03.09.2016, 20:51 • 2. kolo • Michal Janoštík

Tipsport: 5.65 1.11 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Další aut! A nás čeká tie-break. Tak teď to chce mít hlavně pevné nervy!

6:5

A ten je využit... Barbora riskovala a šla na síť, ale to se nevyplatilo...

5:5

Dámy a pánové, druhý set ještě nekončí! Lob Melicharové byl hodně nepovedený a dopadl hodně daleko za základní čáru.

5:4

Hned ten první je proměněn. Důvod k oslavám to však není. Nyní bude potřeba brejknout své protihráčky.

5:3

A jestřábí oko znova přisuzuje míček Golubicové s Melicharovou. Brejkovat se tak nebude a favoritky jdou podávat na udržení se v setu.

4:3

0:1; 4:3 - S. Mirzaová, B. Strýcová

4:3

Tak tohle by mohl být nejdůležitější úsek zápasu. Golubicová s Melicharovou měly tři brejkboly, ale ani jeden neproměnily. Strýcová s Mirzaovou nakonec gem vyhrály a pravděpodobně tak získaly zpět ztracené sebevědomí. Nechme se však překvapit...

4:2

0:1; 4:2 - V. Golubicová, N. Melicharová

4:2

Teď už jsme se konečně dočkali delší výměny, kterou nádherně u sítě zakončila Golubicová.

3:2

A hned ten první je využit, páska znova zaúřadovala, ale tentokráte zastavila míček ze druhé strany hřiště.

3:1

Těsný aut Strýcové znamená vedení Golubicové s Melicharovou 3:1. Jak na to odpoví favoritky utkání?

2:1

Return Melichatrové je příliš dlouhý a na světě je tak čistá hra. Stále je zde však brejk, který musí být smazán.

2:0

Tvrdé podání a nepovedený return. Čistý hra a vedení 2:0. Tohle asi málokdo čekal.

1:0

Brejk je na světě, Melicharová zasmečovala u sítě a Barbora se po míči pouze odevzdaně poohlédla.

2:6

0:1; 2:6 - S. Mirzaová, B. Strýcová

2:6

Po nádherné smeči české tenistky se to daří a favorizovaný pár tak vyhrává první set poměrem 6:2.

2:5

0:0; 2:5 - V. Golubicová, N. Melicharová

2:5

Možná ano, Golubicová s Melicharovou získávají podání Mirzaové se Strýcovou bez jakýchkoliv problémů!

1:5

0:0; 1:5 - V. Golubicová, N. Melicharová

1:5

A ten je nakonec po prvním esu v zápase proměněn. Kanárek tak zatím zpívat nebude. Možná v příštím setu, kdo ví?

0:5

A jinak tomu nebude ani teď. Mirzaová se Strýcovou již vedou 5:0 a to hrajeme nějakých 15 minut! Dočkáme se kanárka?

0:4

No ale protože hned po returnu Strýcové napálila Golubicová míč do sítě, tak tu máme další brejk.

0:3

Dlouhý return Golubicové ukončuje tento gem. Favoritky utkání si tak znova udržely podání a vedou již 3:0.