SC Marimex Kolín – HC Motor České Budějovice

5:2

konec (2:0, 1:1, 2:1)

08.10.2016, 17:00 • Zimní stadion Kolín • 12. kolo • Denis Hermann

Dnes jsme viděli vyrovnané utkání. Kolín byl lepší v proměňování šancí a vítězí tak dnes 5:2. Ve třetí třetině se za domácí prosadili David Zdeněk a Vasyl Zheliznyak. Za hosty v 52. minutě korigoval Semen Mirochnikov. Kolín tedy získává 3 body a na dnešního soupeře tak ztrácí už jen jediný bod. Z dnešního utkání je to ode mně vše. (14:13:25)

59:54

České Budějovice v poslední minutě zvýšili aktivitu, avšak jejich pokusy domácí obrana zlikvidovala.

58:42

58:35

57:24

Silný se prokličkoval do pásma Kolína, kde zaměstnal 3 bránící hráče a puk posunul na najíždějícího Krcha. Ten se tak ocitl sám před Maškem, ale jeho beckhandový pokus skončil jen v lapačce domácího brankáře.

57:05

Postavení mimo hru Českých Budějovic

56:42

Vyloučení v týmu HC Motor České Budějovice (Mirochnikov – 2 min., sekání).

56:35

Vyloučení v týmu SC Kolín (Grauer – 2 min., krosček).

56:22

Zakázané uvolnění Kolína

56:15

53:57

Kozlové právě vstřelili branku!

Tomáš Gorás se dostal až před branku domácích, trefil však jen tyč. U puku byl první Vasil ZHELIZNYAK a puk dorazil za bezmocného Svobodu.

Asistence: Tomáš Gorás, David Zdeněk

53:23

Tržil střílel z levé strany. Jeho pokus z ostrého úhlu Mašek v pohodě kryje.

51:20

České Budějovice právě vstřelily branku!

Vojtěch Tržil z rohu přihrál na modrou čáru Semenu MIROCHNIKOVOVI, který trefil přesně Maškovu šibenici. Domácí brankář měl však zcela zakrytý výhled.

5:2

Branky a nahrávky: 11. Zheliznyak (Zdeněk), 13. Zdeněk (Grauer), 26. Zheliznyak (Sýkora), 46. Zdeněk (Zheliznyak, Gorás), 54. Zheliznyak (Gorás, Zdeněk) – 37. Tržil (Egert, Krcho), 52. Mirochnikov (Tržil)

SC Marimex Kolín: Mašek (Borský)- Dotter, Dubovči, Štěpánek, Zdeněk (C), Grauer (A), Dudycha, Sýkora, Nutil- Gorás, Kronus (A)- Rulc, Zheliznyak, Dytrych- Plíhal, Laube, Poul- Vasilev, Kalista

HC Motor České Budějovice: Svoboda (Avsjannikov)- Doktor, Rákosník, Dosek (C), Dudáček (A), Šafář, Mirochnikov- Silný, Matys, Rolínek- Tržil, Krcho, Schuppler- Řezáč, Egert, Toman (A)- Prášek, Vacuík, Masopust- Kaislet

8:29 CEM 2 Egert, vražení na hrazení
10:48 KOL 1:0 Zheliznyak (Zdeněk)
12:20 CEM 2 Dosek, podražení
12:28 KOL 2:0 Zdeněk (Grauer)
16:07 KOL 2 Toman, podražení
23:57 KOL 2 Poul, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo