ČEZ Extraliga žen

FbŠ pipni.cz Bohemians – Crazy girls FBC Liberec

5:1

konec (1:0, 0:1, 4:0)

28.09.2016, 15:00 • Sportovní hala Děkanka, Praha • 3. kolo • Alan Šrámek (@TramekCZ)

Nejlepší hráčky utkání:

Nikol Pekárková (LIB)
Uliana Veselova (BOH) (16:46:09)
Je konec. Vyrovnané utkání se zlomilo až ve třetí třetině, kde se podařilo domácím hráčkám čtyřikrát skórovat. Velkou zásluhu na vítězství má i Hana Poláková, která zkompletovala v dnešním utkání hattrick.

59:27

Tentokrát se před brankou zjevila Adéla Bočanová, jejíž rána byla ztečována do rohu. Utkání se již spíše dohrává.

58:43

Zittová se dostala na střed a vyprášila hruď Aleny Vokaté v brance Liberce.

58:01

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:54

Dostalíková měla míček na levé straně, ale proti přesile o něj brzy přišla.

55:37

A mohla tu být čtvrtá branka v podání Polákové, ta však chtěla v dobré pozici přihrávat ještě na Hyršlovou a celou akci vyšperkovat. Jejich snažení zmařila jedna z vracejících se obránkyň Liberce, která míček vypíchla.

54:06

Bohemians je pochopitelně při chuti a domácí florbalistky se snaží přidat další branku. Liberec se ještě snaží, ale sami hráčky dobře ví, že to bude již velmi těžké.

53:27

Bohemians právě vstřelilo branku!
Je tu další branka v síti Liberce. HANA POLÁKOVÁ dostala nabito na levou stranu, odkud tvrdou ránou do horní poloviny branky překonala přesouvající se Vokatou a zkompletovala tak dnešní hattrick. Asistence: Iveta Hyršlová.

53:13

Vteřinu poté, co Loudová opustila trestnou lavici se dokázala prosadit HANA POLÁKOVÁ. Asistence: Veronika Zittová.

52:34

Hostující hráčky se zatím brání velmi dobře a klokanky do ničeho nepouští.

52:03

Domácí florbalistky jsou opět před brankou Liberce. Vokatá zatím zasahovat nemusela.

51:12

Vyloučení v týmu Crazy girls FBC Liberec (Veronika Loudová – 2 minuty, Vysoká hůl).

50:01

Je před námi posledních deset minut. Dokáží se hráčky Liberce nadechnout k náporu a zdramatizovat toto utkání?

49:05

Koníčková byla vepředu sama, tak raději vracela míček zpět. Její spoluhráčky mezitím stihly vystřídat.

47:53

Bohemians svůj tlak v přesilové hře přetavilo ve třetí branku. Tu obstarala střelou z první z levé strany IVETA HYRŠLOVÁ. Asistence: Adéla Bočanová.

47:09

Domácí hráčky jsou zaparkované před brankou Liberce. Vokatá musí být neustále ve střehu, ačkoliv ještě zasahovat nemusela.

46:41

Vyloučení v týmu Crazy girls FBC Liberec (Šárka Mlejnková – 2 minuty, Bránění ve hře).

5:1

Branky a nahrávky: 2. Bočanová (Rybíčková), 44. Poláková (Kalecká), 48. Hyršlová (Bočanová), 54. Poláková (Zittová), 54. Poláková (Hyršlová) – 21. Koníčková (Loudová)

FbŠ pipni.cz Bohemians: Veselova (Omelková) – Nguyenová, N. Havlíková, Fellerová, Rybíčková, Nová, Patakyová – Chvátalová, Jelínková, Hyršlová – Preisslerová, Slavíková, Poláková – Kalecká, Semeráková, Bočanová – Zittová.

Crazy girls FBC Liberec: Vokatá (Štěpánová) – Gruntová, Koníčková, Dlouhá, Klánová, Loudová, Kabeláková – Dostalíková, Veidlová, Leierová – Pekárková, Kronychová, Plíšková – Tomanová, Mlejnková, Šamaninová.

Rozhodčí: Michaela Konečná a Veronika Wienerová

01:49 BHS 1:0 Bočanová (Rybíčková)
12:13 BHS 2 2min Patakyová, Sekání
20:14 GIL 1:1 Koníčková (Loudová)
31:27 GIL 2 2min Gruntová, Špatné střídání
43:58 BHS 2:1 Poláková (Kalecká)