To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (05:44:41)
2. John GIBSON (ANA) 35 zák., 2 góly, 94,6%

Ondřej KAŠE (ANA) 0+0 3 střely, čas na ledě 14:02.
Statistika střel na branku ve třetí třetině:

Anaheim Ducks – 5.

Střely celkem:

Edmonton Oilers – 37

Anaheim Ducks – 26.
Utkání končí, Anaheim opět s řadou mladíků v sestavě prohrává a bez svých největších hvězd (Getzlaf, Perry, Silfverberg, Fowler atd.) ještě v přípravě nevyhrál. Edmonton dnes vítězství doslova ubojoval, hrál se hodně technický hokej, s minimem šarvátek a ostrých osobních soubojů. V dresu Anaheimu se blýskl dobrým výkonem Ondřej Kaše.

59:55

Ještě pět sekund bude defenziva Olejářů odolávat tlaku Anaheimu, vhazování po pravici Talbota.

59:12

Probíhá poslední minuta třetí třetiny, puk na střídačce Edmontonu, hra přerušena, bude se vhazovat ve středním pásmu.

58:57

Icing Edmontonu, lavička Anaheimu si bere time-out.

58:49

Hosté to zkouší bez gólmana, se šesti hráči v poli.

57:21

Fayne zkouší pozornost Gibsona střelou od modré, z pravé strany, byl to takový golfový úder, ale gólman Anaheimu byl připraven.

56:13

Cam Talbot chytá střelu Chrise Warnera, která i tak šla mimo branku, hra přerušena.

55:00

Posledních pět minut třetí třetiny, Anaheim se stále snaží o dotažení jednogólové ztráty.

54:13

Ondřej Kaše dostal puk na levou stranu, při střele ale poklekl, navíc je jeho pokus zablokován bránícím Dillonem Simpsonem.

53:36

Střele Simona Desprese zblokoval Griffin Reinhart.

52:58

Anaheim se chaoticky snaží udržet ve třetině Olejářů, ti posléze vyhazují puk ze třetiny.

52:10

Anaheim má přesilovou hru, domácí Lander vyloučen ze nedovolené bránění.

51:34

Střelu Puljujärviho zablokoval Garbutt a hosté jdou do útoku.

50:18

Další odpískaný icing, tentokrát v podání Edmontonu, vhazovat se tak bude před Talbotem.

50:00

Staňte se fanoušky NHL.cz!

50:00

Posledních deset minut dnešního utkání, puk míří ze třetiny Ducks na zakázané uvolnění.

48:40

Tyler Pitlick pálí z levé strany, Gibson vyráží a hraje se dál, puk opouští třetinu Anaheimu.

48:21

Talbot má puk ve své lapačce a přerušuje hru, následuje komerční přestávka.

46:13

Fayne nahazuje puk do třetiny Anaheimu, nyní se hraje spíše ve středním pásmu, ani jeden z týmů se nedostává do zakončení.

44:59

Raymond a Kaše vybojovali zpět puk za brankou Edmontonu, další skvělé střídání českého mladíka v dresu Anaheimu.

44:40

Jakupov ztratil puk v souboji s Ondřejem Kaše, ten ho nahazuje za branku Edmontonu.

43:09

Vzápětí se hosté osvobozují vyhozením puku na zakázané uvolnění.

42:55

Benoit Pouliot pálí od modré, ale puk orazil pouze o zadní mantinel.

41:18

Raymond zavezl puk do útočného pásma, přenechal Kašemu, který se ale nedostal ke střele.

40:42

40:01

Další třetina začne přibližně v 5:01.
Statistika střel na branku ve druhé třetině:

Anaheim Ducks – 10.
Ve druhé třetině jsme sledovali vyrovnaný hokej, domácí rozhodně svého soupeře nijak nepřevyšovali, přesto se Edmonton dočkal vedoucího gólu, který ve 36. minutě, s přispěním bránícího Wagnera a díky své šikovnosti, vstřelil Letestu. V dresu Anaheimu odvádí skvělou práci Ondřej Kaše, který na ledě doslova hýří aktivitou, kterou by bylo dobré přetavit v nějaký ten gól či alespoň bod.

40:00

39:32

John Gibson lapil střelu Puljujärviho, v hledišti to jenom tak zahučelo.

39:21

Nugent-Hopkins bojuje o puk v rohu útočné třetiny.

39:00

Poslední minuta druhé třetiny.

38:42

Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Simon Despres – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

38:38

Zack Kassian pálí z mezikruží, ale střelu vyráží John Gibson nad branku, hra přerušena.

38:05

Ananheim přečkal oslabení naprosto s přehledem, jediný střelecký pokus si v přesilové hře připsal Leon Draisaitl.

37:54

36:54

Edmonton se drží v útočném pásmu, přesilová hra je to ale spíše taková chaotická.

35:54

Holzer oslabuje svůj tým, přesilová hra Edmontonu.

35:15

Edmonton právě vstřelil branku!
MARK LETESTU to udělal šikovně, za brankou Anaheimu zastavil a vydal se do protisměru, poslal puk do brankoviště, kde si ho nechtíc sráží do branky bránící Wagner. Asistence: Patrick Maroon a Griffin Reinhart.

34:33

Edmonton se snaží dostat z vlastní třetiny, povedlo se, puk ale získává Anaheim.

32:20

Anaheim rozehrává zpoza vlastní branku, na modré však čekají pozorní obránci Edmontonu.

31:33

Jacob Larsson pálí z pravé strany, ale netrefuje branku Edmontonu.

30:24

Ondřej Kaše odstaven u mantinelu od puku Adamem Larssonem.

29:12

Střelu Patricka Marrona dokázal zablokovat Simon Despres.

27:17

Anaheim v útočném pásmu, souboji na pravé straně, nakonec před Sörensenem chytá Talbot.

26:11

Talbot přerušuje hru, ve druhé třetině má mnohem více práce, než ve třetině první, tentokrát ho otestoval Mason Raymond.

25:25

Slepyšev nachází Pitlicka, ten pálí z mezikruží, ale Gibson je pozorný a chytá.

25:04

Souboj za brankou Cama Talbota, Bergenheim ztrácí puk, hrají domácí.

23:44

Ondřej Kaše je opět vidět v útočném pásmu Edmontonu, Cam Talbot musí po jeho střele z levé strany zasahovat, hra přerušena.

23:06

Gólman Edmontonu opět přerušuje hru, tentokrát po střele Kossily z pravé strany.

22:44

Joseph Cramarossa pálí z pravé strany, Cam Talbot chytá a přerušuje hru.

21:27

Ofsajd na útočné modré zastavuje akci Edmontonu.

20:01

Další třetina začne přibližně v 4:04.
Statistika střel na branku:

Edmonton Oilers – 15

Anaheim Ducks – 11.
První třetina je za námi, více ze hry měli domácí, kteří Anaheim do šancí v podstatě nepouštěl. Výjimkou je gól Sörensena, který vyrovnával na 1:1 po chybě obránce Edmontonu. V dresu Kačerů je velmi aktivní Ondřej Kaše, který se v průběhu první části dostal do několika šancí, ani jednou ale neskóroval. Olejáři skórovali hned v úvodu zápasu, kdy se ve 3. minutě prosadil Maroon, všechny ostatní šance pochytal výborně chytající Gibson.

20:00

19:48

Výborná střela Kassiana z pravé strany, těžký zákrok Gibsona!

19:35

Anaheim znovu pod tlakem ve vlastní třetině.

19:00

Poslední minuta první třetiny.

18:54

Ondřej Kaše se opět prodral do koncovky, po vyhraném vhazování ve vlastní třetině a rychlém průniku po pravé straně, jeho střelu ale zblokoval Griffin Simpson.

18:39

Mark Fayne pálí od modré, z levé strany, John Gibson chytá a přerušuje hru.

18:08

Edmonton je v závěru třetiny aktivnější a drží se v útoku.

16:58

Co je to platné, když Pitlick o něho vzápětí přichází, po souboji u mantinelu.

16:45

Nahozený puk za branku Anaheimu, Slepyšev ho vybojoval zpět.

15:24

Anaheim právě vstřelil branku!
Chyba v rozehrávce Edmontonu, obránce tam na pravé straně doslova namazal NICKU SÖRENSENOVI, který se dostal sám před Talbota, přes kterého poslal puk do branky Oilers. Bez asistence.

15:17

Cam Talbot má puk kdesi ve své výstroji, pravděpodobně v lapačce, hra přerušena.

14:59

Až nyní Ondřej Kaše dostává puk ze třetiny.

14:39

Jakupov z pravé strany sjel do zakončení, ale John Gibson vyráží, domácí zůstávají v útoku.

13:08

Vhazování ve středovém kruhu, puk míří za branku Anaheimu, hrají hosté.

12:45

Edmonton se sice dostal do útočného pásma, ale nedokázal se vymanit před branku.

11:54

Ondřej Kaše si sjel z pravé strany do zakončení, ale branku těsně minul, byla to však dobrá pozice ke skórování!

11:23

Anaheim svírá svého soupeře před brankou.

10:20

John Gibson má puk ve své lapačce a přerušuje hru po střele Griffina Reinharta.

09:25

08:40

Hosté se osvobozují, puk míří ze třetiny Anaheimu.

07:53

Hosté jsou již alespoň ve čtyřech.

07:25

Další vyloučený v sestavě Anaheimu, na trestnou lavici usedá Simon Despres za faul loktem v souboji s Jakupovem.

06:58

Ritchie dokázal vyhodit puk ze třetiny, hosté bleskově střídají.

06:45

Edmonton se sice drží v útočném pásmu, ale je to bez střel.

05:53

Ryan Garbutt oslabuje svůj tým za hákování, přesilová hra Edmontonu.

05:12

Opět se hra přerušuje, bude se vhazovat ve třetině Anaheimu.

04:36

Další zákrok Cama Talbota, který si nyní poradil se střelou Seana Bergenheima.

03:56

Cam Talbot chytá střelu Joshe Mansona.

02:55

PATRICK MAROON se dostal před branku Anaheimu, kde doklepl odražený puk pohodlně za záda Gibsona. Asistence: Oscar Klefbom.

02:13

Anton Slepyšev ztroskotal ve středním pásmu na J. Larssonovi.

00:01

Edmonton Oilers: Talbot (Gustavsson) – Reinhart, Fayne, Larsson, Klefbom, Simpson, Gryba – Puljujärvi, Nugent-Hopkins, Pouliot – Maroon, Jakupov, Draisaitl – Kassian, Letestu, Hendricks – Pitlick, Lander, Slepyšev

Anaheim Ducks: Gibson (Bernier) – Holzer, Despres, Manson, J. Larsson, Stoner, Montour – Sörensen, Sgarbossa, Garbutt – Boll, Wagner, Bergenheim – Raymond, Cramarossa, Kossila – O. Kaše, Nattinen, Ritchie.

Anaheim Ducks
Kačeři také neprožívají vydařenou přípravu. V prvním zápase nestačili na svém ledě na Kojoty z Arizony (1:2). Den poté dostali krutý příděl 1:6 v Los Angeles. Vítězství se Anaheim nedočkal ani v utkání na ledě Arizony (2:3). V posledním odehraném zápase pak na svém ledě Anaheim podruhé v přípravě podlehl Los Angeles (0:1)! Kačeři tak čekají na první vítězství.
Edmonton Oilers
Olejáři zahájili přípravu dvěma výhrami v dvojzápase s Calgary, které porazili 2:1 (venku) a 4:2 (doma). Ve třetím zápase přišla porážka ve Vancouveru (3:5) a také na ledě Winnipegu se Edmontonu nedařilo (1:5). Až v posledním odehraném zápase se Olejáři opět mohli radovat, když porazili, v přípravě tápající, Los Angeles Kings.
Vítejte u dnešního on-line přenosu přípravného utkání před startem nového ročníku NHL, v němž EDMONTON OILERS přivítá na svém ledě ANAHEIM DUCKS.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.

2:1

Branky a nahrávky: 3. Maroon (Klefbom), 36. Letestu (Maroon, Reinhart) – 16. Sörensen

Rozhodčí: Joannette, Lee – Cherrey, Galloway

02:55 EDM 1:0 Maroon (Klefbom)
05:53 ANA 2 Garbutt, hákování
07:25 ANA 2 Despres, faul loktem
15:24 ANA 1:1 Sörensen
35:15 EDM 2:1 Letestu (Maroon, Reinhart)
35:54 ANA 2 Holzer, sekání
38:42 ANA 2 Despres, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo