VHK ROBE Vsetín – HC Dukla Jihlava

3:5

konec (2:1, 1:2, 0:2)

08.10.2016, 13:00 • Zimní stadion Na Lapači • 12. kolo • Helena Hegeďová

Hostům se podařilo navázat na gól ze závěru druhé periody a ve 44. minutě navyšoval Jindra. Domácím se naskytlo několik příležitostí na vyrovnání, ani jedna však neskončila úspěchem. Na poslední dvě minuty daroval Smolko Vsetínu přesilovou hru. Domácí zariskovali a místo Sachra poslali na led dalšího hráče do pole. Minutu a půl do konce zápasu se ke kotouči dostal Vála, který trefil prázdnou branku.
Pro tuto chvíli se s Vámi loučím a budu se těšit u online přenosu ze zápasu druhé ligy mezi Vsetínem a Kopřivnicí, který začíná v 17:30. (15:07:44)

59:50

Ondračkova střela byla zblokována. Gólman tak zasahovat nemusel.

59:42

59:28

Domácí se dostali do útočného pásma. Střela Lobodowského se zastavila o Juřičkovy betony.

59:06

O kotouč se bojuje za vsetínskou svatyní.

58:31

Dukla právě vstřelila branku!
U mantinelu se k puku dostal MATĚJ VÁLA a trefuje prázdnou bránu. Asistence: Bez asistence.

58:21

Domácí kombinují.

58:02

Sachr zamířil na střídačku!

57:42

Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Smolko – 2 min., hákování).

57:40

Lobodowski dobře věděl o Liškovi, který stál na ním. Jeho pas se k nejlepšímu střelci Vsetína nedostal.

57:07

Zmatek ve vsetínském brankovišti uklidňuje až hvizd rozhodčího.

56:56

Úlovec přidělává na druhé straně práci Sachrovi.Ten byl proti střele z pravého kruhu připraven.

56:39

Hostující obranu přebruslil Lobodowski, jeho střelu vyrazil Juřička betonem a k dorážce se dostal Klenec, nakonec si kotouč do sítě málem srazil jeden z hráčů Jihlavy.

56:04

V rohu kluziště bojuje se dvěma soupeři o kotouč Klenec. Hosté jsou úspěšnější.

55:37

Domácí nahodili do útočného pásma, tam jsou však u puku dříve hráči Dukly.

55:07

Matiaško ukrývá kotouč před Kardošem. Vsetín rozehrává zpoza vlastní branky.

54:26

Liška to z mezikruží zkoušel hned dvakrát, ani jeden jeho pokus nebyl přesný.

54:05

Lobodowski s Ondračkou se vydali proti útočné formaci hostů, byli úspěšní a vysílají své spoluhráče směrem dopředu.

3:5

Branky a nahrávky: 10. Klímek (Klauda), 11. Půček (Klímek, Matiaško), 37. Lobodowski (Nadymáček, Klauda) – 7. Jindra (Kadleček, Úlovec), 36. Kadleček (Vala), 40. Marek (Filip, Kadleček), 44. Jindra (Kadleček), 59. Vála

VHK ROBE Vsetín: Sachr (Machač) – Ondračka, Mar, Paroušek, Kollár, Nadymáček, Klauda – Klenec, Zajíček, Klímek, Matiaško, Liška, Wolf, Lobodowski, Zetocha, Koňařík, Půček, Najvar

HC Dukla Jihlava: Juřička (Šťastný) – Veleba, Smolko, Marek, Vála, Havelka, Vrátný – Kadleček, Jindra, Úlovec, Musil, Adam, Vala, Kardoš, Hrbatý, Filip, Slabý

Rozhodčí: Mikula – Cabák, Hykel

06:42 JIH 0:1 Jindra (Kadleček, Úlovec)
09:45 VSE 1:1 Klímek (Klauda)
10:25 JIH 2 Kardoš, nedovolené bránění
10:47 VSE 2:1 Půček (Klímek, Matiaško)
12:27 VSE 2 Zetocha, hákování