konec (1:1, 1:1, 4:1)

24.09.2016, 18:00 • 3. kolo • Info o změnách stavu (Jakub Kopřiva)

Tipsport: 1.45 5.0 3.85 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z mé strany vše, hezký večer. (21:01:28)
Je dobojováno. Sledovali jsme duel, který nakonec lépe zvládl domácí Jablonec, který porazil Děčín 6:3 a vybojoval tedy velmi cenné vítězství.

60:00

59:52

Vlci právě vstřelili branku!
Tak ještě jedna branka! Osm sekund před koncem se prosadil HAVLAS a rozhodl tak o tom, že se Jablonec vyhraje nad Děčínem 6:3! Asistence: Peřina.

59:32

Do prázdné branky se ale vzápětí trefil KAMIL BŘÍŠKA a Jablonec jde tedy těsně před koncem utkání do vedení 5:3! Bez asistence.

59:03

Děčín právě vstřelil branku!
Ale pozor, protože hosté ještě dramatizují konec zápasu. Ve hře bez brankáře se totiž prosadil JAN MOLNÁR. Asistence: Volráb, Hašek.

58:33

Je rozhodnuto! Domácí se v samém závěru ještě jednou prosazují a zvyšují na 4:2, když se prosadil JAN ŠULC. Asistence: Pilař.

46:03

A je tu další branka a opět jdou do vedení domácí hokejisté. Prosadil se MICHAL NEVYHOŠTĚNÝ. Asistence: Havlas, Pavlů.

40:01

Další třetina začne přibližně v 19:37.
Druhá třetina je minulostí. I v této části jsme viděli dvě branky, jednu na každé straně a Jablonec tak hraje s Děčínem nerozhodně 2:2. V poslední periodě to tak bude ještě hodně zajímavé.

40:00

36:00

Jenže i tentokrát dokázal hostující celek srovnat. O vyrovnávací branku se postaral JAROSLAV HAŠEK. Asistence: Zdvořáček.

29:00

A podruhé v utkání jde domácí Jablonec do vedení, když se prosadil VOJTĚCH HAVLAS. Asistence: Pavlů.

20:01

Další třetina začne přibližně v 18:50.
První třetina je za námi. Do vedení se v její polovině dostali Vlci, ale Děčín poté zabral a vyrovnal na 1:1. Žádná další branka nepadla a stav je tedy nerozhodný.

20:00

6:3

Branky a nahrávky: 10. Mulač (Bříška, Tondr), 29. Havlas (Pavlů), 47. Nevyhoštěný (Havlas, Pavlů), 59. Šulc (Pilař), 60. Bříška, 60. Havlas (Peřina) – 15. Vacek (Vaněk, Molnár), 36. Hašek (Zdvořáček), 60. Molnár (Volráb, Hašek)

HC Vlci Jablonec nad Nisou: Stejskal – Moravec, Pilař, Čechura, Pavlů, Zeman, Bílek, Pulec – Šulc, Bříška, Tondr – Nevyhoštěný, Havlas, Gecko – Mulač, Brokeš, Frk – Cadrik, Homolka, Peřina

10:00 JBL 1:0 Mulač (Bříška, Tondr)
15:00 DEC 1:1 Vacek (Vaněk, Molnár)
29:00 JBL 2:1 Havlas (Pavlů)
36:00 DEC 2:2 Hašek (Zdvořáček)
46:03 JBL 3:2 Nevyhoštěný (Havlas, Pavlů)
58:33 JBL 4:2 Šulc (Pilař)
59:03 DEC 4:3 Molnár (Volráb, Hašek)