konec (0:0)

27.09.2016, 20:45 • Telia Park, Kodaň • Skupina G • Martin Švejkar

Tipsport: 1.78 3.67 4.85 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě pro dnešek vše. Na shledanou u nějakého dalšího online přenosu! (22:43:13)
Hosté ve druhém poločase herně zcela propadli a z Dánska si nakonec odvezou zasloužený debakl! Po bezbrankovém prvním poločase Kodaň ve druhé půli jasně dominovala a k vidění byly dlouhé pasáže hry, při nichž se Bruggy vůbec nedostávaly k balónu. Gólovou kanonádu navíc nešťastně odstartoval hostující Stefano Denswil, který si vstřelil "ukázkový" vlastňák, a aby toho nebylo málo, o pět minut později zavinil pokutový kop. Ten sice Augustinsson neproměnil, ale Kodaň to nemuselo mrzet, protože domácí hráči se nakonec začali prosazovat a gólovou trefu si postupně připsali Delaney, Santander a v nastaveném čase Jørgensen. Navíc Delaneyho branka byla naprosto nádherná a zajisté bude aspirovat na titul nejkrásnějšího gólu tohoto kola LM.

90+3

90+2

90+2. Mathias JØRGENSEN - 4:0

90+2

Kodaň právě vstřelila branku!
Hosté ještě jednou kapitulují! Obrana Brugg si při rohovém kopu nepohlídala na malém vápně MATHIASE JØRGENSENA, který se zblízka prosazuje hlavou. Asistence: Ludwig Augustinsson.

90+1

Pavlovičovu střelu nebezpečně přizvedl bránící hráč a oblouček nakonec zapadl do zámezí. Kodaň bude zahrávat roh.

90+1

Skotský rozhodčí nastavuje tři minuty nad rámec klasických devadesáti. Domácí v tuto chvíli kombinují na útočné polovině.

90

Další zbytečný faul ve středu hřiště, u míče bude Kodaň.

89

Ani hostující brankář už příliš nepospíchá s odkopem od brány. Na hřišti už se spíš tak trochu čeká na konečný hvizd.

88

Claudemir vidí zcela zbytečnou žlutou kartu, poté co na polovině hřiště viditelně držel Pavloviče za dres.

86

Kodaň drží míč na svých kopačkách, do kombinace zapojuje i Olsena a už se nikam nežene.

85

Zdá se, že hosté už jsou trochu smířeni se svým osudem. Na tribunách už se oslavuje a těžko si představit, že by ze závěrečných minut zápasu bylo drama.

84

Střídání v týmu FC Kodaň: ze hřiště odchází Rasmus Falk, přichází Danny Amankwaa.

82

Roh si vzal na starost Vormer, který svým centrem nenašel nikoho ze spoluhráčů.

81

Nově nastoupivší Gedoz centroval do šestnáctky, kde však balón odvrátil hlavou Jørgensen. Hosté získali alespoň rohový kop.

79

Střídání v týmu Club Brugge KV: ze hřiště odchází José Izquierdo, přichází Felipe Gedoz.

79

Střídání v týmu FC Kodaň: ze hřiště odchází Federico Santander, přichází Andrija Pavlović.

77

Wesley se nerozpakoval a zkusil vypálit zdálky, jenže ani zdaleka se mu nepodařilo napodobit Delaneyho, jelikož trefil hned prvního bránícího hráče.

4:0

konec (0:0)

Branky: 54. Denswil (vla.), 64. Delaney, 69. Santander (Augustinsson), 90+2. Jørgensen (Augustinsson)

Karty:   56. Jørgensen (KOD) – 58. Vormer (BGY), 88. Claudemir (BGY)

Neproměněná penalta: 61. Augustinsson (KOD), brankář Butelle zneškodnil

Držení míče: 59 % : 41 %.
Střely na branku: 10:2. Střely mimo: 2:3. Rohy: 7:1. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 14:14.

FC Kodaň: Olsen – P. Ankersen, Jørgensen, E. Johansson, Augustinsson – Verbič (67. Toutouh), Delaney (C), Kvist, Falk (84. Amankwaa) – Santander (79. Pavlović), Cornelius.
Náhradníci: Andersen – Antonsson, Høgli, Kusk, Amankwaa, Pavlović, Toutouh.

Club Bruggy KV: Butelle – van Rhijn, Poulain, Denswil, De Bock – Vormer, Claudemir, Simons (C), Vanaken (46. Limbombe) – Vossen (63. Wesley), Izquierdo (79. Gedoz).
Náhradníci: Bruzzese – Cools, Diaby, Wesley, Gedoz, Limbombe, Pina.

Rozhodčí: Craig Thomson – Alan Mulvanny, David McGeachie (všichni Skotsko)