04.09.2016, 17:00 • Löfbergs Arena, Karlstad • Skupina O • Martina Martinková

Tipsport: 1.75 4.8 3.26 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

60:59

60:59 PECH - 2:3

60:59

Sparta právě vstřelila branku!
LUKÁŠ PECH rozhoduje o bonusovém bodu pro svůj celek! Z obranné třetiny ujel dvěma domácím hráčům, s Formanem šli 2 na 1, nejprve Pech nahrál Formanovi, ten mu jeho nahrávku oplatil a prvý jmenovaný zakončil do odkryté brány z levého kruhu. Asistence: Miroslav Forman.

59:18

59:18 STAPLETON - 2:2

59:18

Färjestad právě vstřelil branku!
Ve hře 6 na 5 se podařilo domácím vyrovnat na 2:2! Nahození na bránu dokázal Pöpperle vyrazit, následnou střelu TIMA STAPLETONA také, jenže tentýž hráč se nejlépe zorientoval v nepřehledné situaci před hostující bránou a zblízka procpal puk do brány. Bez asistence.

58:34

Mohlo být vyrovnáno! Stapleton vyslal střelu zleva na Perssona, jenže ten puk nezpracoval a sparťané jsou již v plném počtu.

56:41

Po několika šancích domácích se strhla rozmíška a Čajkovský inkasuje 2 trestné minuty, Sparta jde do čtyř.

56:41

Nejprve orazítkoval hostující branku Nygård, následně ještě z mezikruží ohrozil hostujícího gólmana Ryno.

53:26

Špatná rozehrávka domácích skončila na holi Mikuše, díky čemuž se Sparta udržela před Steenem. Nebezpečnou střelu vyslal z mezikruží Forman, jenže další gól pro hosty z toho není.

52:40

Nilsson zavezl puk do útočného pásma, následně se ke střele dostal Stapleton, ale Pöpperle tvrdou ránu vyráží.

51:07

Další příležitost pro Spartu! Hrbas vypálil od modré, k dorážce se probojoval Cingel, avšak přestřelil poloprázdnou bránu hostí.

49:02

Stapleton zachytil puk na modré a vyrazil skrz hostující obranu na sparťanského gólmana, ten ale jeho pokus vychytal!

47:39

47:39 ČERNOCH - 1:2

47:39

Pražský celek využívá přesilovou hru a ujímá se vedení 2:1! Pech z pravého kruhu poslal přesnou přihrávku JIŘÍMU ČERNOCHOVI v levém kruhu, který přesně vystřelil a ještě přesněji našel skulinku ve Steenově svatyni! Asistence: Lukáš Pech.

47:29

Persson podrazil v obranné třetině Kudrnu, který šel s pukem na Steena, a dostává tak 2 minuty na trestné lavici.

45:40

Sparta mohla jít do vedení! Mikuš vystřelil tvrdě od modré, jeho rána se od švédského obránce odrazila přesně na hůl Vrány, jenže ten přestřelil poloprázdnou bránu Steena, který byl roztažený na ledu!

45:12

Vrána byl na buly neúspěšný a do únik ujel Stapleton, jeho rána orazítkovala jen konstrukci brány.

45:05

Vyloučení v týmu Färjestads BK (Jämtin – 2 min., držení hole).

41:41

Nejprve od modré čáry zkusil nahodit na bránu Cingel, Steen jeho střelu vyrazil. Ujal se toho Eminger připraven v levém kruhu, ale švédský brankář se včas přesunul a podržel kotouč!

Po zaznění sirény se ještě strhla potyčka u domácí střídačky, kdy byli nejaktivnější Forman a Johansson. Celou situaci však rozhodčí uklidnili a hráči odchází do kabin.

38:04

Puk se po pokusu Pecha dostal k Hrbasovi, který byl připraven na modré čáře. Domácí gólman byl pozorný a jeho ránu vyrazil.

37:06

Domácí chtějí své vedení zpět. Nygren poslal nepříjemnou tvrdou ránu z mezikruží na Pöpperleho, ten ho ale vychytal.

36:04

36:04 VRÁNA - 1:1

36:04

Netík poslal zprava přihrávku na Pecha za brankou, který s jistotou našel PETRA VRÁNU, který v signalizované výhodě prostřelil Steena a vyrovnává na 1:1. Asistence: Lukáš Pech, Tomáš Netík.

35:15

Forman v útočné třetině fauloval jednoho s domácích. Následuje hra 4 na 4.

35:04

Cingel poslal střelu mezi betony na Steena, ten je ale brzy přiklapl a srovnání nedopustil.

34:02

Pecha poslal v předbrankovém prostoru na led krosčekem Nygren, který inkasuje 2 trestné minuty.

32:30

Åsplund vystřelil z pravého kruhu, jeho střela se odrazila k Nygårdovi, který ještě otestoval Pöpperleho, ten však úspěšně vyráží.

30:13

Špatná rozehrávka domácích nabídla šanci Spartě. Cingel se ujal puku, přihrál Kudrnovi, který vystřelil na Steena. Zkoušel ještě dorážet Cingel zblízka, ale puk končí u domácího brankáře.

25:12

25:12 NILSSON - 1:0

25:12

Pöpperle špatně rozehrál za bránou a namazal Perssonovi, který našel volného MARCUSE NILSSONA, jenž neměl problém trefit opuštěnou síť. Asistence: John Persson.

24:08

Uher s Cingelem prošli přes domácí obranu, spar´tanskému Uherovi se ale zakončit nepodařilo. Následovala rozmíška mezi ním a Skogsem.

21:32

Sparťanům se podařilo ujet 2 na 1, Cingelův pokus však Spartě vedení nepřináší, Steenovi pomohla tyčka!

20:57

Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Vrána – 2 min., vysoká hůl).

20:38

Domácí ujeli 2 na 1, Nygardova střela z mezikruží však první brankou neskončila.

16:43

Další zahrození druhého útoku, zblízka střílel Forman, avšak je neúspěšný.

16:26

Sparta se nyní dostala do brejku 3 na 2, jenže Uher nenašel Cingela.

13:48

Färjestad nyní zatlačil opět Spartu v její třetině. Enok nejprve střílel od modré, poté Erixon pálil z otočky v mezikruží, hostující brankář si ale střelu pohlídal.

10:35

Sparťanské obraně unikl Svensson, jenž vystřelil z levého kruhu, hostující brankář připraven kotouč vyrazil.

08:49

Netík přihrával Švrčkovi na modrou čáru, jenže tomu puk vypíchl Nilsson. Pöpperle byl v bráně připraven na střelu z mezikruží.

04:01

Uher přidržel domácího hráče u mantinelu v obranném pásmu domácích a dostává 2 minuty.

03:45

Klimek poslal od modré čáry tvrdou střelu na Steena, ale ten stál na svém místě a puk vyrazil mimo.

Vítám Vás u zápasu Champions Hockey League, kdy se o první místo ve skupině Oproti sobě utkají týmy Färjestad Karlstad a HC Sparta Praha. Úvodní buly bude vhozeno v 17 hodin!

2:3

Branky a nahrávky: 26. Nilsson (Persson), 60. Stapleton – 37. Vrána (Pech, Netík), 48. Černoch (Pech), 61. Pech

Färjestad Karlstad: Steen S. (Eriksson Ek) – Skogs, Nygren, Erixon, Enok, Grundel, Brandhammar, Leandersson – Asplund, Steen O., Nygård – Ryno, Åslund, Johansson – Persson J., Stapleton, Nilsson – Svensson, Eriksson, Jämtin – Persson L.

HC Sparta Praha: Pöpperle (Novotný) – Čajkovský, Mikuš, Piskáček, Eminger, Švrček, Kalina, Gernát, Hrbas – Klimek, Vrána, Černoch – Uher, Forman, Cingel – Netík, Kumstát, Pech – Procházka O., Kudrna.

Rozhodčí: Lindqvist (FIN), Sjoberg – Lofgren, Persson (všichni SWE)

04:01 SPA 2 Uher, držení protihráče
20:57 SPA 2 Vrána, vysoká hůl
25:12 FAR 1:0 Nilsson (Persson)
34:02 FAR 2 Nygren, krosček
35:15 SPA 2 Forman