konec (2:0, 1:1, 1:2)

24.09.2016, 17:00 • 7. kolo • Kateřina Kundertová

Tipsport: 2.7 4.4 2.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Pro dnešek se s vámi poučím. Někdy příště napočtenou. (19:28:12)
Na začátku poslední třetiny Havířov snížil na rozdíl jedné branky z hole Bahounka. Poté ale povedenou tečí skóroval Nicolas Hlava. Přestože se v 55. minutě prosadil Haas, Kadaň si připisuje třetí výhru v sezóně.

58:59

Kůs mohl rozhodnout, ale střelou z levého kruhu trefil jen Krisla.

58:39

Pechova střela několikrát změnila směr, ale nakonec skončila mimo tři tyče.

58:32

Hned po buly to zkoušel Pechanec, Král puk pokryl.

58:30

Oddechový čas pro hosty. Laco zůstává na lavičce.

58:30

Hra je přerušena. Domácí obránce vyhodil puk mimo ledovou plochu.

57:59

Rohan zblokoval ránu Krisla od modré.

57:45

Od modré střílel Štumpf, ale jeho střela zaplachtila mimo branku, kde Král jen rozklekl.

57:39

V závěru si domácí komplikují situaci dalším vyloučením.

57:38

Vyloučení v týmu Sportovní klub Kadaň (Radek Havel – 2 min., nedovolené bránění).

57:11

Hned po buly střílel z otočky Kohout. Laco vyrazil špičkou betonu.

57:09

Petran vyhodil na zakázané uvolnění. Vhazuje se po levici Laca.

56:55

Ofsajd Havířova.

56:41

Po buly pálil Seman, ale trefil jen Hlavu.

56:36

Bekhendové nahození pokryl Král.

56:27

Veselý vystihl rozehrávku. Jeho střelu zblokovala obrana.

56:04

Oba celky střídají. Puk je za brankou Havířova.

55:34

Hned po vyhraném buly střílel Havel. Laco puk vyděl a zakročil.

55:28

Akci hostů zastavil ofsajd. Vhazuje se až před Lacem.

55:12

Meidl z otočky v levém kruhu netrefil bránu.

55:01

Oddechový čas pro domácí.

55:01

Kadaň vyhodila na zakázané uvolnění.

54:55

Krisl si sjel od modré na přihrávku mezi kruhy, proháčkoval se až před Krále, jehož z bezprostřední blízkosti nepřekonal.

54:26

Havířov právě vstřelil branku!
Domácím se nepovedlo vyhodit po pravé straně kluziště, z čehož Havířov vytěžil snižovací branku. Dvořáčkovu střelu vyrazil Král mezi kruhy, kde do kotouče plácl MAREK HAAS. Asistence: David Dvořáček a Jan Maruna.

54:03

Dvořáček v tandemu zvolil střelu. Král vytasil výborný zákrok lapačkou. Vhazuje se po jeho pravici.

53:48

Závar před vlastní brankou ukončil Laco.

53:20

Hra se přelévá ze strany na stranu bez střeleckých pokusů.

52:25

Vyloučení v týmu Sportovní klub Kadaň (Radek Veselý – 2 min., vysoká hůl). TREST ODVOLÁN. Sudí po debatě s Krislem trest zrušil.

52:19

Souboj o puk se posouvá za brankou hostů.

51:30

Za domácí obranou zůstal nehlídaný kotouč, který získal Štumpf. Jeho pokus Král vyrazil k Marunovi, který skákaví kotouč netrefil. Následnou střelu Pechance vyrazil Král betonem.

51:09

Kotalovu střelu z levého kruhu přikryl Král.

50:55

Haas jel v situaci tři na dva, ale přejel rychleji než směl a vystavil se ofsajdu.

50:04

Sztefek vystihl domácí rozehrávku, z vrcholu kruhu trefil pouze Krále.

49:45

Chrpovo střelu srazil Lenďák mimo klec.

49:24

Kůs si chytil uprostřed ledu vysoký kotouč do rukavice, ale jeden z jeho spoluhráčů ho při překročení modré vystavili ofsajdu.

49:16

Trefný byl důrazný u branky. Meidlem vyrazil branku z kolíků.

48:26

Na modré si kadaňské obránce přehodil Kotala, ale poté ztratil puk a ke střele se nedostal.

47:15

Šťovíček stál sám před brankou, jeho střela letěla vysoko nad.

46:44

46:16

Střely Hlavy ani Trefného na branku nedoputovaly.

45:02

Kadaň právě vstřelila branku!
Trefný napálil puk na modré, jeho střelu tečoval NICOLAS HLAVA za záda Laca. Asistence: Jakub Trefný a Jaroslav Kůs.

44:44

Kadaň bude mít 43 vteřin početní výhodu pět na tři.

44:44

Vyloučení v týmu AZ Havířov (Jan Maruna – 2 min., vysoká hůl).

44:15

Zadražil od levého mantinelu Vaňka, jeho střela minula pravou tyč.

43:43

Jeden z havířovských obránců poslal puk mimo led. vhazuje se v prostředním pásmu.

43:27

Vyloučení v týmu AZ Havířov (Jakub Kotala – 2 min., podražení).

43:19

Dvořáček střílel po pěkné souhře ze středu pásma, jeho puk byl zpomalen a sražen jen pár centimetrů mimo pravou tyčku Královy branky.

42:28

42:21

42:02

Havel dobře napadá v pásmu a nenechává Havířov rozehrát.

41:23

DAVID BAHOUNEK využil většího prostoru na ledě, po levé straně se natlačil až před bránu, odkud bekhendem zasunul mezi Královi betony. Asistence: Lukáš Bednář.

41:10

Hra se přesunula před Laca.

41:01

Havířov se drží na puku, ale zatím nestřílí.

40:28

Počty se vyrovnají.

40:28

Vyloučení v týmu AZ Havířov (Daniel Štumpf – 2 min., podražení).

40:21

Vyloučení v týmu Sportovní klub Kadaň (Jaroslav Kůs – 2 min., sekání).

40:08

Veselý vystihl rozehrávku domácích, ale ke střele se nedostal.

40:01

Prostřední třetina skončila 1:1. Ve 28. minutě snížil na rozdíl jedné branky Jan Maruna, který vstřelil svůj druhý gól. Dvougólové vedení vrátil domácím Martin Kohout, poté, co Jaroslav Kůs neproměnil trestné střílení. Poslední třetina začne přibližně v 18 hodin a 44 minut.

40:00

39:59

Po souboji v rohu se bude vhazovat ve středním pásmu.

39:17

Havel nahazoval od modré, puk byl před brankou tečován, Laco však stihl vykopnout pravý beton.

39:11

Závar před brankou ukončil Laco. Vhazuje se po jeho levici.

39:01

Začala poslední minuta.

38:48

MARTIN KOHOUT vyslal rychlou střelu z pravého kruhu, Laco zůstal jen koukat... Puk mu prosvištěl kolem betonů. Asistence: Jakub Trefný.

38:31

Zakázané uvolnění Havířova.

38:25

Jaroslav Kůs zvolil rychlou střelou Laca nezaskočil.

38:25

Při úniku byl faulován Kůs. Za Petránovo držení nařídil sudí trestné střílení.

37:44

Haasův pokus byl ztečován mimo Královu branku.

37:18

Z pravé strany střílel Dvořáček, ale Král vyrazil do rohu.

37:01

Sám před Lacem se objevil Beránek, ale na Laca nevyzrál.

36:52

Na druhou stranu se hnal Bednář, jehož střelu Král vyrazil pouze na Sztefka, ale ten byl dobře zablokovaný obráncem.

36:16

Šťovíček po buly vystartoval na steč, projel celé kluziště, ale Laca nezaskočil.

36:09

Sztefek najel do pásma po levé straně, poté vyslal rychlou střelu schovanou za obráncem. Královi sice puk vypadl z lapačky, ale stihl ho přikrýt před dojíždějícími hráči.

35:56

Hlava přihrál zadovkou na Hejcmana, který ale z těsné blízkosti neuspěl.

35:37

Zakázané uvolnění Kadaně.

35:21

Kohout objel půl pásma, ale z vrcholu kruhu vystřelil hodně nad.

34:57

Po pravé straně se do útoku hnal Zadražil, ale Havířov ho u mantinelu obral o kotouč. Následně hosté vyhodili na zakázané uvolnění.

34:48

Zakázané uvolnění domácích.

34:37

Nahozený kotouč ze středního pásma Laco rychle vrátil až za domácí branku.

33:54

Šťovíček vybojoval puk na Krislovi, vyjel před branku, ale zblízka Laca nepřekonal.

33:30

Bednář našel zadovkou Gřeše u pravé tyče Královy brány. Ten si však prostor u tyče pohlídal.

32:34

Matulův pokus od pravého mantinelu nenadělal Královi výraznější radost.

32:14

Do útoku se hnal Havel, ale z levé strany trefil pouze dobře postaveného Laca.

32:07

31:57

Sztefek to zkoušel z brankové čáry, kotouč jen projel brankovištěm.

31:13

Zadražil zastavil postup Sztefka, následně jeden z domácích obránců vyhodil

30:58

Kadaň rychle vyhazuje puk z vlastního pásma.

30:41

Kůs napadá v obranném pásmu hostů, čímž mu znepříjemňuje rozehrávku.

30:29

Výpad Havířova zastavil ofsajd.

30:07

Vhazuje se po Králově pravici. Hned po buly se Kadaň osvobozuje.

30:07

29:44

Král u zadního mantinelu špatně rozehrál. Puk zachytil Hlinka, ale domácí brankář se stihl vrátit.

29:13

Z pokusem Bahounka si Král poradil.

28:33

Hejcman střílel z levého kruhu nad šibenici.

27:34

V přečíslení JAN MARUNA vystřelil z bezprostřední blízkosti. Král vypadal, že má puk pod kontrolou, ale ten mu zvláštním způsobem dopadl až za brankovou čáru. Asistence: David Dvořáček a Karol Korím.

27:03

Dvořáček přihrával přes brankoviště Marunovi, který nedokázal zasunout puk do odkryté brány.

26:45

Nahozený kotouč schoval Král od lapačky.

26:36

Z vrcholu kruhu střílel Gřeš. Král si připisuje další zákrok.

25:58

Havel přenechal za modrou Hejcmanovi, tomu však křižná přihrávka nevyšla a byla sražena do rohu.

25:24

Z buly je vykázán Hlinka. Vhazování se opakuje.

25:24

Blaha střílel od modré. Jeho střelu Laco vyrazil do ochranné sítě.

24:57

24:50

Seman byl za vlastním brankou důraznější. Havířov následně vyhazuje.

24:29

Kadaň je opět ve vlastním pásmu.

23:44

Domácí kombinují v útočném pásmu, ale ke střele se nikdo neodvažuje. Až Szathmáry vystřelil z levé strany mimo.

23:03

Po buly hrál jeden z Kadaňských rukou. Vhazuje se ve středním pásmu.

22:57

Vyloučení v týmu AZ Havířov (Václav Meidl – 2 min., držení hole).

22:40

Kadaň má výhodu. Sudí bude vylučovat.

21:58

Štumpf obešel Tejnora, bombu z pravého kruhu napálil je do Krále.

21:15

Zadražil střílel z pravé strany.

21:04

O kotouč se bojuje ve středním pásmu.

20:34

Dvořáček střílel z pravého kruhu. Králova lapačka byla na správném místě.

20:14

O puk se bojovalo u levého mantinelu. Kotuč se posunul až do obranného pásma domácích.

20:02

Úvodní buly vyhrál pro svůj tým Kůs.

20:01

Kadaň vstoupila do utkání velmi dobře. Již v deváté minutě poslal domácí do vedení Matěj Zadražil, který vstřelil druhý gól v sezóně. Na rozdíl dvou branek zvyšoval Dominik Vaněk v patnácté minutě. Další dvě velké šance ale domácí už neproměnili. Druhá třetina začne přibližně v 17 hodin a 52 minut.

20:00

19:56

Poslední střela Kadaně byla sražena do strany.

19:55

Maruna nedosáhl na dlouhou přihrávku. Ještě pět vteřin před koncem první třetiny se píská zakázané uvolnění.

19:22

Nadvakrát to zkoušel Haas, ale Král si pravou tyčku uhájil.

19:01

Poslední minuta první třetiny.

18:39

Korím na modré vyhodil puk na kadaňskou střídačku. Vhazuje se ve středním pásmu.

18:34

Nahození ze středního pásma Král raději schoval pod lapačku.

18:28

Szathmáry nahodil podél mantinelu, kde byli úspěšnější hosté.

18:18

Ofsajd Kadaně.

18:08

17:55

Havířov znova vyhazuje přes všechny čáry. Z trestu zbývá už jen pár vteřin.

17:25

Puk je opět ve středním pásmu.

16:56

Kadani se přesilovka zatím nedaří. Haas se v úniku dostal ke střele, ale jeho puk minul Královu branku.

16:27

Havířov opět vyhazuje.

16:09

Hned po vhazování se Havířov osvobozuje.

16:08

Vyloučení v týmu AZ Havířov (Lukáš Bednář – 2 min., vysoká hůl).

16:05

Šimkova rána od modré skončila na zadním mantinelu.

15:51

Hejcman byl v situaci dva na dva tvrdě sražen u pravého mantinelu. Sudí zůstávají v klidu.

15:04

Před brankou se snažil tečovat přihrávku Petran. Domácí obránce byl rychlejší a poslal puk do ochranné sítě.

14:42

DOMINIK VANĚK vystřelil, puk byl sražen, ale domácí útočník si ho znovu našel a poslal do odkryté branky. Bez asistence.

14:12

Hejcman se tlačil před branku, ale k zakončení se nedostal.

13:56

Meidl zahajoval útočnou akci, Kadaň dobře napadá a havířovský útočník se vrací do pásma.

13:12

13:09

Také Bednářova střela byla zblokována.

12:56

Kotala nahazoval od modré, jeho střela byla sražena mimo.

12:11

Štumpf pálil z vrcholu kruhu těsně mimo. Následně šel puk až do obranného pásma Havířova.

11:43

Havířov se ani nedostal ke střele a domácí už podruhé vyhazují za Laca.

11:20

Kadaň vyhazuje přes všechny čáry.

11:12

Vyloučení v týmu Sportovní klub Kadaň (Lukáš Vrána – 2 min., držení hole).

11:05

Havířov zahajuje útočnou akci v šesti. Byla signalizovaná výhoda.

10:46

Trefného nahození nedoputovalo k brance.

10:23

Hned po buly střílel Šťovíček hodně nad.

10:22

Vhazování se opakuje.

10:20

Hned z protiútoku to z pravé strany zkoušel Beránek, Laco byl pozorný.

10:06

Bednář střílel od levého mantinelu, od Kůse se puk odrazil mimo ledovou plochu. Vhazování po pravici Krále.

09:59

O puk se bojovalo v pásmu Havířova. Poté Kůs neudržel puk na modré.

09:30

Kůs to zkoušel od mantinelu. Plachtící kotouč Laco vyrazil do rohu.

08:49

Z levého kruhu střílel z otočky Sztefek, Král byl připraven a puk přikryl.

08:15

Kadaň využila neukázněnosti Havířova. Po buly po zakázaném uvolnění střílel od modré Trefný, jeho střelu tečoval za Laca MATĚJ ZADRAŽIL. Asistence: Jakub Trefný.

08:12

Po Tejnorově ráně vyhodil Havířov na zakázané uvolnění.

07:40

Matula střílel po přejetí modré. Král bez problémů zasáhl.

07:28

K puku sprintovali Laco s Kůsem. Havířovský brankář byl rychlejší a puk vyhodil.

07:04

06:49

Štumpf střílel z levé strany přes chumel hráčů. Král se zaskočit nenechal.

06:25

Havířov se na pár okamžiků usadil v pásmu, po čemž se Kadaň osvobodila.

05:49

Kadaň ujížděla do přečíslení tři na jednoho. Zadražilovu přihrávku na volného spoluhráče srazil Lenďák k Lacovi.

05:15

Maruna si vyjel z pravé strany před bránu, odkud to zkusil bekhendem, ale Král byl pozorný.

05:04

Vyloučení v týmu Sportovní klub Kadaň (Tomáš Rohan – 2 min., držení protihráče).

04:43

Havířov se vystavil ofsajdu. Jsou vykázáni do středního pásma.

04:21

Hlava z velkého úhlu prověřil pozornost Laca, který se zaskočit nenechal.

03:54

Chrpa dostal přihrávku do levého kruhu, odkud pálil. Laco si připisuje další úspěšný zákrok.

03:32

Bednář nastřelil pouze prvního hráče před sebou.

03:13

Kotalova střela byla zblokovaná.

02:45

Po zásahu havířovské střídačky se vhazuje po pravici Laca. Hned po buly pálil Šimek, ale střela mu nesedla.

02:13

Šimon nahodil po přejetí modré do útočného pásma a odjel střídat.

01:36

Szathmáry střílel od modré, Laco vyrazil do rohu.

01:27

Hejcman sjel po pravé straně až před Laca, na kterého nevyzrál bekhendovým blafákem.

00:56

Šimek pálil od modré, jeho pokus pokryl Laco.

00:52

00:43

O kotouč se bojuje po pravici Laca.

00:28

První střelu vyslal Veselý ze spojnice kruhů.

00:02

K prvnímu kotouči se dostal Havířov, ale Kadaň získala kotouč na útočné modré.

00:01

Havířov už je na ledě, následován Kadaní.

Sportovní klub Kadaň: Král (Lukeš) – Trefný (C), Szathmáry, Tejnor, Blaha, R. Havel, D. Šimek – R. Veselý, Kůs, T. Rohan – Kohout, M. Zadražil, Vaněk – Hlava, Hejcman, Chrpa – O. Beránek, L. Vrána, Šťovíček.

AZ Havířov: M. Laco (K. Šimeček) – Krisl, Lenďák, Bahounek, D. Seman (C), Petran, Korím, Dudek – Sztefek, Haas, Dvořáček – Maruna, Bednář, Kotala – Gřeš, Pechanec, Štumpf – V. Meidl, Hlinka, D. Matula.

Rozhodčí: Kostourek – Beneš, Štofa.
Dobrý den, vítám vás u dnešního online přenosu ze zimního stadionu v Kadani.
SK Kadaň: Kadaň má zatím na kontě pouze dvě výhry z šesti zápasů, když v prvním kole porazila Frýdek-Místek 6:4 a v kole třetím zdolala Přerov 5:3. Naproti tomu dvakrát vysoko prohrála: 9:3 v Ústí nad Labem a 8:3 doma s Benátkami. Pouze o jednu branku Kadaňští padli s českobudějovickým Motorem a s Prostějovem.
Nejlepším střelcem základní části je Jakub Chrpa, jenž vstřelil pět gólů. Nejproduktivnějším hráčem je Jaroslav Kůs, jenž má bilanci 3+5.

HC AZ Havířov 2010: Havířov má naopak na kontě dvě porážky a čtyři výhry, když postupně zdolal Litoměřice, Kladno, Třebíč a Most. Porážku utržili Slezané se Slavií a Jihlavou ve třetím a čtvrtém kole.
Nejproduktivnějším hráčem je Michal Sztefek, jenž vstřelil čtyři branky a na jednu přihrál. Velkou oporou je pro momentálně třetí tým tabulky Marek Laco, který si drží úspěšnost zákroků nad 94 %.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

4:3

Branky a nahrávky: 9. M. Zadražil (Trefný), 15. Vaněk, 39. Kohout (Trefný), 46. Hlava (Trefný, Kůs) – 28. Maruna (Dvořáček, Korím), 42. Bahounek (Bednář), 55. Haas (Dvořáček, Maruna)

SK Trhači Kadaň: Král (Lukeš) – Trefný (C), Szathmáry, Tejnor, Blaha, R. Havel, D. Šimek – R. Veselý, Kůs, T. Rohan – Kohout, M. Zadražil, Vaněk – Hlava, Hejcman, Chrpa – O. Beránek, L. Vrána, Šťovíček.

Rozhodčí: Kostourek – Beneš, Štofa

05:04 KAD 2 T. Rohan, držení protihráče
08:15 KAD 1:0 M. Zadražil (Trefný)
11:12 KAD 2 L. Vrána, držení hole
14:42 KAD 2:0 Vaněk
16:08 HAV 2 Bednář, vysoká hůl
22:57 HAV 2 V. Meidl, držení hole
27:34 HAV 2:1 Maruna (Dvořáček, Korím)