V. Golubicová, N. Melicharová – S. Mirzaová, B. Strýcová (7)

0:2 2:6, 6:7 (5)

03.09.2016, 20:51 • 2. kolo • Michal Janoštík

Tipsport: 5.65 1.11 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

S konstatováním, že Sania Mirzaová a Barbora Strýcová postupují po setech 6:2 a 7:6(5) do dalšího kola US Open, se s vámi loučím a přeji hezký zbytek večera či dobrou noc! (22:14:46)
Tak nakonec to vyšlo již ve druhém setu a Strýcová s Mirzaovou postupují do dalšího kola US Open. V prvním setu to vypadalo na obrovský válec, ale v tom druhém to už tak jednoznačné nebylo. Oba páry si navzájem několikrát sebraly podání a o vítězi musel rozhodnout až tie-break, kde své kvality prokázaly favoritky utkání.

Konec zápasu

0:2; 6:7 - S. Mirzaová, B. Strýcová

6:7

A je konec! Melicharová vrátila její servis pouze do sítě a je dobojováno!

5-6

Naprosto stejně, ovšem z rakety její partnerky. Nyní však bude na podání Barbora Strýcová!

4-6

První z nich končí v autu po returnu české tenistky. Jak to dopadne s tím druhým?

3-6

Další skvělý úder od Barbory, která nyní na síti hraje bezchybně. Máme tady mečboly!

3-5

Barbora dnes sice nemá úplně svůj den, ale tentokrát to u síti provedla perfektně a nakonec vybojovala důležitý bod.

3-4

0:1; 6:6; 3-4 - S. Mirzaová, B. Strýcová

3-4

Melicharová sice hrála na síti velmi dobře, ale na následný úder na tělo nenašla odpověď.

3-3

A nezačínají vůbec špatně. Golubicová nachytala na švestkách Strýcovou, která nedokázala zareagovat na její tvrdý úder.

2-3

To je po perfektní práci její parťačky na síti proměněno. Teď jsou na řadě soupeřky.

2-2

No a už máme srovnáno. Kdo se ujme vedení tentokráte? Ještě jedno podání Barbory...

1-2

Mirzaová dokázala, že ani ona není bezchybná a po jejím dlouhém forhendu se skóre upravuje na 2:1 z pohledu favoritek utkání.

0-2

Melicharová naprosto pokazila jednoduchý forhend a darovala tak soupeřkám minibrejk.