05.10.2016, 02:30 • United Center, Chicago • Jan Šlapáček (@Slapi1)

Tipsport: 1.97 3.7 3.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Michal Kepmný (CHI) 0+1, 1 střela, čas na ledě 20:36
Richard Pánik (CHI) 1+0, 1 střela, čas na ledě 14:08
Martin Frk (DET) 0+0, 0 střel, čas na ledě 12:26
1. Alexandre Fortin (CHI) 1+1
2. Duncan Keith (CHI) 0+2
3. Ryan Hartman (CHI) 1+0
Hokejisté Chicaga dnes podali výborný výkon a zaslouženě poráží Detroit vysoko 6:1. Domácí vstřelili v každé třetině dvě branky, zatímco hosté se trefili pouze ve střední části.

Střely na branku: 32 – 18.

59:45

V United Center se oslavuje vysoké vítězství nad rivalem, Chicago dnes Detroit přehrálo téměř ve všech směrech.

58:33

58:33 Arťom ANISIMOV - 6:1

58:33

Chicago právě vstřelilo branku!
Blackhawks nakonec přesilovou hru využívají a přidávají šestou branku. Forsling na pravém kruhu naznačil střelu, místo toho však našel hůl ARŤOMA ANISIMOVA, jenž bez problémů nasměroval kotouč za Howarda. Asistence: Gustav Forsling a Brian Campbell.

58:00

Chicago si dokázalo vytvořit v útočném pásmu solidní tlak, ale ani jeden střelecký pokus neskončil v brance Howarda.

57:10

Aubry se v oslabení dostal do šance a z mezikruží trefil tyčku!

56:50

Tangradi si u hrazení vyšlápl na Kanea a je vyloučen na dvě minuty. Přidá Chicago v přesilové hře šestou branku?

55:23

Gólmani se musí v posledních minutách nudit, protože se vůbec nestřílí.
Dnešní utkání sleduje 20 407 diváků.

53:06

Tento duel se velmi rychle blíží ke svému konci. V posledních střídáních tempo výrazně opadlo.

51:00

Chicago se ve zkrácené přesilové hře nedokázalo prosadit, hosté se zvládli ubránit.

50:03

Staňte se fanoušky NHL.cz!

50:03

49:07

Campbellova střela z pravého kruhu skončila v pohotové lapačce Howarda.

48:54

Larkin při napadání podrazil Kempného a již míří na trestnou lavici.

6:1

Branky a nahrávky: 6. Hartman (Keith, Motte), 17. Hinostroza (Desjardins), 24. Pánik (Fortin, Campbell), 39. Schmaltz (Panarin, Keith), 47. Fortin (Krüger, Kempný), 59. Anisimov (Forsling, Campbell) – 35. Aubry (Callahan, Tangradi)

Chicago Blackhawks: Crawford (32. Darling) – Forsling, Campbell, Keith, van Riemsdyk, Kempný, Seabrook – Fortin, Anisimov, Kane – Panarin, Schmaltz, Pánik – Motte, Krüger, Hartman – Hinostroza, Desjardins, Tootoo

Detroit Red Wings: Howard (Pasquale) – DeKeyser, Marčenko, Ericsson, Sproul, Lashoff, Renouf – Abdelkader, Larkin, Pulkkinen – Athanasiou, Helm, Mantha – Tangradi, Aubry, Callahan – Bertuzzi, Lorito, Frk

Rozhodčí: Luxmore, Rehman – Gawryletz, Murchison

Diváci: 20 407

05:04 CHI 1:0 Hartman (Keith, Motte)
10:52 DET 2 Ericsson, nedovolené bránění
12:49 CHI 2 Forsling, podražení
16:19 CHI 2:0 Hinostroza (Desjardins)