ČEZ Extraliga žen

ELITE PRAHA – TJ Sokol Královské Vinohrady

5:4

po prodl. (1:3, 0:0, 3:1 - 1:0)

28.09.2016, 12:00 • Sportovní hala Děkanka, Praha • 3. kolo • Alan Šrámek (@TramekCZ)

Je dobojováno. Elite pro sebe získalo v prodloužení bonusový bod navíc, který vystřelila povedenou kličkou Petra Nosková. Elite tak dokonalo velký obrat, když již v osmé minutě prohrávalo 0:3. (13:59:27)

62:27

Elite Praha právě vstřelilo branku!
Je rozhodnuto. PETRA NOSKOVÁ dostala míček za obranu Vinohrad a tváři v tvář Vyrobíkové si věděla rady. Na její kličku do bekhendu byla brankářka Vinohrad krátká. Asistence: Aneta Šmídová.

61:07

Útočné snažení Vinohrad zastavil faul jedné z domácích florbalistek.

60:17

Tvrzníková dostávala přihrávku do běhu, ale nakonec na něj hostující hráčka nedosáhla.

60:01

Základních šedesát minut o vítězi nerozhodlo. Elite dokázalo výborným výkonem otočit z 0:3 na 4:3. Vinohrady však přispěchaly s rychlou odpovědí z hole Tvrzníkové, která využila přesilovou hru. Vinohrady mohla z trestného střílení poslat do vedení Macurová, ovšem proti Gécové neuspěla. O druhém, bonusovém bodě rozhodne prodloužení, popřípadě nájezdy.

60:00

59:24

Hra se přitvrzuje. Na zemi je další hráčka, tentokrát se jedná o domácí Divišovou. Také ona bude v pořádku.

58:46

Jedna z hostujících hráček zůstala po jednom ze soubojů ležet na zemi, ale vypadá to, že bude nakonec v pořádku a bude pokračovat ve hře.

58:01

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:33

Na jedné straně se zjevila ve velké šanci Šmídová, o malou chvíli na druhé straně zakončovala Petra Honzová také v dobré příležitosti. Obě brankářky však předvedly výborné zákroky.

56:42

Domácí hráčky hrají v plném počtu.

56:19

Jedna z hostujících hráček pálila ihned z první z levé strany. Branku Elite ovšem neohrozila.

55:22

Vinohrady se ihned usadily před brankou Elite, kde kombinují a snaží se chodit do zakončení. Gécová musí být neustále v pozoru.

54:42

Vyloučení v týmu ELITE PRAHA (Aneta Šmídová – 2 minuty, Sekání).

54:42

Zuzana Macurová se dostala před Gécovou, nic nevymýšlela a snažila se jí prostřelit k tyči. Míček jí ovšem lehce sjel a hostující hráčka z nájezdu minula branku.

54:42

Bylo nařízeno trestné střílení pro TJ Sokol Královské Vinohrady.

5:4

Branky a nahrávky: 15. A. Šmídová (Reischlová), 45. Vranová (Reischlová), 45. Reischlová (Nosková), 52. Miklíková (Hubáčková), 63. Nosková (A. Šmídová) – 3. Bartošová (Trunečková), 4. Honzová (Tvrzníková), 8. Macurová, 53. Tvrzníková

ELITE PRAHA: Gécová (Zelená) – Divišová, Vranová, M. Nováková, N. Mrázková, Hubáčková, Hnátová – A. Šmídová, Pechánková, Nosková – Vejdělková, Ryman, Miklíková – Fellerová, Neubergerová, Reischlová – Denková, Veharová.

TJ Sokol Královské Vinohrady: Vyrobíková (A. Kutnarová) – F. Kutnarová, Sladkovská, Čermáková, Lingová – Reichová, Macurová, Tvrzníková – Jarešová, Honzová, Trunečková – Bursová, Bartošová, Zelníčková – Šádková, Bartůňková, Vavřinová – Dobisíková, Trunečková.

Rozhodčí: Jan Knap a Martin Kněžík