01.10.2016, 21:30 • Coliseo el Pueblo, Cali (COL) • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 1.8 4.1 3.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

39:41

39:41 Eder LIMA - 4:5

39:41

Rusko právě vstřelilo branku!
EDER LIMA (10) proměnil pokutový kop a 19 sekund před koncem snižuje na 4:5, když vedle levé nohy couvajícího Nicolase Sarmienta zamířil přízemní střelou k pravé tyči. Drama vrcholí!

38:56

38:56 Dmitrij LYSKOV - 3:5

38:56

DMITRIJ LYSKOV (3) před bránou zalepil přihrávku z pravého křídla od Vladislava Šajachmetova a poté míč pravačkou uklidil k pravé tyči, to už je ale zřejmě příliš pozdě! Asistence: Vladislav Šajachmetov (2).

38:19

38:19 Constantino VAPORAKI - 2:5

38:19

Argentina právě vstřelila branku!
CONSTANTINO VAPORAKI (1) se dostal k míči po zablokované střele Romula a přes celé hřiště míč levačkou poslal do prázdné brány. Constantino Vaporaki střílí svůj první gól na mistrovství světa a zřejmě za ním dělá zlatou tečku!

22:33

22:33 Alan BRANDI - 2:4

22:33

ALAN BRANDI (4) si naběhl před bránu na přihrávku svého spoluhráče z pravého křídla a pod padajícím Gustavem poslal míč během necelé minuty podruhé do sítě. Argentina vede po dvou slepených gólech 4:2! Asistence: Leandro Cuzzolino (5).

21:35

21:35 Alan BRANDI - 2:3

21:35

ALAN BRANDI (3) skvěle usměrňoval kolmou přihrávku svého spoluhráče mezi nohy Gustava, který sice skvěle zakročil, proti jeho následné dorážce už byl ale bezmocný.

21:18

21:18 Eder LIMA - 2:2

21:18

Robinho si na pravém křídle pohrál s míčem a poté mezi nohama protihráče přihrál EDEROVI LIMOVI (9), který si pokryl zády k bráně míč a z otočky pravačkou vymetl pravý horní roh brány.

19:34

19:34 Leandro CUZZOLINO - 1:2

19:34

Brankář Nicolas Sarmiento šel příliš rychle do kolen a LEANDRO CUZZOLINO (4) po jeho pravici zamířil přesně do levého horního rohu brány. Argentina se těsně před přestávkou ujímá vedení 2:1 a otáčí vývoj na svou stranu!

15:49

15:49 Alamiro VAPORAKI - 1:1

15:49

Cristian Borruto pálil přesně do levého horního rohu brány a Gustavo předvedl skvělý zákrok, jenže vzápětí se dostal k míči Maximiliano Rescia, který střílenou přihrávkou našel na vzdálenější pravé tyči ALAMIRA VAPORAKIHO (4), který z blízkosti zamířil do prázdné brány a vyrovnal na 1:1! Asistence: Maximiliano Rescia (1).

15:23

15:23 Eder LIMA - 1:0

15:23

Brankář Sarmiento po tvrdé střele z pravého křídla sice předvedl skvělý zákrok, jenže vzápětí se z dorážky nadvakrát nebo natřikrát prosadil EDER LIMA (8), který posílá Rusko v závěru prvního poločasu do vedení.

4:5

konec (1:2)

Branky: 16. Lima, 22. Lima, 39. Lyskov (Šajachmetov), 40. Lima (10 m kop) – 16. A. Vaporaki (Rescia), 20. Cuzzolino (10 m kop), 22. Brandi, 23. Brandi (Cuzzolino), 39. Vaporaki

Karty:   20. Abramovič (RUS), 34. Robinho (RUS), 35. Zamtaradze (RUS) – 10. Sarmiento (ARG), 20. Brandi (ARG), 30. Basile (ARG), 32. Vaporaki (ARG)

Rusko: Gustavo (Zamtaradze, Vikulov) – Čiškala, Eder Lima, Robinho, Davydov – Šajachmetov (C), Lyskov, Romulo, Milovanov, Abramov, Niiazov, Abramovič. Trenér: Sergej Skorovič (RUS).

Argentina: Sarmiento (Quevedo, Mosenson) – Wilhelm (C), Borruto, Brandi, Taborda – Stazzone, A. Vaporaki, Battistoni, Rescia, Cuzzolino, Basile, C. Vaporaki. Trenér: Diego Giustozzi (ARG).

Rozhodčí: Fernando Gutierrez Lumbreras (ESP). Druhý rozhodčí: Daniel Rodriguez (URU). Třetí rozhodčí: Nurdin Bukuev (KGZ). Časoměřič: Khamis Hassan Alshamsi (UAE)