1. série 0:1

Molin neproměňuje.

Hefka proměňuje.

Samostatné nájezdy začínají.
Utkání tedy dospělo až k samostatným nájezdům, na které ovšem dojde až po úpravě ledové plochy.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:45

Molin vyhodil puk obloučkem přes všechny čáry, toto už Oceláři zvládnout ubránit.

64:18

Kočica stál v třineckém brankovišti a hra je tak vykázána do středního pásma.

64:09

Další pokus Dluhoše pak třinecký gólman znovu vyrazil a vzápětí se Ochman vrhl na led, aby puk ukryl.

63:34

Od modré čáry pálil Dluhoš, Ochman jeho ránu vyrazil betonem.

63:24

Peterek trefil pouze bránícího hráče, následně únik hostů zastavil pouze nedovoleně Najsar a je vyloučen za sekání.

62:12

Jeden z třineckých hráčů byl v dobré pozici před brankou stažen k zemi, rozhodčí ale zůstal klidný.

61:58

Janošek nedokázal puk ve středním pásmu tečovat a píská se tak další zakázané uvolnění Zlína.

61:19

Przybyla se protáhl až k brance, poté ale klec svého soupeře minul.

61:04

Oddechový čas pro hosty.

61:04

Najsar po objetí branky neslavil úspěch a hosté nakonec vyhazují puk až na zakázané uvolnění.

60:27

Na druhé straně pálil Peterek, ovšem pouze nad branku.

60:18

Do rány Dlouhoše zaklekl Krzak a puk nakonec končí až v ochranné síti.

60:01

Oceláři dokázali v poslední části stáhnout dvougólové manko po trefách Dana Przybyly a Adama Rašky. O vítězi tak rozhodne až prodloužení tři na tři nebo dovednostní loterie.

60:00

59:50

Peterek zatáhl puk do útočného pásma, hosté jej vyhodili a víc už se v této třetině nestane.

58:55

Rána Janoška orazítkovala pouze zadní mantinel a Oceláři už jsou v tuto chvíli kompletní.

57:51

Marguš se vrací do hry, Zlín pokračuje v klasické početní výhodě.

56:55

Raška vyfasoval dvě minuty za zásah do oblasti hlavy a krku a navíc také desetiminutový osobní trest. Menší trest odpyká Tománek a Zlín si tak šestapadesát sekund zahraje v pěti proti třem.

56:47

Světlík vjel do útočného pásma dříve než Zmeškal s kotoučem a hra je tak přerušena pro ofsajd.

56:15

Ránu Kočicy vyrazil Ochman přímo na hůl Klocka, jenž vyhazuje puk do bezpečí.

55:51

Timotej Marguš si při bránění pomohl nedovoleně a vyfasoval tak dvě minuty za držení.

55:28

Molin pálil od pravého kruhu z první, branku Šimonů ale minul.

54:38

Krzak se dotkl puku i přes signalizaci čárového rozhodčího a Ocelářům je tak odpískán úmyslný ofsajd.

54:08

Najsar to zkusil z velkého úhlu, zlínský gólman má puk ve své moci.

53:44

Przybyla se řítil na branku Šimonů, ve výborné pozici ale branku svého soupeře minul.

52:50

Po závaru před brankou Třince se puk dostal na modrou čáru, odkud ale obránce Zlína přestřelil.

52:05

Domácí mladíci se provinili icingem a vhazovat se tak bude před Ochmanem.

50:57

Rána Michálka k brance ani nedolétla, Oceláři ale pokračují v útočném pásmu.

50:15

Przybyla se dostal do ofsajdu a nadějná akce Ocelářů tak skončila velmi brzy.

49:27

Po delším boji o kotouč v útočném pásmu Třince je hra přerušena a vykázána do neutrální zóny.

48:58

Kočica se vrací do hry, toto oslabení ubránili hosté výborně.

48:26

Zlín se výborně brání a vůbec nedovoluje Ocelářům usadit se před svým gólmanem.

47:51

Przybyla pálil z mezikruží, Šimonů jeho střelu vyrazil mimo svou branku.

47:33

Třinečtí mladíci se navíc provinili zakázaným uvolněním a hra se tak vrátí k Ochmanovi.

47:21

Přesilová hra zatím domácímu týmů vůbec nevychází, Oceláři se ještě ani neusadili v útočném pásmu.

46:58

Ve středním pásmu se proti pravidlům provinil Kočica a za krosček si odpyká menší trest.

46:14

Ochman svůj tým podržel a zakončení Zmeškala zneškodnil svými betony.

46:14

Zmeškal ujel do brejku, v něm je nedovoleně zahákoval Krzak a zlínský útočník si tak celou situaci zopakuje z trestného střílení.

44:47

Třinec právě vstřelil branku!
Zlín doplácí na laxnost v dohrávání kotouče. ADAM RAŠKA přebruslil hostující hráče a následně poslal puk za záda Šimonů. Asistence: Jakub Michálek

44:08

Chalupa pálil z mezikruží, odtud ale pouze nastřelil bránícího Tománka.

43:23

Ševci se ihned po inkasované brance přesunuli k Ochmanovi, kde se snaží pojistit své vedení.

42:13

A Oceláři snižují. Molin poslal puk mezi kruhy DANU PRZYBYLOVI, jenž napřáhl a trefil přesně mezírku mezi betony Šimonů. Asistence: Dominik Molin, Adam Raška.

42:00

Zlínští se vzápětí provinili zakázaným uvolněním a hra se tak zase do jejich pásma vrátí.

41:52

Šimonů přerušil hru před dotírajícími Oceláři, vhazovat se bude v útočném pásmu Třince.

41:00

Vyloučený hráč se vrací do hry, Zlín je v plném počtu.

40:20

Peterek poslal puk napříč brankovištěm, k dorážce už se ale nikdo v bílém nedostal.

40:01

Oceláři pokračují v početní výhodě, z trestu Janoška ještě zbývá zhruba minuta.

40:01

Ve druhé části už góly padaly a po trefách Lukáše Světlíka a Vlastimila Hefky si Zlín odnáší do kabiny dvoubrankový náskok.

Další část začne přibližně v 13:35.

40:00

39:00

Janošek přidržel jednoho z třineckých hráčů a odměnou mu tak jsou dvě minuty na trestné lavici.

38:53

Najsar se dostal k dorážce vlastní střely, ani napodruhé ale na Šimonů nevyzrál.

38:26

Krupa nedokázal protečovat prudce letící puk a píská se tak zakázané uvolnění Ocelářů.

37:52

Molin zatáhl puk do útočného pásma, Oceláři ale nakonec skončili pouze v rohu hřiště.

37:03

Hefka pálil od mantinelu, branku Ochmana ale přestřelil.

36:32

Chalupa se vrátil do hry, jeho tým je kompletní.

35:49

Zlín se zatím brání bez větších potíží a vyhazuje puk až za branku Ochmana.

34:54

Przybyla vyvezl puk od zadního mantinelu a vypálil, Šimonů má kotouč pod kontrolou.

34:32

Krosčekem se provinil Chalupa a na trestné lavici si tak musí odpykat dvě minuty.

33:56

Gába teď předvedl velkou laxnost v dohrávání kotouče. Před zlínského obránce se protlačil Klocek a zabránil tak zakázanému uvolnění.

32:53

Zlín ubránil i klasické oslabení a teď už může pokračovat s pěti bruslaři.

32:45

Ránu Homoly pak zablokoval jeden z hráčů v modrém a hosté se mohou osvobodit.

32:18

Fajkus se vrací dohry, Zlín bude pokračovat ve čtyřech.

31:44

V další dobré šanci byl před brankou Przybyla, ani on ale nedokázal snížit.

31:15

Molin se natahoval po dorážce, branku svého soupeře ale nakonec netrefil.

30:53

Hosté musí do tří! Dluhoš zasáhl Rašku a vykoledoval si tak dvě minuty za faul kolenem.

30:50

Před Hefkou vyjel včas ze své branky Ochman a odpálil kotouč do bezpečí.

30:18

Teď se ovšem budou muset hosté bránit po faulu Fajkuse , jenž vyfasoval dvě minuty za podražení.

29:31

Zlín právě vstřelil branku!
A hosté nakonec nabídnutou možnost využívají po ráně VLASTIMILA HEFKY z pravého kruhu. Asistence: Jan Marek.

28:44

Chalupa zakončoval z mezikruží, branku svého soupeře ovšem přestřelil.

28:25

Najsar se dle rozhodčího provinil faulem kolenem a odpyká si tak dvě minuty.

27:42

Hefka se mohl dostat k dorážce, letící kotouč se mu ale zasáhnout nepodařilo.

27:17

Po delším boji o kotouč u zadního mantinelu je hra přerušena, vhazovat se bude ve středním pásmu.

26:56

Zmeškal neprošel přes třineckou obranu, hráči v modrých dresech ale přesto pokračují v útočném pásmu.

26:05

Teď už se ale skóre na světelné tabuli mění. Chalupa dostal puk k pravé tyči třinecké branky, kde jej zvedl pod horní tyč LUKÁŠ SVĚTLÍK a hosté tak jdou do vedení. Asistence: Matěj Chalupa, Lukáš Zmeškal.

25:40

Przybyla se protlačil až do útočného pásma, jeho ránu z pravého kruhu ale zlínský gólman vyrazil.

25:11

Papaj to zkoušel po objetí branky u levé tyče, přetlačit betony Šimonů se mu ale nepovedlo.

24:46

Dvořáček nepřebruslil Krzaka a píská se tak zakázané uvolnění Zlína.

23:59

Krupa nahodil puk do brankoviště, tam se ale další z třineckých hráčů k dorážce nedostal.

23:05

Peterek s Najsarem se dostali hned k několika střeleckým pokusům, poslat puk do sítě ovšem nedokázal ani jeden z nich.

22:38

Rufer i Hefka se vrací do hry, pokračovat se bude v pěti na obou stranách.

22:09

Obrovská šance Zlína. Zmeškal byl sám před domácí brankou, překonat Ochmana se mu ovšem nepodařilo.

21:21

Dvořáček dostal puk za branku Třince, tam byl ale Homola, který sebral kotouč a bude rozehrávat.

20:38

Bude se ale vylučovat na obou stranách. Hefka vyfasoval dvě minuty za krosček, Rufer pak menší trest za držení hole.

20:22

Klocek s Przybylou dostali puk až do brankoviště, tam ale kotouč pouze prolétl.

20:01

Úvodní třetina, ve které jsme viděli hned několik zajímavých šancí, je u konce, gól zatím nepadl.

Další část začne přibližně v 12:45.

20:00

19:37

Peterek neprošel přes střední pásmo, s pukem opět hrají hosté.

19:04

Raška mohl zakončovat z prostoru před brankou,v tom ale třineckému mladíkovi zabránil jeden z hráčů v modrém.

18:41

Zlínští se provinili zakázaným uvolněním a hra se tak přesune k Šimonů.

17:50

Na druhé straně hřiště zakončoval Indrst, jeho pokus ovšem levý růžek zlínské branky o pár desítek centimetrů minul.

17:33

V dobré pozici byl před brankou Chalupa, ten se ale k zakončení vůbec nedostal, jelikož upadl na ledovou plochu.

17:02

Světlík pouze nahodil puk na Ochmana, domácí brankář velmi rychle rozehrává.

16:17

Na branku Šimonů pálil Przybyla, zlínský gólman byl připraven a pokus třineckého útočníka vyrazil.

15:29

Tománek pouze odevzdal puk hostům a hra se tak zase vrací do třineckého obranného pásma.

14:43

Od modré čáry to zkusil Dřímal, jeho ránu likviduje Ochman.

14:08

Ruferovi na modré čáře utekl puk a následně jej Michálek pouze nahazuje do útočného pásma.

13:27

Z mezikruží pálil Chalupa, ovšem pouze do připraveného Ochmana, který krotí puk na své hrudi.

12:49

Dřímal si již odpykal svůj trest, hosté jsou kompletní.

12:14

Najsar se v brankovišti dral za dorážkou, procpat puk do sítě se mu ovšem nepodařilo. Bude se ovšem vylučovat, Klocek a Janošek si odpykají dvě minuty za hrubost.

11:50

Teď už se ovšem domácí do útočného pásma dostali, ránu Przybyly z levého kruhu zastavil připravený Šimonů.

11:20

Početní výhoda ale Ocelářům zatím vůbec nevychází, třinečtí mladíci se provinili zakázaným uvolněním.

10:49

Unikajícího Plandora srazil ve středním pásmu Dřímal a od rozhodčího tak dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

10:15

Rychlý protiútok zakončoval z mezikruží Fajkus, jeho střela ale prolétla pouze nad brankou.

09:40

Na druhé straně hřiště se až před branku protáhl Przybyla, z těsné blízkosti ale nakonec přestřelil.

09:32

Ránu Dluhoše tečoval v mezikruží Zmeškal, ovšem nepřesně.

08:41

Puk teď mířil do odkryté branky, tam ale včas zaklekl jeden z třineckých beků, jenž zastoupil Ochmana.

08:23

Klocek získal puk ve středním pásmu a předal jej Krupovi, ten se ale následně nevyhl zlínskému obránci a přišel o puk.

08:00

Od levého kruhu pálil Klocek, ovšem velmi nepřesně. Puk trefuje světlo nad ledovou plochou.

07:15

Kristek vybojoval puk ve středu hřiště, poté jej ale pouze nahodil za branku Ochmana.

07:03

Hosté se provinili zakázaným uvolněním a hra se tak opět vrátí před Šimonů.

06:30

Po přihrávce Marguše pálil z modré čáry Rufer, prudký projektil ale trefil pouze mantinel.

06:02

Janoškovi na modré čáře utekl puk a hosté tak musí vyklidit útočné pásmo.

05:20

Na vrcholku kruhů se ke kotouči dostal Klocek, jeho rána ale pouze orazítkovala zadní mantinel.

04:50

Rozehrávka ale Margušovi příliš nevyšla, domácím se ale nakonec dokázali ubránit.

04:27

Dvořáček pouze protečoval puk do útočného pásma, zpoza vlastní branky bude rozehrávat Marguš.

04:05

Hráči v bílých dresech vytvořili menší závar před Šimonů, procpat puk do sítě se jim ovšem nepodařilo.

03:50

Hned po přejetí modré čáry zkusil své štěstí Rufer, jeho pokus končí pouze na zadním mantinelu.

03:22

Berani ovšem pokračují v útočném pásmu, domácím se je zatím nepodařilo odstavit od kotouče.

02:30

Papaj již odpykal menší trest Molina a Oceláři tak pokračují v pěti.

02:15

Dvořáček byl sám u levé tyče, přetlačit Ochmana se mu ale nepodařilo.

01:35

Zlínští nějakou dobu kombinovali v útočném pásmu, Oceláři ale nakonec dokázali vyhodit puk přes všechny čáry.

00:30

Molin vyfasoval dvě minuty za naražení zezadu a k tomu osobní desetiminutový trest. Menší trest odpyká Papaj.

00:20

Do útočného pásma se řítil Przybyla, u mantinelu ale ztratil puk.

00:11

Zlínští nahodili puk na Ochmana a domácí gólman raději přerušuje hru.

00:01

HC Oceláři Třinec: Ochman (Štěpánek) – Patlevič, S. Radzienciak, Krzak, Rufer, Timotej Marguš, Michálek, Homola – Tománek, Krupa, Klocek, Przybyla, Peterek, Raška, Indrst, Plandor, Papaj, Najsar, Molin

PSG Zlín: Šimonů (Kubík) – Janošek, Gába, Dřímal, Hamrlík, Dluhoš, Marek – Zmeškal, Dvořáček, Světlík, Chalupa, Pröschl, Kočica, Lekeš, Hefka, Sedláček, Fajkus, Kristek, Leška

Rozhodčí: Kašinský – Bojda, Mikler.
Mladí Oceláři již mají jeden zápas za sebou. Ve čtvrtek zvítězili svěřenci trenéra Wojnara 3:1 nad Havířovem a do tabulky si tak zapsali první body. Zlín čeká úvodní utkání této sezóny dnes.
Hezké poledne z třinecké tréninkové haly, kde se dnes odehraje druhé kolo NOEN extraligy. Soupeřem Ocelářů dnes budou starší dorostenci Zlína.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.

2:3

Branky a nahrávky: 43. Przybyla (Molin, Raška), 45. Raška (Michálek) – 27. Světlík (Chalupa, Zmeškal), 30. Hefka (Marek), rozh. náj. Jan Marek