konec (2:0, 1:0, 2:1)

04.09.2016, 13:00 • MFH Ostrava • 1. kolo • Patrik Martiník

46:48

Olomouc právě vstřelila branku!
Tak to je hodně laciný gól. Piták spěchal za pukem, který se nacházel několik metrů od brány, dříve byl u puku MATĚJ KOŘENEK, který dokázal do poloodkryté brány vsítit úvodní branku kohoutů – 5:1. Bez asistence.

45:36

Miroslav Skopal (OLO) – 2 + 10 minut osobní trest za úder do oblasti hlavy a krku.

44:45

Jak již jsme zmínili, do brány olomoucké se dostává Petr Galuška.

43:44

Vítkovice právě vstřelily branku!
A pátý gól je na světě! David Gřesík dokázal udržet puk na své holi i přesto, že jej atakoval olomoucký zadák, nahrál dozadu ADAMU URBANOVI, který krásnou ránou překonal Schejbala popáté a olomoucký brankář končí účinkování v dnešním zápase – 5:0. Asistence: David Gřesík.

40:41

Pěkná kombinace Malík – Toman – Baláž končí gólem, poslední jmenovaný – JOZEF BALÁŽ, překonává dnes již podruhé Schejbala – 4:0. Asistence: Radim Toman, Zack Malík.

26:20

Třetí branku vsítil JAKUB MRVA – 3:0. Asistence: Ernest Bochnak

26:04

Současné vyloučení
Petr Fridrich (VIT) – 2 minuty, sekání.
Miroslav Skopal (OLO) – 2 minuty, sekání.

16:48

Tadeáš Vícha (VIT) – 2 minuty, hákování.

16:27

Jan Janečko (OLO) – 2 minuty, sekání + 10 minut osobní trest za nesportovní chování.

06:59

David Gřesík (VIT) – 2 minuty, sekání.

06:16

Další zaváhání olomouckých zadáků, to když Radim Toman ze středního pásma našel přesným pasem JOZEFA BALÁŽE, pro kterého nebyl problém v samostatném úniku překonat Schejbala – 2:0. Asistence: Radim Toman, Šimon Bílý.

04:12

Velký zmar olomouckých obránců! Vítkovičtí si ve skrumáži skvěle všimli úplně osamoceného JÁNA BLAŠKA, který z těsné blízkosti přesnou ranou otevírá skóre utkání – 1:0. Asistence: Ernest Bochnak, Jakub Mrva.

02:42

Fridrich se prodral přes trojici hráčů, vystřelil, střela mírně lízla tyč.

5:1

Branky a nahrávky: 5. Blaško (Bochnak, Mrva), 7. Baláž (Toman, Bílý), 27. Mrva (Bochnak), 41. Baláž (Toman, Malík), 44. Urban (Gřesík) – 47. Kořenek

HC Vítkovice Ridera: Piták (Mrázek) – Bílý, Kaláb, Vícha, Kučera, Vacula, Kunc, Malík – Gřesík "A", Žemba, Fridrich "C", Blaško, Baláž "A", Urban, Bochnak, Toman, Mrva, Věntus, Žídek. Trenér: Jan Vavrečka.

HC Olomouc: Schejbal (Galuška) – Dajčar "A", Mader, Kažimír, Mader, Klesla, Holiš "A", Vosátko – Krátký, Podlaha, Štefka, Spatharis, Aulehla, Paťava, Pěcha "C", Skopal, Karpišek, Kalač, Janečko, Kořenek. Trenér: Jiří Rech.

Rozhodčí: Koliba R. – Barteček L. – Ševčík L.

04:12 VIT 1:0 Blaško (Bochnak, Mrva)
06:16 VIT 2:0 Baláž (Toman, Bílý)
06:59 VIT 2 Gřesík, sekání
16:27 OLO 2 Janečko
16:48 VIT 2 Vícha, hákování