04.09.2016, 16:00 • Minsk Arena, Minsk • Skupina D • Tomáš Kubečka

Tipsport: 2.0 4.3 2.82 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

65:00

V samostatných nájezdech zvítězil tým Slovinsko.
Autorem vítězné branky je ROK TIČAR!

64:42

Domácí mohli rozhodnout o postupu! Bělorusové se ve dvou řítili na jediného obránce. Stas přihrávkou vyzval spoluhráče, ale Krošelj fantasticky podržel Slovinsko!

61:12

Střela od modré čáry se od zadního mantinelu odrazila před branku Slovinska, ale dorážející hráč puk ani rybičkou nedorazil za brankovou čáru!

57:11

O obrat utkání se mohl postarat Gavrus! Domácí útočník se řítil na brankáře soupeře, avšak z ostrého úhlu jej nedokázal překonat!

51:41

51:41 Andrej STEPANOV - 2:2

51:41

Bělorusko právě vstřelilo branku!
Je vyrovnáno! Bělorusko srovnává stav zápasu v přesilové hře! Bailen vypálil od modré čáry a puk se ve shluku těl před brankou odrazil od hole ANDREJE STEPANOVA za záda slovinského brankáře! Asistence: Nick Bailen, Sergej Kosticyn.

51:28

Bude se vylučovat! Bělorusko si zahraje další přesilovou hru! Dvě minuty za podražení dostává Verlič.

48:19

Právě faulovaný Urbas se rozjel proti domácímu brankáři, ale na výborného Karnauchova nevyzrál. Domácí brankář jeho bekhendový blafák přečetl!

48:19

A pozor! Uvidíme trestné střílení! Urbas se natlačil před branku a Bailen mu nedovoleným způsobem nedovolil zakončit!

45:03

Do obrovské šance se řítil Pance! Slovinský hokejista jel sám na domácího brankáře, ale z těsné blízkosti nezamířil přesně k levé tyči!

41:20

Bailen zavezl puk před brankoviště Slovinska, přihrál spoluhráči, ale Krošelj se zázračně roztáhl a zamezil puku v cestě za brankovou čáru!

40:00

Druhá třetina je oficiálně u konce! Žádná přestávka nás ale nečeká, týmy si vymění strany a bude se pokračovat!

38:08

38:08 Andrej STEPANOV - 1:2

38:08

Je sníženo! Bělorusko se přeci jen dostává zpět do zápasu! Hned po vyhraném vhazování v útočném pásmu se do puku opřel ANDREJ STEPANOV a jeho projektil prosvištěl za záda slovinského brankáře! Asistence: Jevgenij Kovyršin.

36:32

Hráči míří do kabin! Rozhodčí poslali hokejisty do kabin a hrát se nyní nějakou dobu nebude! Doufejme, že zranění slovinského obránce nebude vážné!

36:32

Obránce Kranjč schytal zásah bruslí do obličeje! Slovinský obránce okamžitě opouští prostor střídaček a míří do kabiny! Jeho obličej bude zdobit několik stehů!

34:26

Domácí si zahrají další přesilovou hru! Hostující brankář Kroselj vyhodil puk přes hrazení a dostává dvě minuty za zdržování hry.

34:01

Další šance Běloruska! Domácí se natlačili před brankoviště, kam přilétl prudký kotouč, ale nikdo ze shluku těl jej nedokázal nasměrovat za záda slovinského brankáře!

27:30

Dobrá šance Běloruska! Bailen vypálil od modré čáry a před brankářem Slovinska se kotouč odrazil od jedné z holí! Kotouč se však odrazil mimo branku!

26:48

Bude se vylučovat! Dvě minuty za nedovolené bránění si odpyká Kranjc. Bělorusko si zahraje svou první přesilovou hru v utkání!

22:49

22:49 Rok TIČAR - 0:2

22:49

Slovinsko právě vstřelilo branku!
A rázem je to 2:0! Domácí obrana nepokryla dlouhou přihrávku na modrou čáru, Jeglič se pustil do blafáku, Karnauchov kotouč vypíchl a ROK TIČAR měl snadnou práci s dorážkou do odkryté klece! Asistence: Ziga Jeglič, Mitja Robar.

21:46

21:46 Rok TIČAR - 0:1

21:46

Slovinsko se ujímá vedení! Hosté využívají dvojnásobnou přesilovou hru! Slovinsko sevřelo domácí trojici před branku, vyměnilo si několik přihrávek a ROK TIČAR z ostrého úhlu překonal Karnauchova! Asistence: Anže Kopitar.

21:05

Další komplikace pro Bělorusko. Kapitán Stas totiž vyfasoval dvě minuty za zdržování hry. Slovinsko bude hrát přesilovku 5 na 3!

20:00

Na závěr třetiny se ještě bude vylučovat! Dvě minuty za hákování dostává domácí obránce Graborenko!

19:00

Probíhá poslední minuta první třetiny!

17:24

17:24 Stasenkova vyložená šance

17:24

Obrovská šance Běloruska! Stepanov počkal s pukem na levé straně a prudkou přihrávkou před branku našel Stasenka! Kroselj zázračně zastavil puk letící do branky!

15:12

Anže Kopitar ztratil kotouč v citlivém prostoru před branku a Stas okamžitě zkusil štěstí bekhendem. Kroselj jeho pohotovou ránu schoval v lapačce!

10:15

10:15 Prudké nahození před branku Slovinska

10:15

První šance Běloruska! Před branku Slovinska přilétla prudká přihrávka z pravého rohu a jeden ze slovinských obránců si ji málem srazil do branky! Tady chyběly centimetry!

03:19

Bude se poprvé vylučovat! První přesilovou hru si zahraje Slovinsko. Andrej Kosticyn si odpyká dvě minuty za nedovolené bránění.

2:3

Branky a nahrávky: 39. Stepanov (Kovyršin), 52. Stepanov (Bailen, Kosticyn S.) – 22. Tičar (Kopitar), 23. Tičar (Jeglič, Robar), rozh. náj. Tičar