konec (0:0, 3:0, 2:1)

04.09.2016, 16:30 • Ice Palace • Jan Šlapáček (@Slapi1)

Tipsport: 1.35 5.5 7.08 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tímto se s Vámi loučím a přeji hezký zbytek nedělního večera. (19:00:33)
Petrohrad v tomto zápase potvrdil roli favorita a po prospané první třetině nasázel svému soupeři pět branek a slaví vítězství 5:1. Nižněkamsk si v dnešním duelu příliš šancí nevypracoval a prohrál zaslouženě.

60:00

Se závěrečnou sirénou byl ještě potrestán za vysokou hůl Rykov.

59:55

Hosté se ještě snaží kosmeticky upravit výsledek, ale už to nejspíše nestihnou.

59:11

V poslední minutě je za sekání vyloučen Gusev, Petrohrad tedy další branku pravděpodobně nepřidá.

58:34

Domácí v závěrečných minutách nepolevují a pokouší se ještě přidat další branku. Hosté kotouč pouze vyhazují ze svého pásma.

57:16

57:16 Pavel DACJUK - 5:1

57:16

Petrohrad právě vstřelil branku!
Domácí nakonec na pátou branku stejně dosáhli. V předbrankovém prostoru se po závaru nejlépe zorientoval PAVEL DACJUK, jenž dokázal kotouč napálit za brankovou čáru. Asistence: Sergej Širokov.

56:45

Za sekání je ovšem vyloučen Sergejev a Petrohrad si chvíli zahraje přesilovou hru pět na tři.

56:45

Hokejisté Petrohradu se radovali z páté branky, ale ta nakonec kvůli postavení mimo hru neplatí.

55:55

Petrohrad si vytvořil silný tlak, ale pátou branku zatím vstřelit nedokázal. Střelu Dadonova dokázal Kolppanen zneškodnit svým betonem.

54:56

Ščitov v předbrankovém prostoru přidržel hokejku jednomu z útočníků Petrohradu a dostává dvouminutový trest.

54:19

54:19 Bogdan JAKIMOV - 4:1

54:19

Nižněkamsk právě vstřelil branku!
Hokejisté Nižněkamsku zaznamenávají čestnou branku! BOGDAN JAKIMOV se před brankovištěm dostal k dorážce střely Sallinena a překonal Koskinena. Ten tedy na čisté konto nedosáhne. Asistence: Tomi Sallinen.

53:05

53:05 Sergej ŠIROKOV - 4:0

53:05

Petrohrad přesilovou hru využívá a je definitivně rozhodnuto. SERGEJ ŠIROKOV se na levém kruhu dostal k odraženému kotouči a pohotově ho uklidil do branky. Asistence: Ilja Kovalčuk a Vjačeslav Vojnov.

52:10

Petrohradu se v této přesilové hře zatím nedaří usadit v útočném pásmu.

51:28

Gynge se provinil hákováním a míří na trestnou lavici. Nižněkamsk vypadá velmi odevzdaně.

5:1

Branky a nahrávky: 25. N. Gusev (Šipačjov), 31. J. Jakovlev (S. Plotnikov), 37. Šipačjov (Čudinov, Dadonov), 54. Širokov (Kovalčuk, Vojnov), 58. Dacjuk (Širokov) – 55. Jakimov (Sallinen)

SKA Petrohrad: Koskinen (Šesťorkin) – Zubarev, Vojnov, A. Bělov, Čudinov, J. Jakovlev, Rukavišnikov, Rykov – Kovalčuk, S. Plotnikov, Dacjuk – N. Gusev, Šipačjov, Dadonov – Barabanov, Širokov, Prochorkin – Kablukov, Koskiranta, Tichonov – Děrgačjov.

Neftěchimik Nižněkamsk: Kolppanen (Lisutin) – An. Sergejev, Rjasenskij, Berezin, Bryncev, Ščitov, Fazylzjanov, Ljamin, Kuzmin – Polygalov, Gynge, Sexton – Koňkov, Porjadin, Sallinen – Alševskij, Jakimov, Jacenko – Zdunov, P. Kulikov, Dvurečenskij.

Rozhodčí: Birin, Naumov – Kuprjanov, Ponamarenko

04:53 NIZ 2 An. Sergejev, sekání
10:21 PET 2 Šipačjov
16:27 NIZ 2 Koňkov, nedovolené bránění
24:51 PET 1:0 N. Gusev (Šipačjov)
27:01 PET 2 Čudinov, podražení
30:20 PET 2:0 J. Jakovlev (S. Plotnikov)
36:09 PET 3:0 Šipačjov (Čudinov, Dadonov)