Francouzská Ligue 1 McDonald’s

AS Saint-Étienne – SC Bastia

1:0

konec (0:0)

18.09.2016, 17:00 • Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Ètienne • 5. kolo • Martin Dvořák

Tipsport: 1.7 3.6 5.65 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

90+3

90+3. Romain HAMOUMA - 1:0

90+3

Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
A ten, který přišel na trávník v 58. minutě a ten, který vybojoval penaltu, jí také vzápětí proměňuje, ROMAIN HAMOUMA dává pravděpodobně rozhodující gól celého utkání!

90+2

90+2. Penaltový zákrok hostů

90+2

Pozor, domácí mají pokutový kop po faulu na Hamunu!!

90+1

Střídání v týmu SC Bastia: ze hřiště odchází Allan Saint-Maximin, přichází Geoffrey Acheampong.

90+1

Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Jordan Veretout, přichází Fabien Lemoine.

89

Žlutou kartu dostává Enzo Crivelli (SC Bastia).

83

Ole Selnæs (AS Saint-Étienne) nestačil v souboji na své polovině s Saint-Masiminem a musel faulovat, oprávněný karetní trest.

79

Střídání v týmu SC Bastia: ze hřiště odchází Lenny Nangis, přichází Abdelhamid El Kaoutari.

76

Anebo alespoň nefaulovat, jako nyní Nangis, který přišlápl bolestivě Théophileho-Catherine na útočné polovině, naprosto zbytečný faul a zbytečná žlutá karta.

69

Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Oussama Tannane, přichází Alexander Søderlund.

65

Žlutou kartu dostává Oussama Tannane (AS Saint-Étienne).

58

Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Vincent Pajot, přichází Romain Hamouma.

29

Žlutou kartu dostává Gilles Cioni (SC Bastia) po zákroku na Tannaneho, kterého nabral ostrým skluzem.

28

28. Allan Saint-Maximin se dostal sám do zakončení, ale z pravé strany branku ASSE minul.

28

Dobrá individuální akce Allana Saint-Maximina po pravé straně, kterou zakončuje střelou těsně vedle branky ASSE!

22

22. Střelu Coulibalyho dokázal Ruffier vyrazit na roh

22

Po střele Coulibalyho musel zasahovat Ruffier, který dobrým zákrokem vyrazil míč na roh.

7

7. Robert Berić neproměňuje pokutový kop, Leca chytá.

7

Robert Berić (AS Saint-Étienne) neproměňuje pokutový kop, Leca svou chybu napravuje a penaltu chytá!

6

Žlutou kartu dostává Jean-Louis Leca (SC Bastia) za svůj penaltový zákrok.

6

Pozor, po zákroku Lecy mají domácí výhodu pokutového kopu!

1:0

konec (0:0)

Branky: 90+3. Hamouma (pen.)

Karty:   65. Tannane (SET), 83. Selnæs (SET) – 6. Leca (BSA), 29. Cioni (BSA), 76. Nangis (BSA), 89. Crivelli (BSA)

Neproměněná penalta: 7. Berić (SET), brankář Leca zneškodnil

Držení míče: 57 % : 43 %.
Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 8:6. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 18:11.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Théophile-Catherine, Perrin, Lacroix – Malcuit, Selnæs, Pajot (58. Hamouma), Veretout (90+1. Lemoine) – Monnet-Paquet, Tannane (69. Søderlund) – Berić.
Náhradníci: Moulin – Dabo, Roux, Lemoine, F. Pogba, Hamouma, Søderlund.

SC Bastia: Leca – Cioni, Squillaci, Peybernes, Bengtsson – Cahuzac, Mostefa – Coulibaly, Saint-Maximin (90+1. Acheampong), Nangis (79. El Kaoutari) – Crivelli.
Náhradníci: Charruau – Diallo, El Kaoutari, Cabral, Ngando, Acheampong, Marange.

Rozhodčí: Letexier – Moreau, Jouannaud