0:1

konec (0:1, 0:0, 0:0)

24.09.2016, 12:00 • ZS Kolín • 8. kolo • Tereza Hölzlová

Hezký zbytek dne. (14:03:29)
Jediná branka z konce první třetiny rozhodla souboj Kolína s lídrem tabulky. Hradec Králové měl v zápase víc ze hry, ale Kolín dobře bránil a do poslední chvíle čekal na vyrovnávací gól.

59:50

Hra v rohu.

59:30

Kolín bez gólmana, 5 na 5.

59:12

Kolín se ještě dostal do útočné třetiny, ale zatím bez střely.

58:41

Po dalším vhazování v kolínském obranném pásmu se hraje v rohu kluziště.

58:30

Bojuje se u mantinelu. Hostům to stačí, to pro domácí je tato situace nevýhodná. Chtěli se usadit v pásmu a zkusit hru bez gólmana. To už dnes ale asi nevyjde.

58:08

Toto je podražení Grauera a Kolín se bude do konce utkání bránit.

57:28

Bojuje se ve středním pásmu. Hosté nechtějí udělat chybu dozadu, tak se teď taky víc soustředí na bránění než na útok.

56:47

Hra se přesouvá před kolínskou bránu.

56:35

Na hostech je vidět, že se o své úzké vedení bojí. Domácí i když se snaží teď zuby nehty ještě vyrovnat, mají ke gólu ale poměrně daleko.

56:00

Kolín se teď pere o body v útočné třetině. Hosté ale blokují kolínské přihrávky i střely.

55:32

Jonáš z kruhů vyslal střelu na Březinovu vyrážečku. Poslední čtyři a půl minuty třetí třetiny.

55:14

54:55

Zakázané uvolnění hostí.

54:35

Zheliznyak v oslabení prověřil Koubu. Ten byl připraven.

54:00

Do třetice končí kotouč na zadním mantinelu na druhém konci kluziště.

53:43

A znovu se Kolínští osvobozují a střídají.

53:31

Kolín vyhazuje.

53:14

Kolín jde znovu v této třetině do oslabení. A tlak na gólmana Březinu se ještě zvýší.

52:11

Hostí si dělají v Kolíně střelnici. V této třetině zatím pálí ale "slepejma" a vedou jen díky jedné trefě z konce prvního dějství.

52:00

Posledních osm minut do konce utkání. Kolín je blízko remíze, ale částečně i daleko, protože zatím moc gólovek neměl.

51:12

Mašín po buly ze zákrytu zkoušel zvýšit náskok Východočechů. Nepovedlo se mu to.

50:48

Kolín se tlačil do brejku, Kronus byl ale vytlačen obráncem Hradce Králové a nic z toho nebylo.

50:32

Zakázané uvolnění na druhé straně.

50:00

Zakázané uvolnění hostí. Kolín bude hrát v útočné třetině.

49:33

Třetí třetina se blíží do své druhé poloviny. Kozlové mají šancí na vyrovnání málo. Když budou navíc faulovat a nabízet hostům přesilovky, bude se jim remíza ještě víc vzdalovat.

49:11

Domácí v plném počtu. Tohle oslabení zvládli, ale stálo je to hodně sil.

48:30

Kolín vyhazuje a může vystřídat.

47:51

Střela z kruhů, vykrytá domácím gólmanem.

47:11

Role se obrací. Bránit se bude Kolín. Dudycha dostává dvě minuty za nedovolené bránění. Přesilovka pro hosty.

47:08

Ne ale dlouho. Východočeši rychle vyvezli puk.

46:59

Zakázané uvolnění hostí. Kozlové ještě setrvají po přesilovce v útočném pásmu.

46:50

45:56

Ofsajd Kolína, vhazovat se bude ve středním pásmu.

45:51

Další pěkná akce Kolína, skončila ale bez střely.

45:10

Zheliznyak v dobré pozici, ale nedal.

44:50

Hosté jdou do čtyř. Za hákování vyloučen Sklenář. Vyrovnají Kozlové v přesilovce?

44:41

Hosté se teď rozčilují, že to měl být gól, rozhodčí ale neváhal ani vteřinu. To gól nebyl.

44:22

Záhy střela na kolínského brankáře.

44:07

Kozlové se brání v obranném pásmu. Když už se vydají do útoku, jako před chvílí, tak je obránce většinou dobře vykryje a oni musí střílet ne z nejlepších pozic. Kronus takto teď lehce nabídl Koubovi puk k chycení.

42:38

Mašín to zkoušel zblízka. Ale domácí gólman ho vykryl ramenem.

41:44

Zpoza hráče to zkoušel Dytrych. Kouba jeho pokus viděl.

41:29

První střela třetiny, zasahoval kolínský gólman.

41:29

Oba týmy jsou v plném počtu.

40:01

Oba týmy začínají ve čtyřech díky vzájemnému vyloučení z konce třetiny.

40:01

Další třetina začne přibližně v 13:29.

40:00

39:29

Vzájemné vyloučení. U Kozlů Zdeněk a u soupeře Jonáš. Oba za hrubost.

38:57

38:42

Martinec to zkoušel od modré. Březina byl pozorný.

37:59

Malá strkanice u brankáře Kolína. Vše v pořádku a pokračuje se.

37:29

Kronus drze v oslabení vyzkoušel brankáře hostí. Kouba jeho pokus chytil.

37:01

Hned po buly to zkoušel Matouš. Březina viděl.

36:57

Dvě minuty proti Dytrycha za podražení. Domácí se budou znovu bránit ve čtyřech.

35:44

Vasilev v šanci na druhé straně. Kouba byl připraven.

35:02

Martinec poslal nebezpečný puk od modré. A navíc na soupeře zívala prázdná brána na dorážku. Hostům se ale nezadařilo.

34:34

Ofsajd hostů.

33:59

33:54

Březina chytá další pokus. Kolínské oslabení se blíží k konci.

32:50

Kozlové se brání udatně. Teď puk skončil mimo hřiště a bude se vhazovat ve středním pásmu.

31:59

Vylučuje se. Kozlové budou hrát díky faulu Nutila ve čtyřech.

31:54

A vidí i další střelu hostí.

31:12

Matouš chtěl vyzrát na Březinu. Tomu puk poskočil, ale poradil si sním.

31:00

Hraje se nahoru a dolu. Oba soupeři naráží na obrannou hru soupeře.

29:30

Březina si musel dávat pozor na hradecký pokus z kruhů.

29:08

Zakázané uvolnění Kolína.

28:36

Hradec Králové se vdal do brejku, Kolínští byli ale pozorní.

28:20

A teď střela Dudychy.

28:00

Kolín je stále v útočné třetině. Zatím působí ale bezzubě.

27:32

Zheliznyak se vydal dopředu, ale o puk přišel.

26:45

Zbytek oslabení Kolín zvládl dobře. Už je kompletní.

26:10

Vasilev se vydal do protiútoku. Vystřelil z dálky a Kouba neměl s jeho střelou problém. Alespoň ale ušetřil svému týmy sekundy z oslabení.

25:48

A další pokus od modré. Tentokrát Martincův. Březina znovu nastavil lapačku.

25:38

Od modré to zkoušel Voňka. Jeho střelu Březina ukryl do lapačky.

25:00

Ofsajd Východočechů.

24:45

Kolín dostává další dvouminutový trest. Za podražení je na sgtrestné lavici Zheliznyak.

24:33

24:16

Ani hosté zkrácenou přesilovku nevyužili. Domácí jsou kompletní.

23:18

Hosté v plném počtu. Nic zajímavého k vidění nebylo.

22:16

A Kolín zbytečně fauloval. Za podražení vyloučen Dubovčí. Bude se hrát 4 na 4.

21:18

Kolín si zahraje další přesilovku. Za podražení si šel na dvě minuty sednout na trestnou lavici Sklenář.

20:30

Kolín začal třetinu v útoku. Záhy ale na druhé straně vystřelil Martinec.

20:01

Další třetina začne přibližně v 12:44 .

20:00

19:42

A ještě jeden slibný pokus pro Hradec Králové. Gólman ale puk drží.

18:57

Hradec právě vstřelil branku!

Dlouho se Kozlové zdatně bránili, až se neubránili. Minutu před koncem DENIS MARTINEC překonal kolínskou obranu i gólmana. Asistence: Maršík Václav.

17:50

Hodně se hraje u mantinelů.

17:13

Kolín už se zase brání ve vlastní třetině. Ale šikovně. Hosté hrají bez střeleckých pokusů.

16:34

16:16

A znovu. Kolínu se početní výhoda nedaří.

15:36

A znovu se Hradec Králové osvobozuje.

15:20

Hosté vyhazují.

15:05

První přesilovkové zakončení Kolína. Kouba má puk v náručí.

14:34

Dvě minuty přesilovky pro Kolína. Při jejich tlaku ve třetině se držením provinil Kukla.

14:28

Kolín se zkoušel prosadit v útoku. Dlouho byl puk v rohu, pak ale Kozlové stříleli z mezikruží. Kronusův pokus ale nevyšel.

13:45

Matouš v další šanci. Březina ukázal vyrážečku.

12:50

Kolín se teď ocitl v šanci na brejk, jenže přihrávka neměla oči, a tak se ke střele z dálky dostali hosté. Gólman puk vyrazil.

12:10

Hradec Králové hraje nepřesně a Kolín se zatím lehce brání.

11:06

Jonáš vystřelil od modré. Ztroskotal na připravené holi gólmana.

10:28

Z úhlu to zkoušel po rychlém přechodu Matouš, ale svým pokusem jen vyhnal svůj tým z útočné třetiny.

10:00

Zatím se nehraje nijak dramatický hokej či hokej plný zajímavých akcí. Hosté se zkoušejí prosadit, Kolín brání, je z toho málo střel.

8:47

Kozlové dokázali vyvést puk z pásma a vystřídat. Hosté při pokusu o rychlý přechod hry zahráli icing.

8:01

Kolínští brání svou třetinu jako vlci.

7:17

A na druhé straně nenápadný pokus Kolína od modré. Nutil nahazoval a vyskočil Koubovi z lapačky. Na dorážku poblíž ale nikdo nebyl.

6:45

Kolín se těžko dostává ze třetiny. U mantinelů ale zatím trápí hosty, kteří se moc do střel nedostávají.

5:57

Střela od modré – Voňka našel jen Březinovu lapačku.

5:53

A je z toho zakázané uvolnění Kolína.

5:40

Hraje se zase v kolínském rohu.

5:15

Kolín se chvíli zdržel v útočném pásmu. Střela Goráse skončila mimo bránu.

4:10

Další pokus Hradce Králové. Teď už kolínský Březina zasahoval. Úspěšně.

3:44

Puk Poppela z kruhů prosvištěl kolínským brankovištěm. Jen do rohu.

3:28

A teď zakázané uvolnění Kolína. Hra se zatím hodně kouskuje.

3:04

Po pokusu Kolína na druhé straně si i kolínský gólman připsal první zákrok. Střílel Matouš.

2:30

Teď už se přechod do kolínského pásma hostím povedl. Střela ale mířila do sítě, a tak se hra přesunula do středního pásma.

2:13

A nedaří se jim to ani napodruhé. Vázne rozehrávka a píská se icing.

01:26

Ofsajd hostí – jejich první pokus o projití před kolínskou bránu nevyšel.

01:00

Zatím se hraje víceméně ve středním pásmu. Střela nebyla k vidění ani jedna.

00:01

Obě mužstva už se pomalu připravují na start utkání.
V dresu Hradce Králové se s číslem 7 objevuje ex-Kolíňák Patrik Mašín.
Papírovým favoritem je dnes určitě Hradec Králové.
Hradec Králové stojí na prvním místě tabulky se ziskem 20 bodů. Hradečtí zatím ztratili pouze jeden bod, a to když až po nájezdech porazili ve 2. kole Liberec. Zbylých šest utkání Východočeši vyhráli. Kolín porazili v 1. kole doma 5:2.
Lídra tabulky budu hostit kolínští Kozlové. Ti v posledních třech zápasech získali 7 bodů a posunuli se na šesté místo tabulky. Porazili Písek, bod získali v Českých Budějovicích a naposledy porazili překvapivě Liberec 3:2.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.