DHL extraliga juniorů

HC Dukla Jihlava – HC Slavia Praha

6:1

konec (2:0, 1:1, 3:0)

08.10.2016, 12:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • 12. kolo • Info o změnách stavu (Tomáš Lysý (@tomaslysy86))

59:41

Hostující Aleš Furch v závěru třetí třetiny inkasuje dvouminutový trest za vražení na hrazení a je tu další početní výhoda pro domácí Jihlavu.

47:45

Také domácí Pražák dostává dvouminutový trest za držení hole a uvidíme tedy hru ve třech hráčích na obou stranách.

47:45

Na dvě minuty za vysokou hůl putuje na trestnou lavici Jan Kern.

47:03

Přesilovka Slavie ale rychle končí po podražení Denise Heldáka. Početní výhoda Pražanů trvala přesně 23 vteřin. Pokračuje se ve čtyřech.

Na vyloučení: 8-5.

46:40

Osmým vyloučeným plejerem Dukly je Vojtěch Maštěra, jenž jde ven za vysokou hůl. Zdramatizuje ještě Slavia zápas?

Na vyloučení: 8-4.

29:13

Jihlava dnes dala gól v oslabení a také v přesilovce. A právě v početní výhodě má další možnost, Michal Chládek dostává dvě minuty za vražení na hrazení.

Na vyloučení: 7-4.

24:59

Nejsou. Ve stejném okamžiku, kdy se Aleš Heinrich vracel z tretsné lavice, na ní usedá obránce David Váňa – podražení.

Na vyloučení: 7-3.

22:59

Jestliže první přesilovka Slavie pět na tři trvala 39 vteřin, nyní to bude dokonce 68 sekund. Aleš Heinrich posílá svůj tým do tří za vysokou hůl.

Na vyloučení: 6-3.

22:07

Pátou přesilovku si zahraje Slavia Praha. Pavel Hendrych jde ven za nedovolené bránění.

Na vyloučení: 5-3.

20:27

Hosté dávají Dukle další šanci, a to v podobě přesilové hry. Ven jde David Šteiner za nedovolené bráněné.

Na vyloučení: 4-3.

17:41

Daniel Krásný, obránce Slavie, jde ven na dvě minuty za zdržování hry – vystřelení puku mimo hrací plochu. Jihlava tak bude hrát druhou přesilovku zápasu.

Na vyloučení: 4-2.

15:03

Již čtvrtý hráč Dukly putuje během první třetiny na trestnou lavici. Ladislav Pospíchal – mistr kolmic, jak říkal komentátor z minulého týdne Richard Wagner – jde ven za hákování.

Na vyloučení: 4-1.

08:35

Krušné chvíle pro Duklu. V oslabení sice inkasovala, ale Slavia nyní bude mít 39 vteřin dlouhou přesilovku pět na tři. Vyloučen je Vojtěch Pražák za podražení.

Na vyloučení: 3-1.

07:14

Je zde další vyloučení domácích. Novic v jihlavském dresu Vojtěch Maštera je vyloučen na dvě minuty za faul kolenem.

Na vyloučení: 2-1.

02:57

V rovnovážném počtu hráčů se nehrálo ani minutu. Ven jde David Kohút ze Slavie, jenž je vyloučen za držení hole.

Na vyloučení: 1-1.

00:09

Již po devíti vteřinách hry je vyloučen nejlepší střelec jihlavské juniorky David Čermák, jenž jde ven na dvě minuty za sekání.

Na vyloučení: 1-0.

6:1

Branky a nahrávky: 8. Hejna (Rezek), 20. Mejzlík (Peschout, Srnský), 22. Mejzlík (Maštera, Srnský), 44. Heinrich (Čermák, Pospíchal), 52. Čermák (Heinrich, Hejna), 54. Čermák (Pražák) – 35. Matějka (Netolický)

HC Dukla Jihlava: Brož (Juda) – Váňa, Pospíchal, Krtek, Srnský, Kadlec, Pražák, Huňáček – Hejna, Heinrich, Čermák – Maštera, Mejzlík, Peschout – Kristian, Rezek, Kraučuk – Hendrych. Trenér: Patrik Augusta

HC Slavia Praha: Vecka (Vacula) – Mareček, Novák, Chvála, Duda, Krásný, Chládek – Heldák, Šteiner, Netolický – Šmerha, Furch, Kern – Matějka, Kohút, Šergl – Kolouch, Fiala, Hradil. Trenér: Petr Novák

Rozhodčí: Mertl – Zíka, Kotlík

00:09 JIH 2 Čermák, sekání
02:57 SLA 2 Kohút, držení hole
07:14 JIH 2 Maštera, faul kolenem
07:56 JIH 1:0 Hejna (Rezek)
08:35 JIH 2 Pražák, podražení