jičín
Nový Jičín nemá nejlepší start do sezóny. Ze šesti zápasů dokázal ovládnout pouze dva a se šesti body na kontě mu patří 8. místo před Technikou, která má body dva. Nový Jičín letos vstřelil 19 branek a 25 jich inkasoval. Nejvyšší prohra přišla v minulém kole proti favoritovi ze Vsetína, který nasázel Jičínu osm branek.

Bodování celku z moravskoslezského kraje vede Roman Rác, který si ve čtyř duelech připsal osm bodů za dvě branky a šest asistencí. Právě jeho schopnost připravovat gólové šance pro spoluhráče jej řadí na první pozici mezi nahrávači jičínského celku. Nejlepší střelcem je Šimon Kratochvíl, jenž se trefil do sítě soupeře celkem třikrát.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

3:1

Branky a nahrávky: 13. Kozák (Boček), 20. Kozák (Florek), 43. Buhaj (Odehnal) – 8. Novotný (Sonnek)

HC Technika Brno: Slavíček (Novák) – Švejda, Kaluža, Odehnal, Štancl, Kupčík, Sedlák, Cívka, Vlček – Florek, Benýšek (A), Brzobohatý, Bustin, Stehlík (C), Biolek, Buhaj, Boček, Čtvrtníček, Kozák, Matov.

HK Nový Jičín: Slovák (Urbisch) – Stránský, Běhal, Hruška, Bahounek, Vašut (C), Dresler – Gebauer, Hladiš, Dalajka, Zdeněk (A), Chvostek, Kocián, Málek, Sonnek, Novotný (A), Uhlar.

Rozhodčí: Held – Musil, Komínek

01:10 TEC 2 Gebauer
03:20 TEC 2 Kupčík
07:17 NJI 0:1 Novotný (Sonnek)
08:16 TEC 2 Hruška
12:19 TEC 1:1 Kozák (Boček)
19:11 TEC 2:1 Kozák (Florek)
23:46 NJI 2 Běhal