Liga mistrů

Sporting Lisabon – Legia Varšava

2:0

konec (2:0)

27.09.2016, 20:45 • Estádio José Alvalade, Lisabon (POR) • Skupina F • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 1.25 6.2 13.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Sporting Lisabon si během prvního poločasu vybudoval dvoubrankový náskok, když se po Bryanovi Ruizovi prosadil Bas Dost. Po přestávce už domácí zápas pouze kontrolovali a v klidu ho dohráli. Legie Varšava se během zápasu nedostala ani k jedné střele na bránu a s tím myslet na úspěch těžko. Konečný výsledek. Sporting Lisabon 2 Legia Varšava 0. (22:47:14)

90+3

90

Nad rámec zápasu byly nastaveny 3 minuty.

89

Do konce utkání zbývá pouze jedna minuta a Sporting Lisabon pohodlně kráčí za prvními třemi body, zatímco Legii reparát po debaklu proti Borussii Dortmund nevyšel.

88

Michajl Alexandrov rozehrál na levém křídle po sraženém centru rohový kop, jeho následný pas byl ale odvrácen.

87

Střídání v týmu Sporting Lisabon: ze hřiště odchází Bryan Ruiz, přichází Radosav Petrović.

87

Žlutou kartu dostává Jakub Rzeźniczak (Legia Varšava).

87

Jakub Rzeźniczak sestřelil u postranní čáry po nádherné kombinaci Sportingu po pravém křídle Joela Campbella.

86

Střídání v týmu Legia Varšava: ze hřiště odchází Thibault Moulin, přichází Michał Kopczyński.

85

Lazar Marković se snažil prosadit v šestnáctce proti trojici protihráčů, jenže proti přesile neuspěl a poté jen bezmocně rozhodil rukama.

84

Na střídačce už se vysvléká do dresu Aleksandar Prijović, který za pár okamžiků přijde na hřiště.

83

Sporting nikam nespěchá a nyní ve stoje kombinuje na vlastní polovině hřiště. Z pohledu domácích není kam spěchat.

82

Střídající Joel Campbell předvedl uprostřed hřiště krásný slalom navzdory ztrátě stabilitě a poté kolmou přihrávkou našel v šestnáctce Lazara Markoviće, jehož střela levačkou byla zablokována.

81

Vadis Odjidja-Ofoe se rozeběhl proti míči a ze standardní situace zkusil vypálit přímo na bránu, jenže jeho tvrdou ránu zablokovala dobře postavená zeď.

80

Hosté vybojovali na pravé straně hřiště standardní situaci, kterou rozehraje s osmičkou na zádech střídající Vadis Odjidja-Ofoe.

79

Legia využívá toho, že Sporting trochu vyklidil pole a spěchá směrem vpřed.

78

Bryan Ruiz se ve druhém poločase trošku vytratil, byl to ale právě on, kdo otevřel skóre dnešního zápasu a jeho gól je zatím vítězný.

77

Oba týmy mají k dispozici ještě jedno střídání, jenže nelze předpokládat, že poslední změna v sestavě by Legii v dnešním zápase spasila.

76

Střídání v týmu Sporting Lisabon: ze hřiště odchází Gelson Martins, přichází Joel Campbell.

2:0

konec (2:0)

Branky: 28. B. Ruiz, 37. Dost (Adrien Silva)

Karty:   39. Guilherme (LEG), 87. Rzeźniczak (LEG)

Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 5:0. Střely mimo: 6:4. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 6:5. Fauly: 10:16.

Sporting Lisabon: Patrício – João Pereira, Semedo, Coates, Jefferson – Adrien Silva (C), W. Carvalho – Bruno César (67. Marković), G. Martins (76. Campbell) – Dost, B. Ruiz (87. Petrović).
Náhradníci: Beto – Schelotto, Marković, Campbell, Petrović, P. Oliveira, André.

Legia Varšava: Malarz – Bereszyński, J. Czerwiński, Rzeźniczak (C), Hloušek – Jodłowiec, Moulin (86. Kopczyński) – Langil (46. M. Alexandrov), Radović, Guilherme – Nikolić (60. Odjidja-Ofoe).
Náhradníci: Cierzniak – Odjidja-Ofoe, Kopczyński, Hämäläinen, Broź, M. Alexandrov, Prijović.

Rozhodčí: Michael Oliver. Asistenti: Stuart Burt, Gary Beswick. Čtvrtý rozhodčí: Stephen Child (všichni ENG)